Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

I ja sam kandidat za 4k familiju na duze. Ako neko pravi, neka javi
 
Hteo sam da pogledam film Train to Busan i nema ga listi, da li je to samo kod mene ili su ga sklonili sa liste. U pretragu kada unesem naziv izbaci naslov kada odem na taj naslov nema ga na listi filmova?

Probaj Japan, Brazil ili Južnu Koreju.

@kibicer Ja sam to uradio ovako: uzeo turski gift card od 100 TL preko turkgame stranice, uključio VPN i uneo kod sa gift carda. Onda, kao “zamenski način plaćanja” (back-up payment option) uneo svoju karticu i prošla je bez problema. Kad se kredit sa gift carda potrošio, nastavilo je da mi preko bankovne kartice naplaćuje pretplatu po turskoj ceni, odnosno 640 dinara za 4K paket. I da, potvrdio sam broj telefona nakon što sam uneo gift card (prošao je srpski broj telefona).

Kako si plaćao gift card? Običnom platnom karticom?
 
Može li se nekako sprečiti HDR prikaz, jer TV koji nema pravi HDR ima ružniju sliku kada je HDR nego kada nije? A kad pustim neki materijal sa NF u gornjem desnom uglu se pojavi oznaka na sekund HDR i praktično sve opcije za podešavanje slike mi disable-uje, ostanu samo hdr-day, night, sports... LG TV55 inače.
 
Ne može se isključiti hdr prikaz. Trenutno je jedini način da se ne uzme 4k paket, već Full HD paket.
 
Takodje bih voleo da se prikljucim nekoj familiji za netflix, ili ako neko planira da napravi
 
Pošto sam samo u poslednje dve strane prebrojao jedno pet šest ljudi koji bi zeleli netflix, ajde da napravimo 'familiju' Predlazem ako želite da mi posaljete broj telefona u pm, pa da napravimo jednu viber grupu i tu se dogovaramo?
 
Jel dovoljan Mi stick za 1080p Netflix? Ili Fire stick? Ili Eon box?
 
Ne znam, vidim ovde u temi pise i da radi 1080p i samo SD, sto bi bilo 480p...a koliko trosi taj Mi, jel moze da se napaja iz TV USBa ili mora preko adaptera?
 
Moze da se napaja preko USB-a, a inace stick moze da radi najvise u 1080p ako je TV te rezolucije, naravno.
 
Zdravo, nas trojica vec pravimo familiju za netflix na duže vreme, trazimo jos jednog clana...ako bi neko upao, posaljite mi pm 😊4k premium je paket sa 4 istovremena strima
 
Jel dovoljan Mi stick za 1080p Netflix? Ili Fire stick? Ili Eon box?
Eon Box nema podrsku za netflix, za mi stick je neko se zalio da netflix nece da radi izlazi neka greska, a za fire stick ne znam.
 
Na mi sticku i firesticku netflix odlicno radi.
 
Jel dovoljan Mi stick za 1080p Netflix? Ili Fire stick? Ili Eon box?

Ja sam samo zbog Netflixa uzeo Mi Box S i nisam zažalio. Radi perfektno.

A sta kazete na ovu opciju?


Po meni se ne isplati. Samo je oko 2 dolara jeftinije nego da uzmeš legalno.
 
Ne znam, vidim ovde u temi pise i da radi 1080p i samo SD, sto bi bilo 480p...a koliko trosi taj Mi, jel moze da se napaja iz TV USBa ili mora preko adaptera?
Radi 1080p i napaja se iz USB na televiziru. Ako ti ne odgovara, imaš priložen adapter za struju.
Imam i mi box s takođe i ne vidim neku razliku kod HBO, Eon, Netflix, NBA, Iris smart. Kod igrica se vidi. Imaš na yotube pa pogledaj.
Za ove krš televizore, 720p ili 1080p se po meni ne isplati dati skoro duplo za mi box s.
Ne koristim kodi i iptv liste pa ne znam kako te stvari rade. Plex, vlc npr lepo rade
 
Mi Box S za Netlix samo ako je TV 4K.
 
Xiaomi stick ima samo 1gb ram-a, box 2GB, a to se itekako vidi na bilo koji način da se koristi...
Ima još razlika tako da je box po meni bolje rešenje bez obzira da li je TV 4K ili nije.

Stick je bajat i hardverski zastareo, zato izlazi uskoro nova verzija:

 
Čitajući ove postove mi stick mi ispada baš zanimljiv da gledam netflix kada odem na selo gde nemam net ili smart tv (hotspot sa telefona). A mogao bih i kući da ga koristim pošto iz nekog razloga neće da mi radi netflix app na panasonic plazmi.
 
Radi 1080p i napaja se iz USB na televiziru. Ako ti ne odgovara, imaš priložen adapter za struju.
Imam i mi box s takođe i ne vidim neku razliku kod HBO, Eon, Netflix, NBA, Iris smart. Kod igrica se vidi. Imaš na yotube pa pogledaj.
Za ove krš televizore, 720p ili 1080p se po meni ne isplati dati skoro duplo za mi box s.
Ne koristim kodi i iptv liste pa ne znam kako te stvari rade. Plex, vlc npr lepo rade
Zahvaljujem. Videcu jos, ako uzmem Box S onda nista do daljnjeg, ako uzmem Stick onda ide upgrade ili na novi Chromecast ili na taj novi Stick
 
Na Mi sticku radi bez trzanja ili bilo kakvih problema, netflix, amazon prime, stbemu pro, ott navigator, iptv smarters, youtube, eon. Igrice ne igram.
 
Ako neko ima slobodno mesto za netflix familiju neka me kontaktira privatnom porukom.
 
Jesam glup ja ili Netflix aplikacija, kad se stavi PIN mora da se kuca svaki put, nema neki autocomplete, autologin i sl?
 
Nazad
Vrh Dno