Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

I šta predlažete?da uzmem sa AE il da se nađu još 3 čoveka pa da uzmem 4k?tj koliko du sigurni ti kinezi?
 
Ako ces na duze staze, napravite grupu, ima ovde dosta clanova koji traze da se upare.
 
jel ima na temi objasnjeno kako se regularno kupuje netflix nalog sa karticom? (ako ima moze link) ........ja imam master card telenor/mobi bank i sa njom bez problema kupujem sa aliexpressa....sada vec imam neke prijatelje i kolege koje bi mozda htele da napravimo familiju pa cisto da vidim da li mora sa vpn ili ne? da li postoji neki "dribling" da sve bude gledljivo za nas u srbiji a ne kao sa AE turski meni i problem sa titlovima......hvala.
 
Nema potrebe da trazis uputstvo, pogotovo ne za regularno uzimanje. Odes na sajt Netflixa najnormalnije i pratis korake, za 5 min zavrsavas.
 
Najbolja opcija je definitivno domaca familija, jer uvek znas sa kim si u grupi i sigurno nema neprijatnosti u smislu da ti neko menja profil. Preko ae to zavisi kakva ti grupa zapadne. AE opcija je vise za ljude koji ili zele jedan mesec jeftino da pogledaju neku seriju/film ili cekaju da se otvori mesto u nekoj familiji pa da premoste taj period. Do sada mi se javilo preko 10 ljudi da trazi link za AE, neki mozda samo informativno a neki zaista zainteresovani. Sigurno vas u ovom trenutku ima bar za jednu familiju tako da nemojte da se stidljivi, okupite se pa oformite domacu grupu.
 
Nema potrebe da trazis uputstvo, pogotovo ne za regularno uzimanje. Odes na sajt Netflixa najnormalnije i pratis korake, za 5 min zavrsavas.
ne treba vpn ? moze da se plati sa mobi bank master card? ......zanima me da li se nalog vezuje za uredjaj? kako da se iskontrolise da neko kome prodas nalog ne deli drugima?
 
Nije ti potreban VPN za registraciju i koriscenje u nasoj zemlji, a mozes da platis nasim karticama za internet placanje.
Postavi PIN za svoj profil, ako zelis. Vazan je dogovor i da niko ne deli naloge gomili poznanika.
 
Nemoj stavljati istu lozinku kao za mejl, čime onemogućavaš da ti neko preuzme nalog (ako promeni lozinku lako ćeš vratiti).
Ko deli drugima možeš videti po tome ko je šta, kada i sa kog uređaja gledao. Dodatno, svaki put kada neko poveže novi uređaj ti dobiješ obaveštenje mejlom da je npr neko iz Šumadije povezao taj-i-taj uređaj.

Milslim da niko ne manipuliše tim stvarima u "porodici", jer ga lako možeš izbaciti kad ga uhvatiš, čime je izgubio uplatu od X meseci koju je izvršio unapred (plaćanje unapred 4-6 meseci obično rade ljudi u "porodici").

P.S. Najviše rizikuju ljudi koji se priključuju "porodici", a ne kolovođa 😁
 
Ko je zainteresovan za Netflix, neka se javi pa da pravimo familiju. Plaćanje preko PayPala ili Skrilla. Ispada da nalozi sa Alija nisu ništa jeftiniji, a manje su pouzdani.
Već tri godine vodim šestočlanu Spotify familiju, koja sve vrijeme funkcioniše u harmoniji. :D
 
Ortak, njegova sestra i ja delimo vec mesecima account bez problema. Od sinoc poceo da mi trazi verifikaciju na mobilnoj aplikaciji a evo sad i preko tv-a da gledam.
Nesto citam da ce sad stalno tako da traze verify, necu morati valjda svaki cas da cimam ortaka da verifukuje account (posto je njegov mejl i broj tel) da bih mogao da gledam?
 
To su najavljivali odavno da bi sprecili takve “familije”.
 
I kako se to resava? Ja cu da vidim da ubaci moj mejl a njemu da ostane broj telefona za vetifikaciju.
Koliki cesto ce da trazi verify kad se jednom verifikuje?
 
Znam samo iz onoga sto sam cuo, nemam taj problem u mojoj familiji. Moja familija disciplinovana, mi se ne bahatimo🤣🤣 Bice da saljes te kodove kome i kada zatreba.
 
Ni kod mene nema problema sa verifikacijom.Svaki nalog ima jednu IP adresu,ako si dao nekom drugom onda nije ni cudo sto trazi.
 
Meni kao glavnom je trazilo jednom prije par mjeseci i jednom korisniku mozda desetak dana nakon toga. Poslije toga do danas nista
 
Kupih smart tv konacno, vidim da 4k netflix kosta 12e mesecno i moze na 4 uredjaja, tj. 4 clana porodice... Pa vidim forumasi iznad spominju familije... 😁 Ako neko ozbiljan pravi takvu ozbiljnu familiju, molim da mi se javi na pm, rado bih ucestvovao, na duzi period. 🙂
 
Sad mi palo na pamet, napravi se mail za netflix samo i podeli svima u familiji, i kome trazi verify samo ga preko toga odradi.
 
Sad mi palo na pamet, napravi se mail za netflix samo i podeli svima u familiji, i kome trazi verify samo ga preko toga odradi.
I onda svi vide lične podatke, kao i broj kartice onoga ko plaća...

Nije mi se desilo da traži tu verifikaciju, ali ako bude tak obilo nine mi teško da kliknem na ok. Pitanje je samo koliko često će se to dešavati. Ako je jednom mesečno, onda je najmanji problem.
 
Pretpostavljam kad dodje HBO MAX u Srbiju da cemo kao i na Netflixu gledati premijere filmova kad su i u bioskopima kao Red Notice,npr...
 
Izgleda da je ta verifikacija napravila veci problem. Nema vise netflixa na AE, povuceni su svi koje sam kupovala do sada. Kod mene na nalogu jos nema verifikacije radi sve ok.
 
Izgleda da je ta verifikacija napravila veci problem. Nema vise netflixa na AE, povuceni su svi koje sam kupovala do sada. Kod mene na nalogu jos nema verifikacije radi sve ok.
Nije tacno da je Netflix povucen sa AE.... Ukucas u pretrazi Netflix i izadje ih brdo...
 
Mislila sam na one koje sam vec uzimala, koji su mi provereni.
 
Nazad
Vrh Dno