Šta je novo?

Nokia N73 Symbian 9.1 Series 60 3.0

AlBundy

Slavan
Učlanjen(a)
27.11.2006
Poruke
68
Poena
309
Juce sam uzeo Nokia N73 i extra sam zadovoljan ovim telefonom,inace ovo mi je prvi Symbian telefon,a do juce sam bio ljubitelj SonyEricsson-a.Otvorio sam ovu temu da bi korisnici Symbian-a mogli da razmenjuju iskustva,misljenja,daju savete i kritike i da predlozu dobre i korisne programe,a takodje i one koje treba izbegavati na Nokia N73 i uopstenoi za Symbian 9.1 Series 60 3.0.Nadam se da ce ova tema zaziveti i da ce svima biti od koristi.


imao sam SonyEricsson W800i pre N73 i svidelo mi se sto sam na njemu mogao blic da koristim kao baterijsku lampu,znam da postoji program koji to radi,pa ako mozete da mi kazete kako se zove?
 
da predlozu dobre i korisne programe,a takodje i one koje treba izbegavati na Nokia N73

Uvek instaliraj jedan po jedan program, da znaš koji je napravio problem ako telefon krene da ti trokira...
 
...imao sam SonyEricsson W800i pre N73 i svidelo mi se sto sam na njemu mogao blic da koristim kao baterijsku lampu,znam da postoji program koji to radi,pa ako mozete da mi kazete kako se zove?

...ja na N72 koristim N70Torch, mozda postoji novija verzija za tvoj telefon ali je naziv verovatno slican...
 
Ne znam baš koliko je pametno koristiti blic kao baterijsku lampu, jer kako mu ime kaže, nije predviđen da svetli baš jako dugo. Postoji BestTorch koji od ekrana pravi neku vrstu priručne lampe (ceo ekran svetli belom svetlošću) što je po meni bolje. Uz to je i besplatan.
 
Vrh Dno