Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Probao sa našim brojem, ali ne stiže kod.
Probao ponovo sa vpn i ubacim neki nig broj i traži mi da ukucam kod koji su poslali 😁


Edit: promenio paket na 720p i prošlo bez traženja broja telefona. Sad da vidim kako da prebacim na jači paket :)
Zar ne možeš promeniti paket tako što odeš na netflix.com/account i klikneš “promjena paketa”?

IMG_3275.jpeg
 
Istekla mi pretplata na turskom netflixu pre 3 dana.
Sa nigerijskim vpn (jednim od onih gore sto je neko spomenuo) sam preko mob otisao na netflix, ulogovao se, izabrao premium subscription, uneo karticu i dosao do dela gde treze broj. ni jedan nigerijski nije prosao, javlja gresku "Something went wrong"... Na kraju sam kontaktirao live chat. Nisu mi poslali obrzac za dodavanje kartice - razlog je sto nemam aktivnu pretplatu (istekla mi turska i ja sam je jos cancelovao). Umesto one forme, support mi je poslao link na mail preko koga sam uspeo da dodam karticu.
 
Neko je isto napisao da ako se odabere Basic (720p) plan, taj korak za broj telefona se može preskočiti pa onda posle promeniš plan.
 
da, da, to je bila sledeca opcija da mi nije proslo ovo sa support-om
 
I ja sam uspeo nakon 40 pokusaja...ne znam ni ja kako. Prvo mi nije dalo da ubacim karticu samim tim ne mogu da kontktiram ni support, onda dodao samo broj pa tek onda probao uplatu nije ni to htelo na kraju sam samo dodavao karticu i menjao planove par puta i nekako je proradio 4K plan iz 5og puta..tkd nema pravila
 
A kakva je biblioteka preko Nigerije? Ima li razlike kad gledaš iz afričke dijaspore u Srbiji?
 
Ako neko pita mi smo studenti iz Nigerije :cool:
 
Vi ljudi niste normalni. Koja je sledeća zemlja za jeftiniji Netflix? Somalija? Tanzanija?
 
Vi ljudi niste normalni. Koja je sledeća zemlja za jeftiniji Netflix? Somalija? Tanzanija?
U Tanzaniji i Somaliji košta 9.99$ kao i kod nas, ekonomski tigar kao i mi, šta ćeš. Nema jefitnije opcije od NG.

Screenshot 2024-02-14 at 18.24.45.png

Koga mrzi da se pomuči malo i štedi 7e mesečno, plati našu pretplatu i to je to.
Svako zna šta je za njega samog najbolje.
 
Skocice sigurno i u Nigeriji cene, mozda cak od marta kao u Turskoj😂
 
Ja nikako ne uspevam da prođem korak verifikacije mobilnog
Probao sam i sa brojem od supruge.
Instalirao sam na android aplikaciju ali ne mogu da prođem dalje od početnog ekrana jer mi nije završen proces signup-a
 
Ja nikako ne uspevam da prođem korak verifikacije mobilnog
Probao sam i sa brojem od supruge.
Instalirao sam na android aplikaciju ali ne mogu da prođem dalje od početnog ekrana jer mi nije završen proces signup-a
Da li si probao odabrati Basic/Standard paket? Neki su govorili da su tako uspeli? Pa onda naknadno promeniš paket.
 
Presao upravo sa Srpskog na Nigerijski paket, otkazao pretplatu, upalio vpn, odabrao paket, uneo karticu ( Visa Erste banka) i uzeo standard paket (4k nije hteo) i onda posle samo nadogradio na 4k. Nije trazilo nikakav broj niti bilo sta.
Sve to preko telefona i aplikacije Nigeria VPN
 
U Tanzaniji i Somaliji košta 9.99$ kao i kod nas, ekonomski tigar kao i mi, šta ćeš. Nema jefitnije opcije od NG.

Pogledajte prilog 429039

Koga mrzi da se pomuči malo i štedi 7e mesečno, plati našu pretplatu i to je to.
Svako zna šta je za njega samog najbolje.
Uopšte nije reč o mučenju, već o tome da i ovako ne unapređuju uslugu a kamoli ako nemaju dovoljno korisnika koji plaćaju pretplatu u Srbiji.
 
Uopšte nije reč o mučenju, već o tome da i ovako ne unapređuju uslugu a kamoli ako nemaju dovoljno korisnika koji plaćaju pretplatu u Srbiji.
A kako bi to oni unapredili uslugu kada bi broj pretplatnika u Srbiji bio veći? Ako misliš na lokalizaciju, od toga nema ništa, bez obzira na broj korisniku.
Oni smatraju da je Srbija pokrivena hrv lokalizacijom, svidelo se to nama ili ne.
Čak kad pristupiš netflixu sa srpske IP adrese, na početnoj strani osim engleskog nudi samo hrvatski jezik.

IMG_3297.jpg
 
Da li kod nesvrstane brace moze vise TV u isto vreme kao kod Turaka?
 
Sad probah sa nigeria turbo vpn, nece da se uloguje uopste, kao nije tacna sifra iako jeste 🥳
 
Da javim i ja da sam uspeo na kraju.

Na ios sam koristio app VPN super unlimited proxy, ima trodnevni trial pa sam to iskoristio da ne platim vpn.

Uzeo sam onaj najmanji paket, tu nije tražilo da potvrdim nigerijski broj i sve prošlo iz prve. Potvrdio sam posle srpski broj na accountu.

Još uvek imam pretplatu kod turaka pa kad to istekne, preći ću ovde. Nadam se da će moći tad da se promeni na veći paket bez problema.
Sad probah sa nigeria turbo vpn, nece da se uloguje uopste, kao nije tacna sifra iako jeste 🥳
Uloguješ se bez vpn-a. Tek nakon logovanja, a pre odabira paketa, uključiš vpn.
 
Nazad
Vrh Dno