Broz Čuven VIP član Učlanjen(a) 18.09.2000 Poruke 4,505 Poena 740 12.03.2003 #1 http://discuss.futuremark.com/forum...ber=1952829&page=&view=&sb=&o=&fpart=all&vc=1 😀
Mali HoBiT Čuven Učlanjen(a) 16.08.2002 Poruke 2,040 Poena 705 Moja oprema CPU & Cooler i7 14700kf P6.0/E4.6GHz Heatkiller IV waterblock Matična ploča Asus Z790 itx RAM G.Skill 2x24GB Patriot 8000MHz GPU Sapphire 6800XT EK waterblock Storage WD Black 850 1TB & Samsung 980Pro 2TB PSU Phanteks Revolt SFX 850w Platinum Kućište SSUPD Meshlicious, custom loop Monitor LG 38WN95C-W Miš & tastatura Keychron K7 max & Keychron m3 Metal Ostale periferije CP1500EPFCLCD 12.03.2003 #2 hm.. pa meni napisose da ne mogu da pristupim tom postu,jer ne postoji?
Genghis Khan Čuven Učlanjen(a) 18.03.2001 Poruke 2,491 Poena 680 12.03.2003 #3 Ja sam prochitao sinoc 😀 a sada ni ja ne mogu da pristupim 🙁 Al nismo najgori definitivno 🙂 (mozda i jesmo ali ima "nas" josh 😀)
Ja sam prochitao sinoc 😀 a sada ni ja ne mogu da pristupim 🙁 Al nismo najgori definitivno 🙂 (mozda i jesmo ali ima "nas" josh 😀)