Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Kakva je situacija da podelim sa nekim nalog ko već gleda na tv-u a da ja gledam na laptopu (povezanim na tv preko hdmi). Naravno da nije u pitanju ista ip adresa, dal može to?
 
Ogranicenje je samo za TV, da moraju da budu u istoj mrezi odnosno domacinstvu, ostale uredjaje mozes gde hoces koliko hoces
 
Ograničenje je i za tv box android.
 
Probao sam ovaj preporučeni sms servis kako bih sam dodao karticu, ali to nije prošlo.

U nedelju sam ih cimao na chat i krenuli sa pitanjima pa sam prekinuo.

Malopre sam opet pokrenuo chat, odmah tražio formu za karticu, dobio je i dodao, pa do kad traje - traje.

Osim ako ne popijemo ban hahaha.
 
Moraš da uplatiš neki iznos da bi ti skidalo sa računa.I onda odabereš zemlju i servis.Dobio broj,zatim poruku sa kodom i to je to.
 
Još nešto,uradi to preko telefona a ne preko kompa.Meni isto nije htelo i onda probam preko telefona i iz prve prošlo.
 
Super, da znam za sledeći put, ako mi opet sami sklone karticu, jer sam sada probao preko kompa. Čak sam i doplatio 10 USD pa imam još kredita za te brojeve.
 
Vidiš,to je bitna stvar.I meni nije nikako moglo preko kompa pa mi je na kraju uspelo preko telefona.Bio uključen VPN j oba slučaja,ne znam šta se desilo.
 
Meni iz nekog razloga stigao email da je nalog on hold, i skinuli mi karticu (intesinu) sa koje mi je skidalo mesecno, zasto, nemam pojma, vec dugo placam tako bez problema.
Jedini razlog je verovatno jer je zafalilo para, mada imao sam 9e a skida 6..nesto.. Tako da Gift Cards here we go again. A takodje da i poskupljuje pretplata sa 200 na 229 TL. Sto je tek smaracina.

Da bih vratio karticu, treba mi turski broj ili sms. Ako neko ima i moze da pomogne ili predlozi servis koji radi, neka baci PM.
 
Preko telefona da se ubaci u Netflix, ili preko telefona da se pristupi sms-man servisu? Da li može Netflix na TV-u možda?
 
Preko telefona da se ubaci kartica na Netflix, preko kompa ne radi. Da se gleda na TV preko Turske može, a ovo ubacivanje nisam siguran.
 
Hvala. Nemam na telefonu Netflix, pa zato pitam. Imam na kompu i TV-u, pa ako mora, instaliraću i na telefonu.
 
Kod i broj tel. za Netflix ubacuješ preko tel.a ovaj servis možeš preko kompa.
 
@Running ,probao više puta i radi.Skine mi s računa mizeran iznos (0,16 $ ),dobijem broj,ukucam preko telefona i kad mi trazi kod,kliknem na received SMS i stiglo mi za minut,dva.Inace preko tel.sam ulazio na Netflix preko web browsera,ne preko apk.
 
Da ali moras da uplatis 10$ minimum da bi uzeo taj servis, nebitno sto 0.16$ kosta broj.
Onaj ruski sto sam ranije koristio nije imao taj limit , mogao si da uplatis tipa 2$ na zalost vise ne rade nase kartice za uplatu.
 
Dodao sam iz app u telefonu na jedan od 4 naloga PIN i smara kucanje svaki put u TV app, čim upali screensaver TV opet mora PIN, debilana.
Uklonim PIN u telefon app, ali i dalje mi traži PIN u TV app.
Kako to da rešim? Mora reinstall app na TV ili sta? Ne vidim drugo rešenje
 
Sad sam pogledao u aplikaciji na andrid telefonu ne postoji mogucnost zamene /ubacivanja kartice.
Ajd neko nek uradi screenshot bas me zanima gde je to?
Dodao sam iz app u telefonu na jedan od 4 naloga PIN i smara kucanje svaki put u TV app, čim upali screensaver TV opet mora PIN, debilana.
Uklonim PIN u telefon app, ali i dalje mi traži PIN u TV app.
Kako to da rešim? Mora reinstall app na TV ili sta? Ne vidim drugo rešenje
Probaj na kompu.
 
Sad sam pogledao u aplikaciji na andrid telefonu ne postoji mogucnost zamene /ubacivanja kartice.
Ajd neko nek uradi screenshot bas me zanima gde je to?
Mislim da je @simmke pominjao preko browsera na telefonu, a ne preko aplikacije. Znači odeš na Netflix sajt preko nekog browsera tipa Chrome i tu se uloguješ i dodaješ karticu.
 
Ok to je vec nesto drugo, mada ne vidim razliku od browsera na kompu ali ajde.
Ili promenicu da se Browser prikazuje ko da je na androidu ;)
1707342409299.png
 
Meni nije prolazilo preko pretraživača na kompu dok na mobu jeste.Zašto?Nemam pojma.
 
Ne znam, ni meni nema logike to. Uvek možeš da probaš preko nekog android emulatora na PC-u, tipa Bluestacks.
 
sta ce mi emulator kad postoje plug inovi koji menjaju user agent i os u indentifikaciji browsera?
1707343792758.png
A ja usao na Brave browseru u Linuxu.

Evo uspesno ubacio karticu koja je i pre bila, pa dok opet ne izbace :)
BTW pise da mi sledeca naplata Februarska 199 i jos nije dignuta cena.
 
Poslednja izmena:
Meni obrisana visa kartica,dva puta mi daje na chat neku hrvaticu Christinu od koje nema leba.
 
A da prebaciš jezik na engleski?
 
Nazad
Vrh Dno