Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

nije prevara, samo je skupo ko djavo...imas na kp ljude prodaju za 1000 din,4k, godinu dana , sto je isti fazon ko i ovo.
a i ti kupuju kradene naloge za dolar,dva mozes i to da uzmes, mada moze i da se nadje na netu nalog za dzabe, uz malo posla.
neko ide na tursku, neko deli naloge, nekom je sve to sumnjivo, pa placa 2000 din mesecno, svako nek uzme sta zeli.
 
Ljudi, ne razumem se mnogo, a zelim da aktiviram Netflix.
Naisao sam na profil Storely.rs na Instagramu.
Da li neko znaš da li je prevara ili sve okej funkcionise?
Hvala
Kao što reče kolega iznad, svako će uzeti na kraju šta mu najviše odgovara, ali moj savet je da nema razloga plaćati više kada veoma jednostavno može da se uzme preko TR. Evo linka do načina na koji sam ja završio posao preko TR:


Ako želiš da uporediš cene: na način opisan iznad, 4K paket na Netflix-u izađe oko 4,8 € mesečno (niži paketi su jeftiniji). Odlična stvar je što možeš da aktiviraš više poklon kartica i budeš miran duže vreme.

Ima i drugih načina, koji su takođe detaljno opisani na više mesta u temi.
 
Poslednja izmena:
Hi ,
We hope you’re enjoying everything Netflix has to offer. We’re updating our prices to bring you more great entertainment. Your monthly price will change to 93.99 TL on October 13, 2022.
This update will allow us to deliver even more value for your membership — with stories that lift you up, move you or simply make your day a little better.
 
Neka ostave isti sadržaj i neka zadrže sadašnju cenu. Nove stvari su sve gore i gore. Došlli smo do paradoksa. Mi njima plaćamo sve više i više, da bi oni pravili sve više i više đubreta. Čast izuzecima.
 
Što se mene tiče, ja bih platio i malo više samo da prestanu da izbacuju novi sadržaj. Bukvalno mi svakodnenvo zatrpavaju aplikaciju novim smećem i moram da kopam da bih našao nešto kršteno da odgledam, a realno ima dosta kvalitetnih stvari.
 
opet je skoro 3x manje nego kod nas.
 
Па јел поскупела месечна претплата,није ми стигао никакав мејл?
 
Stići će ti obaveštenje nakon što ti sledeći put naplate tj kada ti naplate poslednji put po staroj ceni.
 
Sad je 94 TL koliko vidim sto je opet mnooogo jeftinije nego kod nas.
 
Kako ce za nas koji smo narokali gift karte do sledece godine?
Hoce nam skratiti trajanje ili ce poceti da obracunavaju od isteka gift karti?
Jasno da niko nezna smo kazem :)
 
To i mene zanima.Imam kartica do 23.jula iduće godine.😄
 
Pazi realno ako je to startovalo trebalo bi da vidimo kad odemo na pretplatu, pisalo ti je do 23jula ako se nije promenilo znaci da ce obracunavati tek posle toga.
Ako ti je skraceno, od okativno bi trebalo biti 3m cirka krace.
 
И која је нова цена? Мада, обзиром на садржај,завршавам са њима.
Meni je sa 58 na 70 lira.
Koristim ih na jednom ekranu, a nisam primetio neku korist od 4K.
 
Kako ce za nas koji smo narokali gift karte do sledece godine?
Hoce nam skratiti trajanje ili ce poceti da obracunavaju od isteka gift karti?
Jasno da niko nezna smo kazem :)
Ja mislim da smo GIFT karticama samo dopunili virtuelni novcanik sa odredjenom sumom i da oni odatle skidaju mjesecnu pretplatu. Ono sto prikazuju sa datumima do kad ce trajati je samo projekcija ali se moze promjeniti ako pretplata poskupi ili pojeftini.
 
Ja mislim da smo GIFT karticama samo dopunili virtuelni novcanik sa odredjenom sumom i da oni odatle skidaju mjesecnu pretplatu. Ono sto prikazuju sa datumima do kad ce trajati je samo projekcija ali se moze promjeniti ako pretplata poskupi ili pojeftini.
Apsolutno logicno, silver lajning je da je sad lakse dopunjavati posto je 100TL gift kard a 94TL sad mesec.
 
Ne brinite ;-) svi koji placaju Netflix sa gift karticama takodje poskupljenje ne gine ,,, sve prosao sa proslim poskupljenjem tokom maja meseca .
Dobicete email gde vas obevastavaju od kada pocinje poskupljenje
 
Ja nisam jos nista dobio ai billing mi isti.
 

Prilozi

  • Screenshot at 2022-09-14 00-12-11.png
    Screenshot at 2022-09-14 00-12-11.png
    73.2 KB · Pregleda: 116
Evo i kod mene obaveštenje da od sledećeg meseca pretplata za Premium paket ide na 94TL. Danas prošla uplata po staroj ceni od 78TL.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220914_065037.jpg
    Screenshot_20220914_065037.jpg
    88 KB · Pregleda: 55
  • Screenshot_20220914-064218_Opera.jpg
    Screenshot_20220914-064218_Opera.jpg
    75.3 KB · Pregleda: 54
  • Screenshot_20220914-064242_Opera.jpg
    Screenshot_20220914-064242_Opera.jpg
    103.3 KB · Pregleda: 103
Da se mi vratimo na srpsku pretplatu. :D
 
Posle godinu i po dana uspesne familije jedan clan je odustao, Tako da imamo jedno prazno mesto u 4k familiji. Ako nekome treba neka se javi na PM ili na Viber 061-1346898
 
Cena je i dalje mizerna.
Jel se menja i u Srbiji ili ne?
 
Nisam,odustao ovaj sto sam mislio da će a ja sam vec u grupi.😁
 

Prilozi

  • Screenshot at 2022-09-15 16-46-49.png
    Screenshot at 2022-09-15 16-46-49.png
    362.6 KB · Pregleda: 122
Nazad
Vrh Dno