Šta je novo?

Northwood 2.8

alex303

Nenadmašan
Učlanjen(a)
19.04.2005
Poruke
5,153
Poena
2,455
Recite mi molim vas da li neko sem u katalogu ima ovaj procesor u prodaji. Jer zvao sam i boga i oca i nigde nemogu da ga nadjem.

Koji bi ste vi procesor uboli u Abit IC7 a da nije prescott. Naravno interesuje me najbrza i najbolja varijanta za overklokovanje i da moze da se nadje negde u bg-u.

Hvala unapred.
Alex.
 
Poslednja izmena:
northwood se odavno ne proizvodi i neces ga naci novog. prescott imas jos uvek da nadjes u 478 varijanti ali ne znam ni njega dokle ce biti, sve ih manje ima i sve sto se izbacuje je u 775 varijanti. tako da nemas neki izbor, prescott 3.0 ti je jedini izbor. i celeron naravno.

najisplativija varijanta ti je neki polovan northwood 2.4c ili jaci koji moze dosta da se klokne. racunaj da bi kostao nekih 70-80€.
 
Da da imam i ja jedan Northwood 2.66GHz 512kB FSB533 sa dve godine garancije BOX pa pisi na PM ako te zanima
 
Nazad
Vrh Dno