Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

@kibicer Ja sam to uradio ovako: uzeo turski gift card od 100 TL preko turkgame stranice, uključio VPN i uneo kod sa gift carda. Onda, kao “zamenski način plaćanja” (back-up payment option) uneo svoju karticu i prošla je bez problema. Kad se kredit sa gift carda potrošio, nastavilo je da mi preko bankovne kartice naplaćuje pretplatu po turskoj ceni, odnosno 640 dinara za 4K paket. I da, potvrdio sam broj telefona nakon što sam uneo gift card (prošao je srpski broj telefona).
@kibicer Ja sam to uradio ovako: uzeo turski gift card od 100 TL preko turkgame stranice, uključio VPN i uneo kod sa gift carda. Onda, kao “zamenski način plaćanja” (back-up payment option) uneo svoju karticu i prošla je bez problema. Kad se kredit sa gift carda potrošio, nastavilo je da mi preko bankovne kartice naplaćuje pretplatu po turskoj ceni, odnosno 640 dinara za 4K paket. I da, potvrdio sam broj telefona nakon što sam uneo gift card (prošao je srpski broj telefona).
 
@jacemurry222 hvala, probao sam i ovo. Kreirao novu email adresu. Kupio gift card, kreirao novog Netflix usera, gift card prošao.
Problem je dodavanje kartice - odbija mi virtuelne kartice iz Intese. Ne prihvata ni glavnu, jer je na mom drugom netflix nalogu. Probao u debitne, ne prolaze. Čak i ne pokušava da naplati.
Probaću opet kroz koji dan, hvala svakako.
 
Aha, pa izostavio si taj momenat. Video sam negde da Netflix više ne prihvata nikakve virtuelne kartice.
 
Moju kreditnu ne prihvata, jer je vezana za drugi nalog (onaj prvi, originalno napravljen na Srbiju, koji sam pustio da istekne, i nisam uspeo da produžim na Tursku).
Osim virtuelnih, izgleda da ne prihvata ni debitne kartice, ne znam.
 
Bas su dripci... Turcima jeftinije, a u sr i ovde na Tajlandu cena kao u nemačkoj...
 
Ma ajde, bacamo pare za 4k uredjaje a jedini sbb ima kanal koji je u 4k rezoluciji. Sve preklo Full HD je prazna slama, za sada i ovde.
 
Pa sad kad kupis solidan TV po defaultu je 4k. Ja doduse posle 10 godina kako sam kupio LG 32" televizor koji radi i dan danas, castio sam sebe sa LG CX. Nije isto sesti i gledati 4k Dolby Vision / HDR film i gledati full HD. Sad i filmove skidam samo u HDR 4k :) (mada to je profesionalna deformacija obzirom da se bavim dizajnom pa mi pixel i color paleta smeta)
 
Danas mi naplaćen Netflix 3 puta, isti iznos. Inače, danas je redovan dan za obnovu. Zvao sam ih, oni imaju evidentiranu samo jednu uplatu, za druge da se obratim banci. Sad blokirao karticu🤬
 
Poz momci,
Da li ima neko jedno mesto za pretplatu ?
 
Danas mi naplaćen Netflix 3 puta, isti iznos. Inače, danas je redovan dan za obnovu. Zvao sam ih, oni imaju evidentiranu samo jednu uplatu, za druge da se obratim banci. Sad blokirao karticu🤬
Verovatno greška banke. U izvodu ce ti se pokazati jedno skidanje, drugo skidanje i storno tog drugog. Proveri opet sa bankom ali mislim da je to to.
 
Ја бих узео на себе да уплатим једну породицу само ме занима шта делим осталој 3 :) " user name i password " тј како иде а да све прође коректно за све учеснике :)
 
Ја бих узео на себе да уплатим једну породицу само ме занима шта делим осталој 3 :) " user name i password " тј како иде а да све прође коректно за све учеснике :)
Napravis posebno gmail nalog za netflix
Napravis Netflix nalog sa gmail adresom, uplatis
Delis ostalima podatke za netflix login
 
Ako nekome fali osoba za deljenje netflixa ili neko zeli da se skupimo da podelimo troskove neka se javi u pm, pozeljno obicni nalog ali ako nema moze i 4K.
 
Moja ponuda je i dalje aktuelna :D
 
Dao mi je drugar account za netflix, instalirao sam ga na telefonu i sve je ok, ali nemam mogucnost castovanja na tv. O cemu se radi,kako kastovati?
 
Moraš imati netflix aktivan na tvu ne može drugačije. Takodje mora biti u istom WiFi.
 
Prilično glupo rešeno, koja je onda poenta tog Cast-a? Ako je app na TVu, zašto samo ne pustiti sa istog?
 
Ako imaš chromecast(ne ovaj novi) možeš da kastuješ normalno, jer na njega ne mogu da se instaliraju aplikacije. :D
 
Nazad
Vrh Dno