Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Samo obratite pažnju sa kim delite svoju javnu adresu, da vas ne bi posetila uprava za visokotehnološki kriminal.
 
Koliko na kraju mesecno dodje pretplata za Netflix 4K preko Turske, u lirama i eurima :D
 
 
Postoji li ikakvo objasnjenje po kom algortimu mi Netflix preporucuje i sam od sebe dodaje na moju listu filmove i serije koje u zivotu nisam pomislio da stavim na istu, niti sam ikada pogledao slican zanr od kako ga koristim (niti iko koristi taj profil osim mene)?
 
Postoji li ikakvo objasnjenje po kom algortimu mi Netflix preporucuje i sam od sebe dodaje na moju listu filmove i serije koje u zivotu nisam pomislio da stavim na istu, niti sam ikada pogledao slican zanr od kako ga koristim (niti iko koristi taj profil osim mene)?
Proveri u pretrazivacu se loguj na svoj nalog pa vidi nalog i ko se loguje i sa koje ip adrese, ako nisi siguran promeni podatke o nalogu.
 
I šta je gledano sa tvog profila. Sigurno ima naslova koje nisi lično ti gledao. Kako je kupljen nalog? Deliš sa nekim, lično ti kupio, preko Aliexpress-a ili nekog trećeg sajta...
 
Delim sa drugarom i njegovom sestrom nalog, ali svako ima zaseban profil.
Verovatno Netflix to posmatra kao kompletan nalog pa mi mozda njihove filmove i serije trpa na listu, ne vidim drugo objasnjenje
 
Ne, nego oni, neko tvoj ili neko treći gleda preko tvog profila. Rekoh ti da pogledaš šta si sve gledao, pa da vidiš jel ima naslova koji nisu gledani sa tvog profila (Account, klik na tvoj profil, Viewing Activity).
 
Poslednja izmena:
Elem imam jedno mesto na netflixu pa ako neko zeli neka se javi.
 
Meni u popisu zaboravio gledane filmove,serije,zapamtiolo samo 4 serije i jedan film. :(
 
Ne verujem, zbog datuma. Jasno pise na koji period se odnosi i nema rupe nigde.
Iz nekog razloga naplacuju 15 pa 30 pa 15 pa 30 i tako u krug. Cenovno ti je isto.
 
Tih 69,01 TL je ostatak od 200 TL Gift Carda, Netflix ti naplati za onoliko dana koliko kredita na nalogu trenutno imaš.
 
Javiš se podršci u live chat i kažeš da imaš problema s apjedtom kartice i oni će ti dodati novu karticu. Ne treba ti ni turski broj ni naša pretplata na mjesec.
Pozdrav.
Kako si uspeo preko podrške da apdejtuješ karticu? Moja je istekla danas, dobio novu sa novim rokom i novim CVV brojem. Ja evo već više od pola sata se dopisujem sa njima, insistiraju mi da trebam dodati br.tel. kako bi verifikovali novu karticu? Stigli smo do pitanja, gde sam otvorio nalog?😬

Koju podršku si kontaktirao? Ovu našu lokalnu ili?
 
Poslednja izmena:
E,i meni istice kartica u oktobru.Kako mogu to da resim?Je l opet moram aktivirati virtuelni SMS?
 
@PapaBear66
Gledao sam reviews za onlin sms servis koji si postavio. Prilično loše ocene ima. Ti nisi imao nikakvih problema sa njima? Imaš neki savet na šta da obratim pažnju?
 
Ne, nisam imao bas nikakvih problema sa njima.
Neznam kakav savet, izaberes zemlju pa servis koji ti treba sa liste i dobijes telefon.
Desavalo se da mi ne stigne sms na broj koji sam uneo, onda jednostavno prekines i ne naplati. Opet isto ponovis dobijes drugi broj i tako u krug.
Tek kad ti stigne sms oni ce ti skinuti kredit, ne pre.
 
Trazi se cetvrti rodjak za deljenje naloga, jedan je odustao pa sad trazimo zamenu, uplacujemo za 6 meseci unapred preko brace turaka.
 
Uspeo sam da zaobidjem SMS verifikaciju prilikom ubacivanja kreditne kartice na turski nalog. Kao sto je neko ovde napisao, preko chat support-a uz pomoc VPN-a postavljenog na Tursku. Ne znam da li je to bilo potrebno, ali nisam hteo da mi lik iz support-a proverava poreklo 😀
 
Svaka verzija aplikacije im je sve gora...

Kakvi su bre ovo opisi?
Screenshot_20230604_210351_Netflix.jpg
Hoću siže radnje, a ne ovakva naklapanja.

Ušao sam u random par filmova, ista priča...
 
Pa odeš na sajt Gardijana, tamo sve piše... 😁 Šalu na stranu, koristim ih po navici, nije više Netflix što je bio.
 
Je li ima neki plugin da sakrije odgledate filmove/serije ili one koje su cekirane sa thumb up/down? Strasno me nervira sto su mi ti filmovi uvek na home strani. Bar da ih turnu negde u pozadini.
I za velicinu fontova mi je neverovatno da nude samo 3 velicine.
 
Nazad
Vrh Dno