Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Taj problem ne rešava situaciju kada korisnik ima internet od 2 provajdera. Postoji mnogo ljudi, a biće ih sve više i više, kojima treba neprekidna internet konekcija jer rade od kuće. Takođe, u kućama živi više generacija ljudi koji mogu da imaju posebne internet konekcije. Menadžment pokušava da isisa još malo para, pre nego ih otpuste kao nesposobne. Sem populacionih parola, ne vidim kako će ovakav stav doprineti povećanju zarade Netflixu.
 
Za komplikovanije varijante tog tipa ce biti kao AI sa deep mashine learning algoritmima.
Nije Netflix prihvatio ali idemo u tom pravcu na zalost.
 
Ma rešiće to hakeri sa kojekakvim aplikacijama čim to postane globalni problem.
 
Disney Plus je u usponu, polako. Bice sve vise dobrih serija tamo.
 
Jel prolazi nekom mastercard unicredit banke na turski vpn? Nikako mi ne uspeva da povuce novac, koristim UrbanVPN (sve regularno prepoznao i pokazuje TR netflix)..
 
Jel prolazi nekom mastercard unicredit banke na turski vpn? Nikako mi ne uspeva da povuce novac, koristim UrbanVPN (sve regularno prepoznao i pokazuje TR netflix)..
Ja sam nekoliko meseci zaredom pokušavao sa Master karticom iz Intese, ali bezuspešno. Razne greške mi je prijavljivao (probao sam sa nekoliko VPN-ova). Na kraju sam otvorio novi nalog, ubacio na njega 5 poklon kartica od 200 TL sa Turgame i miran sam više od godinu dana :) Sve završeno vrlo brzo i bez ikakvih problema.
 
Meni Intesa Master proradio iz prve, bez problema.
Virtuelna me je zezala (radi mesec pa stane, a nije istekla i ima limit), ali fizička kartica bez greške.
 
Kupio sam i gift card sa Turgame, nece da prihvati kod na netfliksu (pise kao imamo nekih tehnickih problema) :D
Koje VPN-ove koristite?
Mozda mora novi nalog hm? Sve vreme pokusavam na stari..
 
Kupio sam i gift card sa Turgame, nece da prihvati kod na netfliksu (pise kao imamo nekih tehnickih problema) :D
Koje VPN-ove koristite?
Mozda mora novi nalog hm? Sve vreme pokusavam na stari..
Ja mislim da je to zato što pokušavaš sa postojećim nalogom. Probaj ovako:


Nadam se da će upaliti :)
 
Kupio sam i gift card sa Turgame, nece da prihvati kod na netfliksu (pise kao imamo nekih tehnickih problema) :D
Koje VPN-ove koristite?
Mozda mora novi nalog hm? Sve vreme pokusavam na stari..
Pokušaj preko edge browsera i ako neće odma pokušaj nekoliko puta i proći će. Meni se to ponekad desi. Koristim windscribe vpn.
 
Najzad prosao kod sa Turgame na starom nalogu, uspeo sam iz treceg browsera i preko windscribe VPN-a. Moguce da je UrbanVPN koji sam ranije koristio blacklistovan i da slabije prolazi na netflixu a mozda je i samo sreca :D
 
We hope you’re enjoying everything Netflix has to offer. We’re updating our prices to bring you more great entertainment. Your monthly price will change to TL93.99 on 30 October 2022.
 
Opet je upola jeftinije nego nasa pretplata. Ja je placam sam, kad budem podelio sa nekim, bice jos smesnija cifra.
 
Da li neko kupuje gift cards preko durmaplay? Da li je sigurna stranica? Nemam prepaid kartice pa sam malo skeptičan oko kupovine na takvim stranicama.
 
Da li neko kupuje gift cards preko durmaplay? Da li je sigurna stranica? Nemam prepaid kartice pa sam malo skeptičan oko kupovine na takvim stranicama.
Nisam kupovao preko Durmaplay, ali vidim da kod njih poklon kartica od 200 TL košta 12,10 €. Koristio sam Turgame više puta (kod njih kartica od 200 TL košta 11,27 €) i plaćao Intesinom Master karticom bez ikakvih problema (izaberem opciju za plaćanje koja se zove PayTR).
 
Za komplikovanije varijante tog tipa ce biti kao AI sa deep mashine learning algoritmima.
Nije Netflix prihvatio ali idemo u tom pravcu na zalost.
demo u pravcu da ce svi ovi servisi kad tad postati kao sto je nekadasnja kablovska tvrdila da ce biti TV bez reklama (bar onomad u De) a sad mu ta kablovska roka reklame vise nego ove nac TV stanice. Realno malo je verovatno da ce ovoliko servisa opstati ako ne pocnu da prave neke dilove mergove dok na kraju ne budu svi deo cable ponude
 
Pa bilo je lepo dok je bio jedini, ili jedan od jedinih servisa, i onda su imali prava za sve i svasta. Svi su se gurali da budu kod njih. I onda su se dosetili da svako napravi svoju platformu. Tako da mislim da je kraj ovome. Slabo i ulazim na netflix, sa ovim poslednjim poskupljenjem kod turaka, smanjio sam paket na standard. I ovima kojima sam dao pw mislim da slabo ulaze.
 
Drugar odustao od netflixa, imam jedno mesto u turskoj 4k familiji do 01.01.2023 za 750 dinara. Upravo uplatio, meni kartica prolazi jedino preko G2A a tamo me 100 TL izađe 920 dinara :(

Rezervisano za Zoki82
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi...jel moze neko da mi napise sta je sa ovim netflix nalozima po KP za smesne pare(590 DIN godisnje) i sta je bitna razlika ako je nalog privatan...ne bih da zalazim punoo u tematiku procitao zadnje 4 strane nista ne nadjoh...do skoro sam imao netflix na poklon koristio sam jedan slot-account ili kako se vec to zove...jel vredi kupovati ovo nesto sa KP..hvala
 
Opa tek sad vidim godisnje e to je vec nesto drugo i ja se nebi upustao u to.
Ta cena je jedino moguca ako kupuje Turske naloge i preprodaje pr ofile po vise puta svaki.
 
Poslednja izmena:
Kada ti kupis od njega, on kupi na aliexpressu za 1$. isto rade i za office i razne adobe naloge. Radi taman toliko da dobije pozitivnu ocenu.
 
Meni ce trebati za turski dva clana.
 
Nazad
Vrh Dno