Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Koja je procedura prebacivanja na Nigeriju, taman dodao novu karticu na Tursku. Koliko ima prometa besplatno Surfshark ako ima ikako?

To je virtuelni vpn u Nigeriji, dosta VPN programa nema u ponudi Nigeriju.
 
Koja je procedura prebacivanja na Nigeriju, taman dodao novu karticu na Tursku. Koliko ima prometa besplatno Surfshark ako ima ikako?

To je virtuelni vpn u Nigeriji, dosta VPN programa nema u ponudi Nigeriju.
Pa obzirom na to da ti je kartica već sačuvana na nalogu, otkažeš, pričekaš da istekne, povežeš se na VPN i produžiš po NG cijenama.
 
A je l mora i nova mejl adresa da se napravi kao za Tursku?
 
A je l mora i nova mejl adresa da se napravi kao za Tursku?
Ne verujem da je potrebna nova ako neko prelazi sa TR na NG jer onda je još lakše jer ima već sačuvanu karticu na nalogu.
Ja sam pravio novi nalog jer mi TR pretplata još nije istekla.
 
Hvala S03 presao na Nigeriju :D
 
Otvorio novi malo za promenu, Turski koji inace placam svakog 14 otkazao taman na vreme :)
Jedini z..eb je sto neda transfer profila, ne glavnog vec ostalih.
Ako neko uspe nek javi kako.
 
Pa to sam i radio znam proceduru ali nece, kada unesem mail i pw novog accounta kaze pogresan pw.
Mislim da to ne funkcionise izmedju razlicitih zemalja.
Na kompu moram preko VPN na Nigeriju da udjem u novi account a za Tursku mogu i bez VPN.
Ali nece nikako uvek javlja pogresan pw(za prenos profila) a kad probam direkt da se ulogujem u account naravno radi.

Takodje da skratim muke ostalima, najlakse da se preko VPN Nigerija na mobilnom prvo ulogujete na Netflix i onda na sve uredjaje koje hocete putem ocitavanja QR koda mobilnim.
U protivnom svaki uredjaj mora da bude na VPNu Nigerija prvi put kad se logujete.
Gledanje moze posle bez VPNa.
 
Poslednja izmena:
Pa to sam i radio znam proceduru ali nece, kada unesem mail i pw novog accounta kaze pogresan pw.
Mislim da to ne funkcionise izmedju razlicitih zemalja.
Na kompu moram preko VPN na Nigeriju da udjem u novi account a za Tursku mogu i bez VPN.
Ali nece nikako uvek javlja pogresan pw(za prenos profila) a kad probam direkt da se ulogujem u account naravno radi.

Takodje da skratim muke ostalima, najlakse da se preko VPN Nigerija na mobilnom prvo ulogujete na Netflix i onda na sve uredjaje koje hocete putem ocitavanja QR koda mobilnim.
Ja sam sve profile preneo bez uključivanja VPN-a. Išao na prenos profila, prenesi na postojeći račun, upisao mail i šifru i to je bilo to. Sva 4 profila prenesena.
 
Sa Turskog accounta na Nigerijski sa browsera na kompu?
Meni ko sto napisah nece ni bez ni sa VPNom.
 
Sa Turskog accounta na Nigerijski sa browsera na kompu?
Meni ko sto napisah nece ni bez ni sa VPNom.
Da. Sa turskog na nigerijski.
A pre toga (kad sam prelazio tek sa domaćeg na turski) takođe prebacio sa domaćeg na turski. Tako da nije definitvno neka zabrana prebacivanja profila u drugu državu. Možda je nešto do tebe?
Mada, bolje onda jednostavno sačekati da istekne postojeća pretplata i samo ponovo aktivirati po nigerijskim cenama. Tako preskočiš taj korak prenosa profila. Samo što ja nisam mogao čekati, hteo da probam 😅
 
Evo sad uspelo iz prve, ko ce ga znati nest bagovalo.
 
  • Like
Reagovanja: S03
Ja ili nešto pogrešno gledam ili u čemu je caka?
Premium plan za Nigeriju je 4400 nigerijskih naira? A to po kursu je 8,74 eura?
 
Probao ja sa tunnel bear ali ne izbacuje nigerijske cene nego u eurima (ali više nego srpske) tako da otprilike tunnel bear ima neki routing kroz neku eur zemlju ili Netflix ima tunnel bear servere na crnoj listi. Probao sam više puta reconnect, ali ne vredi. Upalim vpn nakon log in-a pre biranja cena, ali ništa.
 
Uspeo i ja 😁 Skinulo mi malo manje od 325 dinara za 4K.
Ko hoce, najlakse je da skine na Google Play app VPN Nigeria i odatle udjete u bilo koji pretrazivac i odmah pokaze nigerijske cene. Ja sam morao da dodam karticu preko chat-a, VISA Raiffeisen je u pitanju.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240213_202013_Moja mBanka.jpg
    Screenshot_20240213_202013_Moja mBanka.jpg
    24.9 KB · Pregleda: 55
Uspeo i ja 😁 Skinulo mi malo manje od 325 dinara za 4K.
Ko hoce, najlakse je da skine na Google Play app VPN Nigeria i odatle udjete u bilo koji pretrazivac i odmah pokaze nigerijske cene. Ja sam morao da dodam karticu preko chat-a, VISA Raiffeisen je u pitanju.
Preduhitrio si me 😅 baš sam hteo da kažem da imaju ti free VPN-ovi na mobu (Nigeria VPN, VPN Nigeria - Turbo Master VPN, VPN.lat, CyberGhost).
 
Da to ne napisah, meni je trazilo Nigerijski broj ali cim sam ubacio neki (sa sajta za sms) pustilo me dalje i nije mi ni slalo kod.
Kad sam ubacio karticu Viza Intesa onda sam promenio broj telefona na nas, poslali mi sms na novi broj potvrdio i to je to.
 
Da to ne napisah, meni je trazilo Nigerijski broj ali cim sam ubacio neki (sa sajta za sms) pustilo me dalje i nije mi ni slalo kod.
Kad sam ubacio karticu Viza Intesa onda sam promenio broj telefona na nas, poslalo mi sms na novi broj potvrdio i to je to.
Da. Prvi put pita za broj, ali nije obavezno, odnosno ne šalju kod na taj broj pa nije ni bitno toliko.
 
Meni stalno iskace ovaj prozor kad ukucam mail i pass:

Sorry, we are unable to complete the sign-up process now. Please try again later.
 
Long live Nigeria, zbogom Turci (nadam se da necu skoro da se vracam)😁
 
Nazad
Vrh Dno