Šta je novo?

Nforce 2 ?

Nema jos uvek ni Abita ni Epoxa, a kad ce ne zna se. :p
 
Stize...

Sledece nedelje stizu Chaintech Zentih 7NJS (RAID, Firewire, etc) po surovoj ceni negde oko 180 eura. Krajem iduce nedelje stize i dugo ocekivani EPoX EP-8RDA+ po ceni od 120 eura. Asus A7N8X se moze trenutno naci za nekih 165 eura.
 
Re: Stize...

Bozza je napisao(la):
Krajem iduce nedelje stize i dugo ocekivani EPoX EP-8RDA+ po ceni od 120 eura.

Ovo bi trebao da bude pun pogodak, klasična O/C ploča bez suvišnih džidža-bidža koje samo podižu cenu...Koliko sam video i ABit ima nekoliko varinati svoje NF7 ploče tako da će, posle početnog cenovnog udara, NF2 ploče moći da se kupe po OK ceni. Uostalom ja sam, kada se tek pojavio KT333, letos svoju (bivšu) GA 7VRX ploču platio upravo 120€...
 
Odlicno, to je dosta manje nego sto sam mislio da ce kostati. Vreme je da moja K7T266Pro2 ode u penziju. Jos ako se ispostavi da je neki zalutali primerak XP1800+ (inace fabricki otkljucan) koji stoji u magacinu Troughbread B eto nama radosti.
 
<Mancha> je napisao(la):
Odlicno, to je dosta manje nego sto sam mislio da ce kostati. Vreme je da moja K7T266Pro2 ode u penziju. Jos ako se ispostavi da je neki zalutali primerak XP1800+ (inace fabricki otkljucan) koji stoji u magacinu Troughbread B eto nama radosti.

Pretraži po magacinu 2000+ TBred, ako imate. Ti bi trebali da budu na Tbred B jezgru...
 
Vrh Dno