Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Ako prodaje neko jedan slot za turski Netflix, usao bih, eventualno bih imao mozda jos jednog drugara zainteresovanog. Pustite PM. Ako ima vas vise zainteresovanih, mozda ja mogu da pokrenem grupu/share.
Pokrenuo sam. Turski uzet uspesno, na prodaju 2 slota, 1800din cena za godinu, moze placanje na 3 meseca po 450din il kako vec, strah me da turci ne dignu cene opet zbog lire, ali kako god.
 
Imam jedan problem.
Turski nalog koristim odavno. Korstio sam Mobi (Telenor) karticu. Medjutim, ugasio sam juce njihov racun.
Uzeo sam da dodam Intesinu karticu, ali za verifikaciju mi trazi turski broj.
Ima li neko ideju ili resenje?

Hvala
 
Imam jedan problem.
Turski nalog koristim odavno. Korstio sam Mobi (Telenor) karticu. Medjutim, ugasio sam juce njihov racun.
Uzeo sam da dodam Intesinu karticu, ali za verifikaciju mi trazi turski broj.
Ima li neko ideju ili resenje?

Hvala
Probaj OVAJ servis, vrlo lako se uplati 1 USD na nalog, pa samo izabereš Tursku i operatera, pa onda Netflix i dobiješ broj koji možeš da uneseš da bi ti poslali kôd. Nadam se da će uspeti :)
 
Probaj OVAJ servis, vrlo lako se uplati 1 USD na nalog, pa samo izabereš Tursku i operatera, pa onda Netflix i dobiješ broj koji možeš da uneseš da bi ti poslali kôd. Nadam se da će uspeti :)
Ovo izgleda bas intersantno, hvala.
Samo da prihvati nasu bankovnu karticu, u krajnjem slucaju gift card.

1660826714053.png
 
Od ovog nema lakse, vpn na tursku izbor paketa , unese se nasa bankovna kartica i onda ovaj servis sms odradi verifikaciju.
Na kraju kad se zavrsi udje se u account i promeni taj turski telefon nasim bez ikakvih problema.
Ovo je hit.
 
Da li je proradila intesina kartica za plaćanje, znali ko?
 
Probaj OVAJ servis, vrlo lako se uplati 1 USD na nalog, pa samo izabereš Tursku i operatera, pa onda Netflix i dobiješ broj koji možeš da uneseš da bi ti poslali kôd. Nadam se da će uspeti :)

Hvala puno, ali nazalost, ne mogu da ga probam.
Danas sam pokusao 2-3 puta da dodam karticu (cak sam vpn bacio na Tusku, ali i dalje trazio broj)... i sad mi izbacuje gresku kada pokusam da dodam karticu za placanje. :(
 
Treba mi jedno mesto za turski Netflix.Ako ima neko slobodno,nek mi se javi preko PP.
 
Netflix mi poslao mejl da mi je otkazana pretplata zbog metode plaćanja koja treba da se ažurira (videti sliku ispod), a on ažuriran (na Tursku) pre mesec dana i tako nastavljeno plaćanje. Inače, novac je skinut, pretplata radi, na sajtu Netflixa piše da je plaćeno i stoji da je naredna naplata septembra. A i stigao još jedan mejl posle toga sa podsetnikom za serije koje pratim, što potvrđuje da je pretplata aktivna.

Šta se desilo i zašto su mi poslali mejl (sa zvaničnog Netflix mejla) da je otkazana pretplata, pojma nemam.

Screenshot_20220820-111914_Aqua Mail.jpg
 
Slobodno jedno mesto za 4k, 350din mesečno (nije turski), Ako neko želi nek se javi u DM
 
Netflix mi poslao mejl da mi je otkazana pretplata zbog metode plaćanja koja treba da se ažurira (videti sliku ispod), a on ažuriran (na Tursku) pre mesec dana i tako nastavljeno plaćanje. Inače, novac je skinut, pretplata radi, na sajtu Netflixa piše da je plaćeno i stoji da je naredna naplata septembra. A i stigao još jedan mejl posle toga sa podsetnikom za serije koje pratim, što potvrđuje da je pretplata aktivna.

Šta se desilo i zašto su mi poslali mejl (sa zvaničnog Netflix mejla) da je otkazana pretplata, pojma nemam.

Pogledajte prilog 352938
Netflix se inače u mejlovima obraća imenom korisnika, a ne sa “customer”. Malo mi je čudno to.
 
Sa zvanične email adrese je došao mejl, kao i svi ostali od Netflixa, tako da nije neka prevara.
 
Obrati paznju na svako slovo i kako ti pise ranije gore sa adrese koje ranije je poslato i sada sa ove gde ti kazu da odkazuju predplatu.
 
ja sam sad iz zezanja uzeo giftcard od 200tl i skapirao da kad se tako placa izadje mesec 66tl umesto 78tl.
Ladno odbiju pdv (vat), tako da se vise isplati od placanja katicom.
Dobio za 200tl tri meseca gledanja :)
 
Kakvu proviziju plaćaš u Intesi prilikom uplate za Netflix?!
 
Nazad
Vrh Dno