Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Možeš.

Otkažeš par dana pred istek obračunskog perioda.

Ja sam prethodna tri meseca pokušao da pređem na turski, ali nažalost bezuspešno. Surfshark i Okayfreedom sam probao od VPN-ova, kao i dve kartice iz Intese.
A koje su to tačno kartice?
Mislim na ceo naziv kartice, ne "Visa", već "Visa Internet"...

VPN Unlimited radi, a imaš 7 dana probnog perioda besplatno.
 
A koje su to tačno kartice?
Mislim na ceo naziv kartice, ne "Visa", već "Visa Internet"...

VPN Unlimited radi, a imaš 7 dana probnog perioda besplatno.
Jedna je Visa Classic, a druga Master kreditna (koju inače koristim za sva onlajn plaćanja).

Hvala za preporuku za VPN, možda probam opet ovog meseca :)
 
Meni od sinoc dolazi poruka da neko gleda seriju "Vjestac" a niko je ne gleda,cak sam i sifru menjao?
 
Otvori po nalozima istoriju na Netflix sajtu, pa vidi preko kog profila ide.

Prvo put čujem da tako prijavljuje. Obično to bude preporuka za tebe, a javljaju ti kada se neko uloguje na tvoj nalog, ali je tada poruka drugačija (piše baš to, kao i približna adresa tog ko se ulogovao).
 
Meni je pre 10ak dana izbacio gomilu preporuka, čak je za neke serije, koje nikada ni preview nisam pogledao napisao "continue to watch".
A u jednom trenutku je krenuo i da mi skida epizode nekih serija na telefon, kao, ovo bi mogao da gledaš. To sam našao u meniju, da isključim.
 
VISA internet radi sigurno. Mislim da je ona besplatna.
U Intezi više nije i to još 2017. su uveli jednokratnu naknadu od 800 dinara, a sada i Internet i Classic Debit su po 200+120 održavanje deviznog kada ima pokrića. Kod Poštanske s druge strane je 100 za plastiku i 150 godišnje, ali uz 20€ depozita. Može da se uzme samo LIB za Homebanking radi praćenja potrošnje i stanja. Intesa Online se uskoro ukida.
 
On u toj banci svakako ima devizni i plaća održavanje istog. Za karticu se ne sećam da sam išta plaćao, ali je imam pre 2017. godine.

Ističe mi ta kartica ovog meseca i tokom juna uzimam drugu, pa ću videti, ali mislim da je i zamena besplatana.
 
Visa Classic Debit iz Intese, upravo probao da uplatim turski, nece.
Prosla pretplata preko Argentine. :D
 
Poslednja izmena:
Kako bre skuplje, pa HD plan je 5e a kod nas 10e? :D
Otkazacu naravno, pa cu opet da probam turski, mozda je VPN (Windscribe Free) problem.
Ili cu ici na pretplate sa turskim Gift Karticama.

Je l' ostalima rade kartice iz Intese?
 
Meni je prošla visa inspire početkom godine i dalje obnavlja pretplatu bez problema.
 
Kako bre skuplje, pa HD plan je 5e a kod nas 10e? :D
Otkazacu naravno, pa cu opet da probam turski, mozda je VPN (Windscribe Free) problem.
Ili cu ici na pretplate sa turskim Gift Karticama.

Je l' ostalima rade kartice iz Intese?
probaj okayfreedom
 
On u toj banci svakako ima devizni i plaća održavanje istog. Za karticu se ne sećam da sam išta plaćao, ali je imam pre 2017. godine.

Ističe mi ta kartica ovog meseca i tokom juna uzimam drugu, pa ću videti, ali mislim da je i zamena besplatana.
Tako je. Ja sam je uzeo 2016. i onda se nije plaćala. Imala je prednost kod povlačenja sa PayPal-a, dok je kod tada Electron znalo da ode na partiju banke ili se nazad vrati. U međuvremenu, taj problem je rešen u korist sada Classic Debit.

E, to je druga stvar ako imaš Hit Plus pa si se opredelio da ti evro devizni bude uključen u paket pa te ni uručenje plastike takođe ništa ne košta. Ako ti više odgovara, otkaži Internet i uzmi Classic Debit, zbog mogućnosti uplate i isplate evra na bankomatu.
 
Kako bre skuplje, pa HD plan je 5e a kod nas 10e? :D
Otkazacu naravno, pa cu opet da probam turski, mozda je VPN (Windscribe Free) problem.
Ili cu ici na pretplate sa turskim Gift Karticama.

Je l' ostalima rade kartice iz Intese?
Ja sam prethodna 3 meseca pokušavao na Tursku sa 2 Intesine kartice (od kojih je jedna Classic Debit) i 2 VPN-a (Surfshark i Okayfreedom), ali bez uspeha. Dobra informacija za Argentinu, baš ću pokušati i to :)
Otkazuj to, skuplje je nego kod nas.
Nije skuplje, UHD paket je oko 7 €, a kod nas je 12 €.
 
Probacu opet, ili ce Inspire da radi. :D Ali logicnije mi je da skida evro sa Classic Debit jer je na njoj devizni racun, ovako ce da menja dinare, nadam se po dobrom kursu.
 
Ja imam rajfajzen iracun,pa javljam za nesto od manje od mesec dana da li moze ona.
 
Otkazuj to, skuplje je nego kod nas.
Danas probah preko Argentine, tj. nisam ni došao do kraja zato što je Premium 1200 pezosa, što mu dođe 10 €, a za tu razliku mi se ne isplati cimanje. Takođe pominje se da je to cena paketa bez poreza (ne znam da li bi se dodatno uvećala, pa je moguće da je gornja konstatacija tačna).

Kad sam već probavao, probah i preko Turske još jednom (bezuspešno), kao i preko Indije (mada je i tu cena Premium paketa oko 8 €), gde mi ode najdalje, traži mi da potvrdim plaćanje pomoću SMS koda, ali onda svaki put javi grešku sa načinom plaćanja.
 
Danas probah preko Argentine, tj. nisam ni došao do kraja zato što je Premium 1200 pezosa, što mu dođe 10 €, a za tu razliku mi se ne isplati cimanje. Takođe pominje se da je to cena paketa bez poreza (ne znam da li bi se dodatno uvećala, pa je moguće da je gornja konstatacija tačna).

Kad sam već probavao, probah i preko Turske još jednom (bezuspešno), kao i preko Indije (mada je i tu cena Premium paketa oko 8 €), gde mi ode najdalje, traži mi da potvrdim plaćanje pomoću SMS koda, ali onda svaki put javi grešku sa načinom plaćanja.
Kupis ovaj gift card bez problema i miran si skoro 110 dana🙂

 
Kako uzeti sa turkgame-a, trazi broj a kad stavim svoj nece da salje kod na srpski? Alternativa je eneba koja je malo skuplja.
 
Da li ste probali sa zvanicnih sajtova iz Turske koje sam Netflix reklamira?



 
Danas probah preko Argentine, tj. nisam ni došao do kraja zato što je Premium 1200 pezosa, što mu dođe 10 €, a za tu razliku mi se ne isplati cimanje. Takođe pominje se da je to cena paketa bez poreza (ne znam da li bi se dodatno uvećala, pa je moguće da je gornja konstatacija tačna).

Kad sam već probavao, probah i preko Turske još jednom (bezuspešno), kao i preko Indije (mada je i tu cena Premium paketa oko 8 €), gde mi ode najdalje, traži mi da potvrdim plaćanje pomoću SMS koda, ali onda svaki put javi grešku sa načinom plaćanja.
Izadje izmedju 13 i 14 eura sad preko Argentine zbog tog poreza, zato sam i napisao ono...
 
Mogu li ja da uzmem sa turgame kod, i posaljem drugu da aktivira dopunu na svom nalogu(koji ima sve nase podatke i na kom je trenutno cancel-vana pretplata)? Mislim da ne bi trebalo da bude problema.

Istekao edit. Moze, radi bez problema.
Ako moze neko od admina da merge-uje u jedan post.
 
Nazad
Vrh Dno