Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Mislim da u stvarnosti može i svih 5 istovremeno, ali peti profil je onaj profil kids only, ograničenog pristupa sadržaju, pa zato nije zanimljiv...
Izgleda da je fora da se obriše ceo Kids profil i napravi novi.
Ali da iako ima 5 profila, samo 4 mogu da strimuju u isto vreme.
 
Ja koristim Kids , pobrisao sam i napravio novi profil za mene.
Nikada se još nije desilo da cetvorica nas gledamo istovremeno.
Ja netflix nisam upalio 20 dana.
Los sadržaj imaju u poslednje vreme i sve će lošiji imati .
 
Nisam nikad uzimao za 5 uredjaja, ali na ovom nalogu na kome imam svoj profil ima ukupno 5 profila. E sad da li sam imao srece da pa mi se nije desilo da smo svi u isto vreme usli ili ipak moze na 5 u isto vreme ne znam.
Meni se desilo više puta da ne mogu ništa da pustim, jer četvoro drugih već nešto gleda (kada sam uzeo na Aliexpress-u nalog). Pisao sam o tome ranije. Siguran sam da je i ovde ista stvar, plate preko Turske (ili neke druge zemlje gde je povoljnije), prodaju nalog na 5 osoba i nadaju se da nece svi u isto vreme da gledaju.
 
Na mom nalogu (Turski) imam 5 profila, skoro nikad se ne desi da dvoje gleda u isto vreme a kamoli četvoro, u zadnje vreme retko gledam netflix, ti kinezi sa Alija takođe prodaju profile sa Turskog naloga po 3$, a ranije plaćali 5$ za svih 5.
 
Ja čak mislim da ovi sa AE i sličnih sajtova prodaju na više od 5 ljudi, jer si mi 3 pita menjali profil za tih mesec dana (naziv, sliku, pa čak i pin menjao/dodavao), a video sam i da je neko na mom profilu sve vreme gledalo fiomove/serije.
 
Ubacili prevode za Better Call Saul za 2,3,4 sezonu.
Valjda će nastaviti sa ubacivanjem prevoda za stariji sadržaj.
 
Naše ili hrvatske?
 
Možes u aplikaciji sve to birati i menjati i države i servise. Mislim da postoji i sajt da se ne skida aplikacija.
Ukucaš ime filma/serije i izadje ti na kom servisu je dostupan
 
Ja koristim Showly Aplikaciju za praćenje šta gledati. Pored povezivanja sa trakt nalogom u okviru aplikacije prikazuje se i na kom servisu je šta dostupno. Ima i link prema dosta spoljnih sajtova sa informacijama o seriji/filmu među kojima i taj JustWatch.
Screenshot_2022-06-13-16-51-26-143_com.michaldrabik.showly2.jpg

Screenshot_2022-06-13-16-51-42-264_com.michaldrabik.showly2.jpg
 
da li ima slobodno mesto rado bih se ubacio u neku familiju :)
 
Zanimljivo da Netflix u Hrvatskoj ima više filmova nego u Srbiji. Većinom su to evropski filmovi koje ne ubacuju u Srbiji. Verovatno jer moraju da ispoštuju EU standarde o određenom procentu evropskog sadržaja na platformi unutar EU.

Npr. danas je u Hrvatsku stigao i srpski film Enklava, ali ga nema na Netflixu u Srbiji.
 
Zanimljivo da Netflix u Hrvatskoj ima više filmova nego u Srbiji. Većinom su to evropski filmovi koje ne ubacuju u Srbiji. Verovatno jer moraju da ispoštuju EU standarde o određenom procentu evropskog sadržaja na platformi unutar EU.

Npr. danas je u Hrvatsku stigao i srpski film Enklava, ali ga nema na Netflixu u Srbiji.
Pošto tako rade tako će i korisnike (čitaj: novac) da dobiju.
 
Možda taj film ne mogu da puste u Srbiji, jer je za Srbiju neko drugi otkupio prava.

P.S. Nema ga ni u Nemačkoj.
 
Zanimljivo da Netflix u Hrvatskoj ima više filmova nego u Srbiji. Većinom su to evropski filmovi koje ne ubacuju u Srbiji. Verovatno jer moraju da ispoštuju EU standarde o određenom procentu evropskog sadržaja na platformi unutar EU.

Npr. danas je u Hrvatsku stigao i srpski film Enklava, ali ga nema na Netflixu u Srbiji.
Statistika je čudo
 
Ekipa,treba mi pomoc.Definitivno mi ne prihvata ni Visu ni Mastercard kad hocu preko Turske.Uradio sam sve kako ste mi rekli.Ostaje mi onda one gift card.E sad,kad hocu da uzmem preko turgame.com a hocu npr.5 kartica po 200TL da imam za godinu dana.Jel mogu kad udjem u Netflix da ubacim svih 5 kartica ili moram jednu pa kad istekne drugu?Naravno,moram napraviti novi nalog.
 
Ekipa,treba mi pomoc.Definitivno mi ne prihvata ni Visu ni Mastercard kad hocu preko Turske.Uradio sam sve kako ste mi rekli.Ostaje mi onda one gift card.E sad,kad hocu da uzmem preko turgame.com a hocu npr.5 kartica po 200TL da imam za godinu dana.Jel mogu kad udjem u Netflix da ubacim svih 5 kartica ili moram jednu pa kad istekne drugu?Naravno,moram napraviti novi nalog.
Ne moraš čekati da istekne. Ali meni preko turgame.com nije hteo prihvatiti Visa virtuon Raifaisen karticu (morao sam kupiti giftcard gde je skuplje onu od 200TL platio sam 277TL).
 
Znaci ukucam kod sto mi stigne mejlom i automatski mi ubaci 1000 TL,posto sam hteo da uzmem 5 kartica?I jos jedno pitanje.Kad mi istekne tih 5 kartica(za nekih godinu dana),kako ubacujem novu?Na isti princip ili?Izvini sto smaram ali nov sam u ovome.😄
 
Znaci ukucam kod sto mi stigne mejlom i automatski mi ubaci 1000 TL,posto sam hteo da uzmem 5 kartica?I jos jedno pitanje.Kad mi istekne tih 5 kartica(za nekih godinu dana),kako ubacujem novu?Na isti princip ili?Izvini sto smaram ali nov sam u ovome.😄
ubacuješ jedan po jedan kod 5 x 200 TL i automatski ti produzuje.vako2.png
 
E to mi je bitno.Znaci otvorim nalog i ubacim tih 5 odjednom a ne da cekam da istekne prva kartica.Hvala na pomoci!😉
 
Nazad
Vrh Dno