Netflix je u Srbiji

John Cena

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
06.08.2007
Poena
63
Odusevio sam se kad sam procitao na B92. Fenomenalna vest. 7.99 eura mesecno.

tolero

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
27.02.2011
Poena
38
Koja je sada tu fora. Može da se uplati npr mesec dana pa onda iskuliraš sledeći mesec pa uplatiš posle par meseci?

Dimi93

Flash Drive
Učlanjen(a)
09.10.2014
Poena
1
Da li neko moze da javi kakav je izbor sadrzaja (filmova,serija) ?
Za razlicite zemlje na svetu postoji razliciti opseg dostupnog sadrzaja zbog prava distrubutera u tim zemljama.

mirza82

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
24.10.2007
Poena
48
Upravo sam se registrovao, radi sve najnormalnije.
Prvi mesec je besplatan, a kasnije se moze prekinuti placanje kad god pozelimo.

DirtyHarry

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
21.11.2015
Poena
0
Uz Hola! plugin je Netflix i do sada mogao da se gleda u Srbiji. Verovatno je to i sada bolja varijanta, jer sigurno u Srbiji nece biti dostupne sve serije koje su na raspolaganju u USA.

Dmjenk

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
07.03.2007
Poena
18
Da li neko moze da javi kakav je izbor sadrzaja (filmova,serija) ?
Za razlicite zemlje na svetu postoji razliciti opseg dostupnog sadrzaja zbog prava distrubutera u tim zemljama.

House of cards nema :p
Ostalo sta znam deluje mi manje vise isto kao i obicno.
Nema nasih titlova. :d

DBraveZ

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
30.04.2010
Poena
63
Verovatno glupo pitanje, ali pretpostavljam da Netflix strimuje serije bez titla.
Da li postoji ikakva opcija za nase titlove ?

Ako ne, kome onda ovo sluzi, samo ljudima koji gledaju filmove i serije bez titla ?

DirtyHarry

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
21.11.2015
Poena
0
Verovatno glupo pitanje, ali pretpostavljam da Netflix strimuje serije bez titla.

Ako ne, kome onda ovo sluzi, samo ljudima koji gledaju filmove i serije bez titla ?

Mozda imaju ideju da i taj deo pokriju u buducnosti, s obzirom da su se toliko rasirili. Ja sam na Netflixu gledao serije sa engleskim titlom, cisto da pomogne ako nesto nisam dobro cuo/razumeo.

tolero

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
27.02.2011
Poena
38
Meni ipak znači eng titl da ne bih pojačavao ton kada gledam noću.

linux

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
10.11.2014
Poena
0

Kome onda internet sluzi, samo ljudima koji znaju engleski?

Tetsuo

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
28.08.2010
Poena
36
8€ je za SD verziju. Tek od 10€ postaje prihvatljivo (HD i 2 ekrana istovremeno).
Što se tiče titlova, naravno da nema srpski, ali verujem da ako ovo zaživi bar malo, da će biti ubačeno.

Sadržaj je sigurno lošiji u odnosu na USA, ali se i sam način rada Netflixa razlikuje. Ali deluje mi bolje ovo što sam video za par minuta iz Srbije, nego holandski.

Kome onda internet sluzi, samo ljudima koji znaju engleski?

Krenuli su globalno da pokrivaju, tako da pretpostavljam da im nismo bili neki prioritet.

Poslednja izmena:

padawan

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
02.12.2003
Poena
38
Znaci nema srb titla, nema najpopularnijih serija, 8e je beskorisni SD paket, a 10e HD.

Ipak, lepa vest za pocetak godine. Ako ikada torenti zakazu, necemo umreti bez entertainmenta. :D

weasel

E4
Super Moderator
Učlanjen(a)
18.08.2004
Poena
113
Kakve ovo veze ima sa torrentima ?
Ovo je streaming sistem ne download.
Mozes sa popcornom da poredis ne sa torrentima

PLASMA

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
06.03.2015
Poena
0
Da li je neko probao ultra hd nalog?

Imam HD televozor ali cenim da bi slika bila EKSTRA.

DirtyHarry

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
21.11.2015
Poena
0
Procitao i ?

Ako zakazu torrenti postoji news, warez, dc...

NEma netflix veze sa tim, potpuno je drugaciji oblik i nije zamena za torrente.

Koristio je rec "entertainment" u saljivom kontekstu, a ne bukvalnom. A zabava je zabava, nebitno odakle dolazi.

padawan

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
02.12.2003
Poena
38
Netflix ocigledno jeste zamena za torente, da ne ignorisemo slona u sobi. Sa danasnjim download brzinama, epizoda se skine dok izvadis kokice iz mikrotalasne. Zajednicki je isti sadrzaj koji se konzumira. Ali ok, shvatam poentu - razlicite su stvari, oba imaju svoje prednosti i mane. Popcorn je nekakav hibrid. Ne znam gde bih ga svrstao, mozda ipak pre u torente.

Ninoslav

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
07.11.2008
Poena
63
Ako je netflix zamena za torentovanje onda je rad u banci zamena za pljačkanje iste. Porediš legalan striming sa ilegalnim torentovanjem.

padawan

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
02.12.2003
Poena
38
Legalnost cele stvari je tek potpuno offtopic. Ali dobro, ne moramo o torentima...

Vrh Dno