Šta je novo?

Nismo mi najgori:)

  • Začetnik teme Začetnik teme Broz
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
hm..
pa meni napisose da ne mogu da pristupim tom postu,jer ne postoji?
 
Ja sam prochitao sinoc 😀 a sada ni ja ne mogu da pristupim 🙁
Al nismo najgori definitivno 🙂 (mozda i jesmo ali ima "nas" josh 😀)
 
Nazad
Vrh Dno