Šta je novo?

Noctua NH-C14S

Marko16

Slavan
Učlanjen(a)
28.01.2009
Poruke
716
Poena
330
Moja oprema  
Mobilni telefon
Mi 9T
Pristup internetu
  1. ADSL
Imam ovaj kuler, tj. treba da mi stigne, ali, bez ventilatora. Koji da nabacim, može li bilo koja 14-ica, ili čak 12-ica? Ako ništa, uvek mogu da ga bacim na oglas...
 
Potrošismo tastature na Arctic Cooling P14 PWM ili P12 PWM. Uzmi 140mm.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Ok, hvala na predlogu.
 
Imam ovaj kuler, tj. treba da mi stigne, ali, bez ventilatora. Koji da nabacim, može li bilo koja 14-ica, ili čak 12-ica? Ako ništa, uvek mogu da ga bacim na oglas...

Noctua NF-A14-ULN ili Be quiet! BL067
 
Imam ovaj kuler, tj. treba da mi stigne, ali, bez ventilatora. Koji da nabacim, može li bilo koja 14-ica, ili čak 12-ica? Ako ništa, uvek mogu da ga bacim na oglas...

Bukvalno mozes bilo koji ventilator koji ti je pri ruci, dal on bio 6 cm ili 18 cm precnika. Mounting je predvidjen za 12 i 14 cm ventilatore. Sad koji bi najbolje bilo ubaciti, pa valjda sa njim dolazi stari NF-P14 14cm ventovi sa 1200RPM. Jaci ventovi ce logicno doneti nize temperature uz povecanje buke, samo sto se na ovakvom tipu hladnjaka teze "skidaju" temperature povecavanjem buke nego na Single Tower ili Dual Tower tipovima hladnjaka.
 
Rekao je da mu ne stižu ventilatori uz njega, samo hladnjak. Idealno bi bilo staviti Noctue ali koštaju mnogo. Najjeftinija i prilično dobra varijanta je Arctic uz regulaciju fan krive, kao i obično...
 
Trenutno testiram u pasivnom modu. :D Hvala svima, staviću za sada koji budem imao pri ruci a kada krenu topliji dani uzeću taj Arctic.
 
Nazad
Vrh Dno