Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Uzasno radi zadnjih par sati...
0.99mbps...uz konstantno baferovanje na svakih par min....

4k paket u pitanju
 
To je zbog Witchera ;)
 
Jel ima neko problema sa slikom? Kako ih rešiti, imam osećaj da gledam stalno u 480p ili 720p a imam premium paket. U početku je bila slika okej sada se pokvarila
Evo ja sad primijetih da je rezolucija katastrofa i da baferuje. Isto mi je i na tv i na telefonu. Probao na wifi na kabal na 4g svuda isto. Ostale aplikacije koje koriste internet rade odlicno. Crna Gora je u pitanju
 
Da nije do operatera mts, mtel. Ima li neko problem na sbb ili kod nekog drugog
 
Taman sam dosao do poslednje epizode, da se podsetim i spremim za sutra kad ono prc. 🙄
 
Takodje bez problema sbb.
 
MTS optika NBGD, baguje Netflix ceo dan, prvi put od kada ga koristim.
Na mobilnom preko wifi isto ali kada pređem na mobilnu mrežu VIP, radi kako treba.
 
Onda treba pisati ovima iz MTSa,ocigledno je problem do mreze...
 
I na supernovinom i mts adsl-u imam isti problem sa netflixom.
 
Sad sam pričao s korisničkim centrom, "ne mogu ništa da urade ako meni radi normalno usluga, znači da imam net i da mogu normalno da ga koristim". Za sve ostalo mora da se piše mail, pa da oni to razmatraju, blablabla. U prevodu, trebalo bi ih bombardovati s mailovima, da bi nešto uradili.
 
I ja sam sada zvao korisnički centar, svi parametri kod njih su ok što se tiče internet konekcije. Proslediće reklamaciju tehničarima navodno, šta god to značilo.
Zanimljivo je da su problemi počeli sinoć oko ponoći kada se internet konekcija izgubila u potpunosti na nekih 10min. Kada se povratila sve je radilo ok osim Netflixa.
 
Meni u firmi na jednoj lokaciji nema mts interneta ceo dan. Zvao korisnicku sluzbu, odmah mi rekla da imaju problema sa nekim kablom i da su sluzbe na terenu. Internta nema jos uvek.
 
Ostaje nam jedino da masovno prijavljujemo. Ja sam svoju duznost obavio i pozvao ih, brzo se javljaju nemaju posla, taman da ih uposlimo 🙂
 
Supernova, net radi super. Netflix učitava po 10 minuta sve i onda izbaci grešku...
 
Kao da se popravlja situacija 🤔 vec ga drzi par minuta ovako... Telekom AdslIMG_20211217_001437.jpg
 
Nazad
Vrh Dno