Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Ništa ne pitaju, niti provjeravaju. Samo kažeš da imaš problem da dodaš karticu kao način plaćanja (bez nepotrebnog dodatnog objašnjavanja), oni pošalju formu koju treba ispuniti svojim podacima za plaćanje, i to je to, za par minuta.
 
Sto forsirate chat kad je mnogo prostije sa Turskim brojem, ima ovde nekolicina koja je uplatila servis pa mozete kod njih da "pozajmite" broj da ne uplacujete 10$ kad i onako treba jednom samo. A ovi koji su uplatili 10$ da im ne stoji dzabe jer je broj oko 16-20centi.
Jedino sto mora ili sa telefona preko browsera ili ako znate da promenite user agent na browseru na racunaru moze i tako.
 
Ja pokusao preko ove aplikacije da primim code, posto mi se dopala na prvu, ali ne moze ( u fazonu please try again later...). Jednostavno se uplati kredit preko Google Play In app placanja, sto mi se svidja. Skine bodove samo ako primis code, inace cancel i odradi refund. Neka je svakako, moze zatrebati za druge stvari.


Ne znam da li je nesto do aplikacije/broja ili..pokusao sam vise puta sa razlicitim brojevima.
 
Tako rade i ostali sajtovi.Ako ne stigne kod,refundiraju ti novac.
 
Tako rade i ostali sajtovi.Ako ne stigne kod,refundiraju ti novac.
Da, ali ovo mi bio sigurniji nacin uplate preko Google in app purchases (ne zbog para nego podataka). Mozes i kompletan refund (para, ne onih njihovih kredita) ako hoces. Nemam povjerenja u razne sajtove da ostavljam podatke od platne kartice.
 
Još u januaru mi je stigao mail od netflixa (turski nalog) da mi pretplata poskupljuje na 230 lira. U tom trenutku mi je bilo plaćeno do 17.02. i nisam imao više kredita na gift karticama. Danas uplatim 500 lira prrko gift kartica i piše mi da mi pretplata važi do 3.5.2024.
Znači tačno 2 i po meseca, kao da nema poskupljenja nego je stala stara cena od 200 lira. Ništa mi nije jasno
 
Još u januaru mi je stigao mail od netflixa (turski nalog) da mi pretplata poskupljuje na 230 lira. U tom trenutku mi je bilo plaćeno do 17.02. i nisam imao više kredita na gift karticama. Danas uplatim 500 lira prrko gift kartica i piše mi da mi pretplata važi do 3.5.2024.
Znači tačno 2 i po meseca, kao da nema poskupljenja nego je stala stara cena od 200 lira. Ništa mi nije jasno
Ideš u Račun -> Pojedinosti o naplati i tu ćeš videti koliko će da ti naplati sledeći put.

Screenshot 2024-02-10 at 22.25.11.png
 
Da, ali ovo mi bio sigurniji nacin uplate preko Google in app purchases (ne zbog para nego podataka). Mozes i kompletan refund (para, ne onih njihovih kredita) ako hoces. Nemam povjerenja u razne sajtove da ostavljam podatke od platne kartice.
U tome i jeste fora neki rade neki ne, izvali Netflix to i ako oni ne rotiraju brojeve onda ne radi.
Ne kapiram sta je nesigurno, napravis virtuelnu karticu sa iznosom koji hoces i posle uplate odmah je ugasis.
 
Imam turski nalog, danas mi je izašlo da updatujem payment method. Probao sam da dodam u payment ali mi je tražio turski broj tel na koji treba da stigne sms. Kontaktirao support I tražio im payment form za kreditnu karticu, izbacili su mi u chatu, dodao sam i tu nije tražio sms verifikaciju. Čisto info ako neko bude imao ovaj problem kako da ga reši.

Btw od sledećeg meseca će biti i meni 229.99 lira.
 
Uspio sam bez botovskog chata, bilo do podesavanja VPN-a koji ipak mora biti aktivan. Ne gledam ja ovaj Netflix, niti me nesto zanima, supruga gleda, nego mi bilo zanimljivo kako dodati karticu samostalno.
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-02-11-23-53-53-27_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2024-02-11-23-53-53-27_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    53.8 KB · Pregleda: 74
  • IMG_20240212_000821.jpg
    IMG_20240212_000821.jpg
    48 KB · Pregleda: 74
Aktivirah Netflix preko Nigerije. Premium plan 2.80€ 😁😁 prihvatilo karticu bez problema, a korak za unos broja telefona je imao “skip” opciju.

Cene:
Pogledajte prilog 428778
Koji vpn i koja kartica? Meni odbilo master iz erste banke mada oni su sranje evo 3 meseca mi ne radi 1 od 2 kartice tkd mozda je i do njih. A posle zabolo nije mi dalo login pa sam morao preko koda, i onda mi odbilo i master iz aik banke
 
Meni ne radi probao sve zive kartice, mozda je do vpna. Imam surfshark i ima samo nigeria(virtual)
 
Koju ti grešku izbacuje?
I ja sam koristio isti VPN.

Očisti cache i otvori Netflix u incognito prozoru.
Jesam idalje nece haha..

There appears to be a problem with the payment method you are trying to use.
 
Jesam idalje nece haha..

There appears to be a problem with the payment method you are trying to use.
To je inače error koji znači da si previše puta pokušao. Bar sam tu info našao online.
You have reached the transaction authorization limit and you need to try again later
Hoces da podelimo troskove, ako ti ne treba sva 4 slota? 😀
Rado bih, ali mi je familija nakačena za dž :ROFLMAO:
 
To je inače error koji znači da si previše puta pokušao. Bar sam tu info našao online.
You have reached the transaction authorization limit and you need to try again later
Pa verovatno jer sam ovu falicnu erste visu probao 2 puta jer prvi put nisam video da je izbacio error uopste i vrv je tu blokirao haha.. probacu sutra opet
 
Nazad
Vrh Dno