Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Pa nisam baš siguran da je US ponuda preterano veća. U Americi postoje servisi koji nama nisu dostupni: Disney+, HBO Max, uskoro Paramount+. Svi ti novi servisi nude svoje naslove samo na njihovim servisima, oduzimajući ih od Netflixa. Netflix jedino zadržava internacionalna prava.
Disney+ je izuzetak pošto su oni skroz čudni. Njihovi naslovi su kod nas na HBO-u.
 
zato i ne mogu da puste stream internacionalno posto prodaju prava za svoj sadrzaj drugima... tek kad ti ugovori isteknu, moci ce da ponude stream i ostalima...

btw, ako neko bas hoce disney+, meni radi sa unlocator dns servisom... placanje ide preko apple app store-a...
 
zato i ne mogu da puste stream internacionalno posto prodaju prava za svoj sadrzaj drugima... tek kad ti ugovori isteknu, moci ce da ponude stream i ostalima...

btw, ako neko bas hoce disney+, meni radi sa unlocator dns servisom... placanje ide preko apple app store-a...
Otkad je Netflix dostupan u celom svetu, oni ne prodaju svoje originalne sadržaje nikome. Mogu da se gledaju svuda u svetu i samo preko Netflixa.
 
Otkad je Netflix dostupan u celom svetu, oni ne prodaju svoje originalne sadržaje nikome. Mogu da se gledaju svuda u svetu i samo preko Netflixa.
pricam o Dizniju... prava recimo za podrucje Srbije ima HBO na neki od star wars titlova, kako onda da Dizni ponudi isto? cekas da istekne ugovor pa ponudis, isto kao sto ce Dizni preuzeti sve marvelove stvari od netflixa...
 
Otkad je Netflix dostupan u celom svetu, oni ne prodaju svoje originalne sadržaje nikome. Mogu da se gledaju svuda u svetu i samo preko Netflixa.
Na kanalu nova s ide daredevil (netflix original) a pre neki mesec (ili malo vise ) emitovana je orange is the new black.
 
Isli su i vidim i da danas idu na RTS-u Narcosi. Nekad je na RTV isla i kuca od karata.
 
@Čika_Kure
Ništa na ovom svetu nije besplatno. Da ne budeš posle deo botneta kao sa Hola VPN / Hola Unblocker ;)
Ne znam druže, i to za Holu nisam video nikakve dokaze... Pre mi deluje da su tu buvu pustili vlasnici VPN programa koji se plaćaju...

EDIT: Ja mislim da Netflix svoju produkciju prodaju svima, osim drugih striming servisa... Zato ako neka TV kuća (npr. RTS) hoće dakupi neku seriju iz njihove produkcije, naravno da će im prodati...
 
Ako se bude pravila nova grupa za 4K javite mi na PM, zakasnio sam za poslednju grupu koja se pravila ...
 
Netflix prodaje prava drugim televizijama, ali zadržava ekskluzivitet i striming prava.

Disney+ nije dostupan jer tek sada izdrađuju svoju mrežu pokrivenosti. U martu bi trebalo da najave proširenje. Mada, čisto sumnjam da ćemo mi biti na spisku.
Inače, imam Disney+ i sa VPN-on radi kao podmazano.
 
Uzeo Amaton Prime Video, bio sam pretplacen citav dan dok nisam otkazao. Pa to je smesno sta je raspolozivo od naslova za Srbiju. Nisam bas mislio da je takva tuga.
 
Nasmejah se naglas malopre.
Imam stari Ipad air koji je zgodan za gledanje serija pred spavanje i Netflix opušteno ne radi na IOS verziji manjoj od 13, ali HBO GO radi, tako da je ovo u stvari besplatna reklama.
Šalim se. Da li su oni normalni?
 
Pa gledaj ga preko safarija.
 
Nasmejah se naglas malopre.
Imam stari Ipad air koji je zgodan za gledanje serija pred spavanje i Netflix opušteno ne radi na IOS verziji manjoj od 13, ali HBO GO radi, tako da je ovo u stvari besplatna reklama.
Šalim se. Da li su oni normalni?
Ja imam iPad Air 2 sa iOS 12.4 (ili koja beše poslednja podverzija), Netflix najnormalnije radi, baš kao i HBO GO.
 
Sistem je iOS 12.5.1, Greška je This application requires iOS 13.0 or later.
Instalirao sam Brave pa ću probati u browseru. Tako gledam EON i BBC na androidu, tako da nije problem.
 
Jel mogu filmovi da se pretraže po titl-u(srpski/hrvatski)?
 
Ajde još jedan za grupu. 😁😁😁
 
Ala preteruju sa ovim nekim anonimnim svedskim filmovima, i sve ima hr prevod..
Ni meni nije jasno, što prevode toliko skandinavskih filmova, sigurno 50 je došlo u poslednjih nekoliko nedelja, mahom starijih i ne toliko kultnih. Od toliko dobrih filmova i serija, pogotovo Netflix naslova, oni prevode ove gluposti...

Razumeo bih da su preveli većinu naslova, pa sad prevode ove manje poznate, al ovako...

Zapravo, verovatno moraju da zadovolje određen procenat evropske produkcije u katalogu.
 
Samo da prijavim da Netflix ne radi na Ipadu verzije 12 ni kroz browser. Tek sam sad stigao da proverim.
Malo je čudno, ali me od Epla ništa ne čudi. Kao, da sam nekad ranije instalirao Netflix app sad bih mogao ponovo da instaliram, ali pošto nisam - ćorak.
Ne treba da kažem da Apple nikad više neće dobiti dinar od mene. :)
A i Netflix sam u stvari dobio za Dž, tako da za kraj samo jedan pozdrav za obe kompanije oIo.
 
Pa kakve veze ima epl sto netflix nije kompatibilan sa 5 godina starim browserom?
 
Verovatno Apple ne podržava novije browsere (kako bi naterao kupce da kupe novi uređaj), pa zbog toga.
 
IOS 13 je iz septembra 2019, a Netflix ne podržava ništa starije. Spisak browsera koje sam probao: Safari, Brave, Chrome, Firefox.
Meni je to malo glupo, ali OK, a ostavio sam to ovde samo kao informaciju, ako bi neko hteo u te svrhe da iskoristi stari Ipad.
I da dopunim da bez ikakvih problema na istom ipadu rade HBO Go, Eon, Arenacloud,... u stvari radi sve osim Netflixa.
 
Šta vredi i da radi kad 95% stvari nema titl... Ne razumem kako za nove stvari ne dodaju titl?
 
Nazad
Vrh Dno