Šta je novo?

Novi Benchmark forum

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni je PC upaljen maltene stalno, a telefon samo za posao (90% radi notifikacija, koje proverim naknadno na dekstopu, i sa njega odgovaram).. nismo svi isti!
2 palca i mali ekran vs. 10 prstiju + monitor... nemam dileme!
 
@DukeLander

Da li ti rade push notifikacije na Firefox-u? Ja ne mogu da ih uključim, piše da nisu podržane. Čini mi se da su i drugi korisnici prijavljivali taj problem.
Ne rade iako me 100 puta pitao. Mada se nisam uopste udubljivao zasto jer mi ne trebaju.
 
Pa evo, odgovaramo ti i isto bih ti rekao/pitao.
Meni sve opcije rade u ff, brave, chrome... vidim i ostalima radi, znaci nesto je do tebe.
Nisam jedini. Pogledaj nekoliko postova iznad, čovek ima isti problem. A vidim da je i u temi Mobilni mod 2021 neko moravio da postavi kao attachment.
 
Ja sam testirao Chrome i Safari. Na Safariju ne rade, chrome sljaka tj mogu se ukljuciti .
 
Nisam jedini. Pogledaj nekoliko postova iznad, čovek ima isti problem. A vidim da je i u temi Mobilni mod 2021 neko moravio da postavi kao attachment.
Pod ostalima smatram vecinu.
Ili imamo jako mali broj sa vasim problemom ili jako mali broj prijavljuje, u oba slucaja sa nase tacke gledista jedini logican zakljucak je da je do korisnika.
Stvarno ne vidim nacin kako da ti pomognemo kada sa nase strane sve deluje ok.
 
Imam jedan oglas,predmet sam prodao ali ne znam kako da u oglasu promenim iz prodajem ili menjam u nije aktuelno?
 
Bilo je reci skoro, mozda vec na prosloj strani.
Udji u oglas i imaces gore desno tri tacke, tu kliknes i naci ces da prebacis u Nije aktuelno.

Mada ne radi svima.
Ja imam dva oglasa, za prvi oglas (monitor koji sam prodao), i zvanicno prvi oglas na novom forumu :) ne mogu da promenim, a oglas koji sam okacio 15-tak dana posle, tu mogu da promenim, al to nisam prodao :D
 
Ne radi. Mnogo puta obrađeno na forumu, a postoji i posebna tema o tome.
Post automatically merged:


Ovo ne bi smelo da se dešava. Rešiće se i implementiraće se cooldown.
Cooldown nije dovoljan.
Ovim zagovarate da se na forumu ne vode diskusije i ne pomaze nekome, te da je bolje ne pisati nista, jer uvek postoji taj jedan clan kojem se mozda nesto ne svidi, pa ti da negativan utisak cime skida bodove za 10 pozitivnih utisaka, jer pozitivni nose 1, a negativan 10 bodova.
Ne razumem logiku iza takvog postupka, da jedan negativan nosi 10 pozitivnih.
Ne interesuju me bodovi preterano, ali sam primetio te nelogicnosti, gde ce lako doci do toga da korisni ljudi budu u minusu sa reputacijom, jer pisu stvari koje se nekome nece svideti.
 
Može npr. varijanta da nosi -1 umesto -10 i da se npr. ograniči da ne možeš da daš zaredom više od X negativnih reagovanja istom članu, slično kao i na starom forumu gde nisi mogao da daš reputaciju istom članu uzastopno...?
 
Pozz. Na znam da li neko ima isti problem ali rekoh da pitam. Na benchu sam od marta 2002. i sad sam morao napraviti novi nalog pošto mi ne prepoznaje ni mail ni pass koji sam koristio godinama. I kad probam da resetujem lozinku i upišem email kaže da traženi član nije pronađen. Ako neko zna ili moderatori majar kako sa reaktiviram taj stari nalog ako ikako može
 
Pozdrav,

Da li neko može da mi objasni zašto ne mogu da postavim oglas?
 
Neko mi je spomenuo "kako nema podataka o tome šta imam od konfiguracije" pa rekoh da spomenem ostalima da stari sadržaj "nije preživeo tranziciju" :)
Ako je izvodljivo da se napravi padajući meni sa strane ispod profila gde bi se izlistala konfiguracija, strava.

I usput, ako ste već uveli link za facebook i twitter, mislim da ima prostora barem i za instagram ili [custom] polje da unesemo po želji.
 
@wladymeer

Rc5T3JP.png


 
Ima li ko problem da mu se profil sa foruma izloguje samoinicijativno svaki cas ?
 
@Alister ponoviću - stari sadržaj nije "preživeo tranziciju" :)
Ja sam to tek danas skapirao pa ako neko bude čitao da zna ako je pre imao nešto napisano :)

I na starom forumu je ako se ne varam ispod profila bio dropdown panel "moja mašina" da se klikne a mogao bi da bude koristan za pojedine teme.
 
Da, izricito trazis predjasni izgled i funkcionalnost :) na zalost nema toga, ali ostavili su mogucnost ko hoce da predstavi komponente
zato sam i ostavio onaj link, misleci da nisi video/primetio (y)
 
Poslovni laptop koristim samo za posao, lični prodao ima 6 meseci, uzeo Tablet, android naravno, i ne pada mi na pamet da se vraćam na staro. Pokušavam već neko vreme da se naviknem na Bench bez tapatalka, ali iskreno, slabo ide...
 
@Alister ponoviću - stari sadržaj nije "preživeo tranziciju" :)
Ja sam to tek danas skapirao pa ako neko bude čitao da zna ako je pre imao nešto napisano :)

I na starom forumu je ako se ne varam ispod profila bio dropdown panel "moja mašina" da se klikne a mogao bi da bude koristan za pojedine teme.
Nekad bilo sad se pripoveda. Iako postoji "Moja konfiguracija" u nameštanjima naloga, sada se vidi ovako.
Jeste, zgodno je da se vidi kofiguracija kada neko postavi pitanje o njoj.
 
A gledaj koliko prazno mesto, prosto zove, plače, traži za dugme :D
1614926819596.png
 
Kad te banuju (za sta god, pa i za "ruznu" rec opisnog karaktera upucenu v.i. na chat "podrsci" mts-a, ne nije psovka) da li se moze i kako izlogovati sa foruma da se barem moze na tom brauzeru pratiti diskusija ako se ne moze ucestvovati 10 dana...?
Ako moze nekako, gde se klikne, kako da se izloguje?
 

Prilozi

  • Ups ! Naleteli smo na probleme.jpg
    Ups ! Naleteli smo na probleme.jpg
    177.3 KB · Pregleda: 72
Pozdrav,

Da li neko može da mi objasni zašto ne mogu da postavim oglas?
Opet ja, ima li neko od moderacije da pojasni zašto ne mogu da postavim oglas, ne znam gde grešim ali ne vidim na slici da ima dugme za postavljanje teme (možda je do novog foruma):

cbY6tlT.png
 
Pogledaj stavke u pravilima.
Recimo,
Vaš profil mora biti uredno popunjen sa lokacijom na kojoj se nalazite (minimum grad i država).
 
Proveriću, hvala ;)
 
Gde je tema "iskustva sa domaćim prodavnicama računara"?
 
Kad te banuju (za sta god, pa i za "ruznu" rec opisnog karaktera upucenu v.i. na chat "podrsci" mts-a, ne nije psovka) da li se moze i kako izlogovati sa foruma da se barem moze na tom brauzeru pratiti diskusija ako se ne moze ucestvovati 10 dana...?
Ako moze nekako, gde se klikne, kako da se izloguje?
klikne se na taj X i onda ovako?

1614980306056.png
 
Ne.
Koliko se ja "secam" kad se klikne na svoje ime (u ovom slucaju Zeha) opet iskoci neka poruka da nece moci, ne otvara prozor sa podatcima banovanom clanu foruma (a ne bi da probavam ponovo, zaista).
Ovo je vise pitanje za moderatore i admine, da oni isprobaju to i omoguce odjavu sa foruma.
Isto mi tako nije bio dosao email sa obrazlozenjem zasto sam kaznjen i nije moguce poslati email nikome od mod. ili admin. (sto je verujem namerno ucinjeno), pa sam se kiselio da "saznam" sta zgresih sve dok nije istekla zabrana pristupa...
 
Ima li na novom forumu "Benchmark vesti" ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno