Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Ja definitivno ne mogu da uplatim preko Turske.Ni sa Visom ni sa Mastercard.Uspeo sam da dobijem onaj Gift Card i to je to.Probao sam sa vise VPN-ova,sa menjanjem GPS lokacije,ma svasta nesto i nece.Stalno mi pokazuje kad jkucam podatke sa karrice da pokusam kasnije.😤Ne vredi,YT Premium mi super sljaka preko Argentine ali ovo vec nece...
 
Jedino mi ostaje opcija kad mi istekne gift card da uplatim preko Srbije prvi mesec,odmah odkazem i pre kraja tog meseca ukljucim VPN i onda probam.Tako sam negde procitao ovde.
 
Jedino mi ostaje opcija kad mi istekne gift card da uplatim preko Srbije prvi mesec,odmah odkazem i pre kraja tog meseca ukljucim VPN i onda probam.Tako sam negde procitao ovde.
Tako si i treba da uradis. Aktiviras prvi mesec netflix iz srbije sa nasom karticu. Otkazes pretplatu, ukljucis vpn i aktiviras pretplatu.
 
Videcu kad mi istekne gift card jer sad i sa VPNom i bez njega mi prijavljuje gresku,da pokusam kasnije.
 
Pa ja sam to uradio i nece da prihvati Visu Classic Debit iz Intese. Probacu sa Inspire sledeci mesec.
 
Meni nece ni Visa ni Mastercard.Probacu na drugom nalogu da odjavim u junu pred istek placanja pa cu onda da se prijavim preko VPNa pa da probam.Ako ni tad nece,ostaje mi da placam preko Srbije.A ovaj nalog sa turskim gift card ce da mi zuji prazan.Jedino ako hoce neko ovde da se prijavi da ga ubacim do 3 avgusta.Pa da mi plati za 2 meseca sto ce imati u junu i julu.Aj necu racunati maj sto je ostao.😉Eto nek bude 400 dindzi za 2 i po meseca.
 
Nemoj druže da Netflixu plaćaš 12 evra mesečno, ne vredi to te pare. Pridruži se nekoj familiji koja ima preko Turske za 1800-2000 za godinu dana i miran si.
 
A gde brate da nadjem te preko Turske?One stranice na IG Storely ili kako vec mi nisu pouzdane..
 
Možda da probate sa nekoliko različitih VPN-ova. Drug mi je rekao da je promenio nekoliko pre nego što je uspela da mu prođe pretplata preko Turske. Naravno, prvi mesec mora kod nas, da bi se zapamtila kartica i verifikovao broj telefona.
 
Al opet jeftino.Podeljeno sa 4 je 160 dinara mesecno 4K paket.
 
Siri se familija za jednog clana.

Nalog je na Srbiju, 3e/mesecno. Uplata za minimum 3 meseca unapred, da se ne jurimo na mesec dana.
 
Jos nema Hrv titla na Netflixu za sedmu epizodu Better Call Saul? A ni @Shomi22 nije izbacio :(

Sve se neckam da pustim sa engleskim titlom, al' radije bih sacekao nas zbog boljeg ugodjaja, epizoda ima frapantnih 9.9 na imdb-u. Valjda se uskoro pojavi.
 
Jos nema Hrv titla na Netflixu za sedmu epizodu Better Call Saul? A ni @Shomi22 nije izbacio :(

Sve se neckam da pustim sa engleskim titlom, al' radije bih sacekao nas zbog boljeg ugodjaja, epizoda ima frapantnih 9.9 na imdb-u. Valjda se uskoro pojavi.
Završio sam, postaviću prevod do 18:00. Samo da ispravim greške. ;)
Kasno sam je skinuo, a imala je i duplo više titlova nego prethodne, pa mi je trebalo više vremena. :)
 
Poslednja izmena:
Popunjeno je mesto u grupi.
 
Da li bi mogao neko da mi objasni kako da uzmem Netflix preko Turske? Ne znam gde da potražim ovde na forumu
 
@SilverIvan ,prvi mesec moras da uplatis preko Srbije.Onda otkazes pretplatu i kad ti prodje taj mesec,upalis VPN i onda se ponovo pretplatis posto ti je ostala memorisana platna kartica.😉
 
@SilverIvan ,prvi mesec moras da uplatis preko Srbije.Onda otkazes pretplatu i kad ti prodje taj mesec,upalis VPN i onda se ponovo pretplatis posto ti je ostala memorisana platna kartica.😉
Ja plaćam netflix intesa karticom godinu dana po 10e
Da li to može da predstavlja problem?

Takodje kakva je procedura kada uključim vpn udjem na netflix i logujem se na svoj nalog koji je na hrvatskom. Da li je to problem?
Otkazao sam pretplatu i ističe mi za 2nedelje. Kad istikne pretplata uključim vpn (turkey) i udjem na svoj nalog uzmem paket koji me interesuje a cene će se pokazati u lirima?
Ako sam dobro razumeo to je taj proces

P.s. da li moram da menjam jezik ili ne moram
 
Tako je.Znaci cekas da ti istekne,onda ukljucis VPN na Tursku i onda aktiviras ponovo nalog.To i ja treba da uradim oko 20.6. i tako su mi objasnili.Nadam se da cemo obojica imati srece.😄
 
I neće im raditi, jer dok su bili na Srbiju, pre otkazivanja pretplate nisu uneli broj telefona i nisu ga verifikovali.
 
Meni je broj telefona verifikovan pre godinu dana. Mislim da neću imati problema. Javljam za 7og juna
Ne mogu da dočekam !
 
Da li je uvijek ovako da ne puštaju odmah HR titl za better call saul?
 
Jel neko poceo da gleda četvrtu sezonu Stranger Things?
Kakvi su utisci, jel su još više zabrljali ili donekle popravili situaciju? 😁
 
Nazad
Vrh Dno