Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Imam tri slobodna mesta na svom novom Netflix nalogu koji će biti aktivan godinu dana, ako ima zainteresovanih neka se jave, odlični uslovi.
 
Ja kupio od Rusa ovde neko pisao čini mi se pa sam kupio pre mesec i više, 1,2$ sam platio i evo traje i dan danas. Dobra stvar. Ono preko ggsell-a
 
Da li neko zna nesto o ovom servisu paramountplus.com. Vidim da su neke serije skinute sa netflixa i prebačen na ovoj platformi.
 
Da li neko zna nesto o ovom servisu paramountplus.com. Vidim da su neke serije skinute sa netflixa i prebačen na ovoj platformi.

I oni se šire na područje Evrope tokom 2022. Ali to nije ovde tema.
 
Ima li gdje neka evidencija da se pogleda koliko je sadržaja prevedeno na sr/cro jezik ?
 
Da budemo totalno precizni, skoro sve :)

Ne moze nesto sto danas izlazi da odmah bude prevedeno, ali kroz 10 dana i to bude sredjeno.
 
Uvek može da se nađe nešto bez prevoda, ali ipak sa third party titlovima mogućnosti su neuporedive...
A i to novo sa Netflixa uglavnom ima prevod na samom Netflixu😉
 
Regrutuje li ko članove, bih se prijavio? :)
 
Upravo sam produzio pretplatu na Tursku. Zbog pada lire, sad je 3.6e.
Evo i male "pomoci" ako nekom znaci ko pokusava da predje na tursku

Prosli mesec napravio nas nalog, dodao mastercard Mobi, platio nasu pretplatu i odmah otkazao.
Juce istekla.
Posto mi Tunelbear nema opciju za Tursku na Macu, aktivirao VPN na iPadu, i prebacio na Tursku. Usao preko Safarija na netflix.com, ulogovao se, ponudilo mi da se preplatim po turskim cenama. Izabrao 4K paket, i pre potvrde ponudio mi placanje sa vec postojecom mastercard karticom, potvrdio i to je to. Nisam unosio broj telefona niti bilo kakvu drugu gimnastiku.
 
Vidim u prethodnim porukama da ima dosta zainteresovanih. Ako se neko još nije snašao, ima jedna grupa sa drugog foruma kojoj fale još dvojica. Za dogovor može na PM.

edit: još jedan fali
 
Poslednja izmena:
Upravo sam produzio pretplatu na Tursku. Zbog pada lire, sad je 3.6e.
Evo i male "pomoci" ako nekom znaci ko pokusava da predje na tursku

Prosli mesec napravio nas nalog, dodao mastercard Mobi, platio nasu pretplatu i odmah otkazao.
Juce istekla.
Posto mi Tunelbear nema opciju za Tursku na Macu, aktivirao VPN na iPadu, i prebacio na Tursku. Usao preko Safarija na netflix.com, ulogovao se, ponudilo mi da se preplatim po turskim cenama. Izabrao 4K paket, i pre potvrde ponudio mi placanje sa vec postojecom mastercard karticom, potvrdio i to je to. Nisam unosio broj telefona niti bilo kakvu drugu gimnastiku.
Tako sam i ja uradio pre par meseci... Skidalo oko 640 din, a zadnja dva racuna bila jedva 500. Prijateljima sam napravio profile da gledaju dzabaka. Ja ga koristim svakako vec dugo pa mi glupo da im ista trazim za tu cifru...
 
Kako se koristite u familijama ako ne moze sa razlicitog Ip da se koristi?
Ja imam jedno slobodno mesto ako hcoe neko, sad sam se registrovao za mene i jos dvoje
 
Kako se koristite u familijama ako ne moze sa razlicitog Ip da se koristi?
Ja imam jedno slobodno mesto ako hcoe neko, sad sam se registrovao za mene i jos dvoje

Ne postoje IP restrikcije.
 
OK, hvala.
Jedino ne kapiram ovo sa restrikcijama za televizore i uredjaje. Koliko ukupno uredjaja moze da ima account sa premium subscription?
 
Poslednja izmena:
OK, hvala.
Jedino ne kapiram ovo sa restrikcijama za televizore i uredjaje. Koliko ukupno uredjaja moze da ima account sa premium subscription?
Uredjaji su nebitni. Nije kao kod eon-a 😜. Dakle nije bitno da li netflix koristis preko tv ili aplikacije na boxu, telefonu, browseru. Bitno je da mogu 4 strima da rade istovremeno. Sto znaci sa premium nalogom maksimalno 4 korisnika ne uredjaja. Evo ja sam u "porodici" i imam netflix aplikaciju na mi box-u i windows aplikaciju na kompu. Ne koristim ih istovremeno vec po potrebi na uredjaju na kome se zadesim.
 
Uređaja valjda koliko oćeš ali istovremeno samo 4 uređaja mogu istovremeno biti aktivna.
 
Da ne bude zabune, nalog je moj nije na prodaju. Nudim slobodno mesto kome treba.
 
Preko kog vpna ste pravili naloge na turskom netflixu? Je li ima neki free ili mora nord i sl.
 
Nazad
Vrh Dno