Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Pa i jeste, ovi mučenici ne umeju kontekst da razumeju. Ponekad kao da gledam google translate.
 
Juče gledam 5 sezonu Money Heist, i u jednom momenti marinci pod paljbom viču nešto tipa: "Fire at 3 o˙clock!" (naravno na španskom) što je vojna terminologija za detekciju pravaca iz koga dolazi paljba, a prevod ide "Požar u tri sata!"...
Toliko o Netfix prevodu.
 
Slobodna mesta za Netflix 4k
Info u PM
 
Ladno se ne sećam na kom jeziku sam gledao. Namešteno mi je srpski titl kad ima, engleski inače. Problem je što ne dohvati uvek srpski titl sa tajlanda
 
Ako se otkaže pretplata, pa se odmah sutradan produži (zbog prelaska na Tursku), da li ostaju naslovi koji su dodati u "My list" ili se brišu?
 
Ostaje sve kako je i bilo. Jedino nestanu ako dok si konektovan na Tursku pa pokušavaš da gledaš a ti naslovi nisu dostupni u Turskoj. Međutim čim se "vratiš" u Srbiju sve ponovo postaje dostupno i na listi kako je i bilo.
 
Pozdrav,
ako nekome treba clan za Netflix 4k ja bi da upadnem.Planiram na duzi period tako da ne bih otkazivao.
 
Ostalo je još 2 slobodna mesta
Pozdrav,
ako nekome treba clan za Netflix 4k ja bi da upadnem.Planiram na duzi period tako da ne bih otkazivao.
^ Bro, bukvalno dva posta iznad tvog.

WTF, danas više niko ništa ne čita, nego daj instant i na gotovo...

Ovo je post u rangu onih "koja je best buy veš mašina za BF?".
I odmah sledeći post ide "Anyone?".
Naravno nestrpljivo očekuje da se neko drugi cima za njega i nađe mu ono što mu treba, po ceni koju je zamislio... Još ako može da mu i garantuje da će predloženi proizvod biti u skladu sa njegovim očekivanjima.
Prošle godine je bila puna BF tema postova tog tipa, treba mi to i to, preporučite koji i gde je najjeftinije za BF...
Što je najgore, kad se neko od forumaša i iscima da odgovori, 80% šanse da taj koji je pitao neće ni prihvatiti preporuku nego će kupiti neko random đubre koje mu je preporučio muž od zaovine komšinice.

Izvinite za OFF, ali sve je više ovakvih pitanja (nema veze konkretno sa ovim citiranim pitanjem) i molbom za savet, i koliko vidim, sve više forumaša odluči da ne odgovori, jer je odgovoreno već 100 puta.
 
Odgledao neko film o Šumaheru koji je izašao juče na Netflix? Kako vam se čini? Nisam gledao pa da vidim da li da uplatim mesečnu pretplatu.
 
ništa specijalno
 
^ Bro, bukvalno dva posta iznad tvog.

WTF, danas više niko ništa ne čita, nego daj instant i na gotovo...

Ovo je post u rangu onih "koja je best buy veš mašina za BF?".
I odmah sledeći post ide "Anyone?".
Naravno nestrpljivo očekuje da se neko drugi cima za njega i nađe mu ono što mu treba, po ceni koju je zamislio... Još ako može da mu i garantuje da će predloženi proizvod biti u skladu sa njegovim očekivanjima.
Prošle godine je bila puna BF tema postova tog tipa, treba mi to i to, preporučite koji i gde je najjeftinije za BF...
Što je najgore, kad se neko od forumaša i iscima da odgovori, 80% šanse da taj koji je pitao neće ni prihvatiti preporuku nego će kupiti neko random đubre koje mu je preporučio muž od zaovine komšinice.

Izvinite za OFF, ali sve je više ovakvih pitanja (nema veze konkretno sa ovim citiranim pitanjem) i molbom za savet, i koliko vidim, sve više forumaša odluči da ne odgovori, jer je odgovoreno već 100 puta.
sto bi se pravio bez potrebe pametan?Vec sam pisao coveku i rekao mi je da nema mesta,ali ako nek si ti meni ziv i zdrav.
 
Ako neko hoće da se dugoročno tali za 4k Netflix, nek' šibne PM. 2 mesta su slobodna! /šveca & ja smo na preostala dva

350 din mesečno, prednost: uplata na tekući za 4-6 meseci unapred.
Preferiram osobe zainteresovane za Netflix na duži rok, očigledno.
 
Poslednja izmena:
Intesantan podatak koji je izneo CEO Orion Telekoma na Digital konferenciji 2021.da 27% celokupnog data saobraćaja u njihovoj mreži ide na Netflix streaming, pa će verovatno morati da prave local clustere jer velika količina podataka prolazi kroz mrežu.
 
Da ne dizem novi thread, ako moze, Hulu godisnja pretplata (plan sa reklamama) 59.99$, potreban clan za deljenje. Koliko sam procitao, samo dva uredjaja istovremeno mogu da rade tako da bi se delilo na pola.
 
Ma kakvi, Hulu je dostupan u samo nekoliko država, a glavni region im je USA. Pošto je u vlasništvu Disney-a, kod nas će Hulu biti u vidu Disney+ kataloga.
 
Jel hoce neko za pocetak da podelimo netflix?
 
Odgledao neko film o Šumaheru koji je izašao juče na Netflix? Kako vam se čini? Nisam gledao pa da vidim da li da uplatim mesečnu pretplatu.
Nista spec stvarno. Ja kao veliki fan Ferrarija i F1 nisam nesto odusevljen.
 
Baš tako, ništa posebno, ok za odgledati.
 
Ja ni ne vidim svrhu filma sem mozda da ce ga iskljuciti pa priprema za to.
 
Ako neko hoće da se dugoročno tali za 4k Netflix, nek' šibne PM. ... Preferiram osobe zainteresovane za Netflix na duži rok.
(kad već Edit ne mogu) Samo da javim da smo knap, i zahvalim se članovima @cimi & @vemiessubdentem na saradnji i uklapanju. Hvala momci! ❤️
Popunjeno/i smo.

Biće prilika ovde još i hvala svima koji su iskazali interesovanje - samo se strpite par dana i stiže novi čovek. Evo, @djejkobs je već tu.

Ili napravite sami, kupite 4K za 1400 din & nađite 3 čoveka(ovde) - ništa ne može da pobedi 4k za 350 din* (deljenje Premium naloga na 4 osobe.);
Svi i treba da dele, a ne da sami plaćaju: skuplje.

* Ima i na Aliexpress-u za $3 mesečno, ali je uvek bolje biti u lokalnoj zajednici. Deljenje je bezopasno, lepo i korisno. Ništa loše ne može da se desi = delite, bez straha! ❤️
 
Poslednja izmena:
Odgledao neko film o Šumaheru koji je izašao juče na Netflix? Kako vam se čini? Nisam gledao pa da vidim da li da uplatim mesečnu pretplatu.
Bolje uplati za Money Heist - ali samo pola sezone (5 epizoda), ostatak (još 5) ide u decembru 2021.e :)
tj skini torrent, imaš ga dostupnog, ne vredi ni 350 din Šumi / preskoči

Moglo je to i bolje. Fokus je na hronologiji događaja; pokriše i tih nekoliko bitnih momenata (on i Sena, on i Ferrari šit model, on i Ferrari Grand prix) & porodici - ako niš' drugo, podelili su fenomenalne porodične fotke!

Nema dubinu. Iako jeste preneta njegova strast, žar, kompetitivnost i adrenalinska adikcija...

Suštinski: pravljenje love, i od strane supruge(i guess) i od strane Netflix-a.
Ima mnogo boljih docu filmova tamo od tog.
Ali dobro, današnji klinci (post-2000) mozda ne znaju ko je Shumi...pa će naučiti nešto i tu.
 
Ne vredi ni 350 dinara? Stvarno ovo misliš?
🤦‍♂️
 
Nazad
Vrh Dno