Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

^25% prema nula dinara koliko košta nije nula.

Dakle crva nije ni bilo.

Kontam da je catch to što će sve biti sa nekim svahili prevodima...
 
Screen-Shot-2021-09-14-at-5.50.39-PM-1-1024x616.png


 
Ko nije ispratio kad je bila aktuelna ili se tada nije ni rodio, od danas na Netflixu može pogledati svih 180 epizoda, tj. 9 sezona kultne serije Seinfeld.

20599758196156ae639cc2d602726391_v4_big.jpg


Serija je snimama u sitkom formatu, i svaka epizoda traje kratko po današnjim standardima, tj. 22 minuta. Radnja većine epizoda je sama za sebe, pa zbog toga i kratkog trajanja svake epizode seriju mogu gledati i ljudi sa malo slobodnog vremena, jer ne moraju puno da planiraju oko organizacije i odlaganja obaveza pre glednja.

Čak i da vam ne "legne" na prvu, serija je i sa ove vremenske distance mnogo bolja od većine ovih modernih serija.

EDIT: Mana je što se ne zna da li će biti našeg titla jer bi serija bi trebalo da bude dostupna danas u neko doba po američkom vremenu na svim Netflix regionalnim platformama...
 
Ko nije ispratio kad je bila aktuelna ili se tada nije ni rodio, od danas na Netflixu može pogledati svih 180 epizoda, tj. 9 sezona kultne serije Seinfeld.

20599758196156ae639cc2d602726391_v4_big.jpg


Serija je snimama u sitkom formatu, i svaka epizoda traje kratko po današnjim standardima, tj. 22 minuta. Radnja većine epizoda je sama za sebe, pa zbog toga i kratkog trajanja svake epizode seriju mogu gledati i ljudi sa malo slobodnog vremena, jer ne moraju puno da planiraju oko organizacije i odlaganja obaveza pre glednja.

Čak i da vam ne "legne" na prvu, serija je i sa ove vremenske distance mnogo bolja od većine ovih modernih serija.

EDIT: Mana je što se ne zna da li će biti našeg titla jer bi serija bi trebalo da bude dostupna danas u neko doba po američkom vremenu na svim Netflix regionalnim platformama...
Ima titlove na hrvatskom.
 
Pih, zabušavaš. Ja sam sinoć odgledao ep. 9 :D
Ja sam isto tako nekih par epizoda pogledao i zakucao... Ne mogu da kažem da je loša, ali ono treba koncentracije, i uglavnom su epizode azijskih serija dugačke, a meni to ne prija...
 
Gleda li neko korejansku seriju Squid Game?
 
Pogledao prvu epizodu, obecava.
 
Odgledali i iskomentarisali u temi za serije ;)
 
Postoji li neka fora za dodavanje titlova na Netflix? i sta mislite, hoce li ikada biti kod nekih operatera, Telenor, Mts, SBB? Vidim da je A1 nabudzio Neo 15 paket sa deezerom i hopsterom, plus neo net za Instagram, fejs, viber, whatsup, tik tok, tviter i mesindzer (i sve to za 2k uz neo minute, poruke 15 gb neta i 3gb u zoni zapadnog balkana). Svima bi sledeci potez mogao biti Netflix, jer nema sta novo da izmisle.
 
Nisam čuo da igde iko daje netflix.
Kolega ima Amazon u Singapuru,
Ja ovde mogu dizni da dobijem...
Imam hbo go uz eon premium :) valjda ce biti dune na njemu
 
Postoji li neka fora za dodavanje titlova na Netflix? i sta mislite, hoce li ikada biti kod nekih operatera, Telenor, Mts, SBB? Vidim da je A1 nabudzio Neo 15 paket sa deezerom i hopsterom, plus neo net za Instagram, fejs, viber, whatsup, tik tok, tviter i mesindzer (i sve to za 2k uz neo minute, poruke 15 gb neta i 3gb u zoni zapadnog balkana). Svima bi sledeci potez mogao biti Netflix, jer nema sta novo da izmisle.
Fora za dodavanje titlova zove se Kodi i njegov Netflix add-on..😉
 
Probao da platim Netflix preko Turske (NordVPN), javlja mi problem sa karticom. Probao sam dve kartice (dve različite banke), uvek javi istu poruku, bez da proba naplatu. Jel ima neko ideju?
There was an error processing your payment information. Please check that all fields are filled out correctly and try again.
 
@kibicer platiš prvi mesec srpskom karticom i otkažeš odmah. Za mesec dana kada ti istekne uključiš VPN i tada platiš preko turske
 
Dugo sam već na Netflixu, sa srpskom karticom. Otkazao sam, isteklo mesec dana, prijavio sam se kroz VPN na Tursku, Netflix mi, po logovanju, ponudi da produžim pretplatu, ja prihvatim, i odbje mi tu istu karticu koju je memorisao. Probao sam da ponovo ukucam sve podatke kartice, ishod je isti. Probao 3 razna brauzera.
Poruku izbaci bez da pokuša naplatu.
 
Dugo sam već na Netflixu, sa srpskom karticom. Otkazao sam, isteklo mesec dana, prijavio sam se kroz VPN na Tursku, Netflix mi, po logovanju, ponudi da produžim pretplatu, ja prihvatim, i odbje mi tu istu karticu koju je memorisao. Probao sam da ponovo ukucam sve podatke kartice, ishod je isti. Probao 3 razna brauzera.
Poruku izbaci bez da pokuša naplatu.
Da li to radiš zbog cene ili sadržaja?
 
Dugo sam već na Netflixu, sa srpskom karticom. Otkazao sam, isteklo mesec dana, prijavio sam se kroz VPN na Tursku, Netflix mi, po logovanju, ponudi da produžim pretplatu, ja prihvatim, i odbje mi tu istu karticu koju je memorisao. Probao sam da ponovo ukucam sve podatke kartice, ishod je isti. Probao 3 razna brauzera.
Poruku izbaci bez da pokuša naplatu.
Meni je to na dva naloga uspelo, i kolegi bar na jednom. Da li si potvrdio broj telefona na nalogu?

@DariusIII sadržaj se ne određuje prema državi u kojoj plaćaš nego gde trenutno gledaš.
 
Meni je to na dva naloga uspelo, i kolegi bar na jednom. Da li si potvrdio broj telefona na nalogu?

@DariusIII sadržaj se ne određuje prema državi u kojoj plaćaš nego gde trenutno gledaš.
Broj telefona?? Ne sećam se da mi je to ikada traženo.
Biće da moram sve temeljno da pretresem, hvala!

Edit: evo, sada sam probao da produžim pretplatu kroz Android aplikaciju, i traži mi da dam broj telefona za verifikaciju SMSom. I tu insistira na turskom broju.
Da li ovo znači da moram da produžim srpsku pretplatu, uz verifikaciju srpskim telefonom (po redovnoj ceni za Srbiju), pa opet otkažem, čekam mesec dana?
Hvala!
 
Poslednja izmena:
@DariusIII sadržaj se ne određuje prema državi u kojoj plaćaš nego gde trenutno gledaš.

Znam ja to jako dobro. Zato sam i pitao. Ako hoćeš tursku cenu, moraćeš da se pomučiš.
 
To nije odgovor na moje pitanje, ali svakako hvala na preporuci.
 
Broj telefona?? Ne sećam se da mi je to ikada traženo.
Biće da moram sve temeljno da pretresem, hvala!

Edit: evo, sada sam probao da produžim pretplatu kroz Android aplikaciju, i traži mi da dam broj telefona za verifikaciju SMSom. I tu insistira na turskom broju.
Da li ovo znači da moram da produžim srpsku pretplatu, uz verifikaciju srpskim telefonom (po redovnoj ceni za Srbiju), pa opet otkažem, čekam mesec dana?
Hvala!
Ne mogu ti reći da će to uspeti, ali znam da sam na oba naloga imao vezan broj telefona. Ja bih tako probao.

@DariusIII meni iskreno znači razlika u ceni (oko pola košta turski u odnosu na naš), nakupe se fino ovi online servisi. Netflix, Spotify, YouTube premium, eon...
 
Nazad
Vrh Dno