Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Pozdrav, ako instaliram Netflix addon na Kodi da li dobijam prevode koji već postoje na Netflixu ili dobijam prevode sa Opensubtitle ili Titlovi com?
 
A kako je sa addonom za Disney plus? Onda vrv nema njegovih prevoda jer ih još nisu pustili?
 
Queen of the South, S5, najavljena je za Netflix za 7.4.22.
Pretpostavljam da se pojavila na US Netflix?

Gde videti kada će biti dostupno kod nas?
 
Queen of the South, S5, najavljena je za Netflix za 7.4.22.
Pretpostavljam da se pojavila na US Netflix?

Gde videti kada će biti dostupno kod nas?
Ja ovde pratim šta uskoro stiže. Ako ga nema u najavama, onda verovatno neće skoro. Peaky Blinders s6 je počela u februaru, završila u aprilu, a na Netflix je došla u junu. Sad to ne mora da znači ništa za tempo objavljivanja ove...
 
Hvala za link. Ova serija je imala premijeru u mart 21. i odmah se znalo da na Netflix dolazi godinu dana kasnije. Što se i desilo, ali ne nama dostupnom Netflixu.
 
Hvala. Nisam znao da uopšte postoji ta sekcija.
 
Našao. Prva serija je QotS.

Slabo ja to koristim. Nemam nijednu seriju koju gledam sam, a ne sećam se da sam skoro neki film gledao sam. Za takve (pasivne) akcije sam uvek +1. Ako moram :)
 
imam pitanje vezano za Turski giftcard, ako uplatim vise nego sto kosta mesecna pretplata jel onda oni odatle skidaju dok ima?
I koji telefon stavljate kad trazi proveru i jel turgame ok za giftcard kupovinu?
 
Tako je,ja radim preko Turgame.Ako hoćeš npr da uzmeš karticu od 200TL,ukucas koliko puta hoćeš.Stigne ti na mejl koliko puta si uzeo kartica,toliko kodova da ukucas.Ja uzeo 5 po 200 i sad sam miran do jula sledeće godine.😉
 
Tako je,ja radim preko Turgame.Ako hoćeš npr da uzmeš karticu od 200TL,ukucas koliko puta hoćeš.Stigne ti na mejl koliko puta si uzeo kartica,toliko kodova da ukucas.Ja uzeo 5 po 200 i sad sam miran do jula sledeće godine.😉
Hvala na odgovoru.
Nije ti trazio telefon da posalje sms kao proveru posle unosenja giftcarda?
 
Tražio je.Nema nikakve veze ako nije turski broj.
Meni napred stavi turski prefix koji ne mogu da promenim, tako da ne mogu da unesem nista drugo.
Preko VPN prepoznaje da sam kao u turskoj, sto moram da bi mi uopste ponudilo te cene.
 
Pa imaš opciju strelicu dole i stavis na Srbiju.Tako je kod mene moglo.I ukucas broj.
 
Pa imaš opciju strelicu dole i stavis na Srbiju.Tako je kod mene moglo.I ukucas broj.
To ti kazem ta opcija je zakljucana na tursku i nema menjanja, makar kod mene.
Nema veze snacicu se.
Hvala
 
Ja uzeo na Turgame, i vec neko vreme stoji da moram da im posaljem sliku licne karte i kartice, hahaha. Naravno support ne odgovara a skinuli kes.
Kakav smaracki sajt, Eneba mama.
 
Preko DurmaPay treba par min da se dobije kod, kod od 200tl kosta 225tl.
 
Ja uzimam na Enebi vec mesecima i sve radi kako treba.
 
@rida
Uzimao sam 75TL i 200TL i oba su prolazila lagano.
 
Mislim da je oko 80e, sto znaci oko 20e po osobi ako se podeli na 4 coveka.
Za Srbiju je 30e po osobi. :D
 
Nazad
Vrh Dno