Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

nightshadow

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
08.11.2014
Poena
83
Ako imaš chromecast(ne ovaj novi) možeš da kastuješ normalno, jer na njega ne mogu da se instaliraju aplikacije. :D

danijel00

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
08.11.2003
Poena
63
Bez da ukucavas svoj nalog negde na CC? Probao si konkretno netflix? Ako je tako, onda mi se bas dopada ideja, stavicu sebi na listu za kupovinu :)
mada u sustini sad nosam mi stick sa sobom, na njemu imam svoj netflix...

Ne postoji realni benefit ovog castinga, osim sto ti je mozda malo lakse da nesto pustis sa telefona, nego da vijas daljinskim. Mislim da nema drugog benefita....

nightshadow

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
08.11.2014
Poena
83
CC 2/3 nemaju daljinski/mogucnost instalacije aplikacija, tako da i da hoces ne mozes da uneses svoj nalog nigde. ;)
S druge strane, novi CC with google TV je prakticno android box, i na njega ne mozes da kastujes ako nemas instaliranu aplikaciju i ako nisi ulogovan.

Compadre91

Flash Drive
Učlanjen(a)
30.11.2020
Poena
28
Pozdrav dobri ljudi, ja bih se prikljucio nekoj porodici ako ima mesta, ili neko planira da oformi novu? 😊

Sunshine4747

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
02.11.2020
Poena
63
Možda je ovo glupo pitanje ali ipak da pitam: Da li Netflix ima ex-yu prevode za sve filmove i serije koje imaju na sajtu i da li postoji neki način da se dobije 30 dana probnog perioda, (ne preko modovane aplikacije) jer znam da je bilo pa su ga ukinuli ali možda ima još uvek a ja ne znam. Hvala unapred na odgovoru.

nightshadow

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
08.11.2014
Poena
83
Možda je ovo glupo pitanje ali ipak da pitam: Da li Netflix ima ex-yu prevode za sve filmove i serije koje imaju na sajtu i da li postoji neki način da se dobije 30 dana probnog perioda, (ne preko modovane aplikacije) jer znam da je bilo pa su ga ukinuli ali možda ima još uvek a ja ne znam. Hvala unapred na odgovoru.
Ne samo da nema za sve, nego daj boze da za 10% sadrzaja ima nas prevod.

momboj

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
19.12.2010
Poena
43
Ima jedno mesto u 4k grupi.
Placa se na svaka tri meseca po 500din, presek je 15.
Trazimo clana na duzi rok. Ko je zainteresovan nek posalje poruku.

Simple

Flash Drive
Učlanjen(a)
01.11.2020
Poena
3
Ima jedno mesto u 4k grupi.
Placa se na svaka tri meseca po 500din, presek je 15.
Trazimo clana na duzi rok. Ko je zainteresovan nek posalje poruku.
Pozdrav,
ja sam iz Crne Gore i zainteresovan sam za 4k grupu.Meni treba od Novembra do Maja(Netflix nalog),ako je to dovoljno dugo...To je nekih 4 evra,malo preko na tri mjeseca.
Plaćam PayPal-om.

Alukard

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
08.09.2016
Poena
113
Pozdrav ljudi, imam problem, imam android tv box koji je sertifikovan od strane googla. I na storu imam netflix ali kad ga skinem pise da verzija netflixa ne podrzava box i dok to obavestenje stoji iza njega stoji login strana za netflix. Koja verzija bi radila, je l ima jeko iskustva sa tim problemom?

baltam0s

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
09.02.2009
Poena
83
Sa druge strane, to što je “google sertifikovan”, ne znači i da je netflix sertifikovan.

kalehrl

HGST Deathstar
Učlanjen(a)
27.03.2007
Poena
63
Pozdrav ljudi, imam problem, imam android tv box koji je sertifikovan od strane googla. I na storu imam netflix ali kad ga skinem pise da verzija netflixa ne podrzava box i dok to obavestenje stoji iza njega stoji login strana za netflix. Koja verzija bi radila, je l ima jeko iskustva sa tim problemom?
Moze se srediti ako ima widevine L1.
Skini DRM info i proveri to kao i system ID.
Posle instaliraj ovaj Netflix i u help pronadji ESN broj i posalji ga ovde.

Alukard

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
08.09.2016
Poena
113
Koji je box u pitanju? Mozda nema pravi sertifikat.
Mecool km9 pro. Skinuo netflic verziju 4, verziju 6 . Instalirao 4 i radi bez problema, jedino ima bag sto u serijama ne mogu da selektujem sezone 😁
Ali probacu i verziju 6 pa cu da vidim.
Sad je fazon sto verzija 4 radi na tvu ali ne radi cast na nju

SretenZujkic

Flash Drive
Učlanjen(a)
14.12.2019
Poena
28
Negde moze, negde ne. Npr. ja imam Mecool m8s Pro L i kada proverim u DRM jasno pise widevine L1 ali ta metoda nikako da uspe, uvek izbaci istu gresku (-100)

kalehrl

HGST Deathstar
Učlanjen(a)
27.03.2007
Poena
63
Nekad taj Netflix plugin da pogresan system id pa se onda uporedi sa system id koji daje DRM info jer je on obicno tacan.
Mecool km9 pro. Skinuo netflic verziju 4, verziju 6 . Instalirao 4 i radi bez problema, jedino ima bag sto u serijama ne mogu da selektujem sezone 😁
Ali probacu i verziju 6 pa cu da vidim.
Sad je fazon sto verzija 4 radi na tvu ali ne radi cast na nju
To radi samo u SD kvalitetu?
Kad se modifikuje Netflix, onda radi u full HD.

Alukard

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
08.09.2016
Poena
113
Odradio sad ovo. Radi Fenomenalno! Hvala do neba. Da mogu poslao bih ti pivo :D

nemanja2306

Flash Drive
Učlanjen(a)
06.09.2017
Poena
3
Pozdrav. Upravo sam instalirao VPN (ExpressVPN) na Box S-u, ali kad pokusavam da upalim neku seriju iskoci mi da Netflix prepoznaje da koristim proxy i da iskljucim. Jel se moze ovo nekako zaobici? Na laptopu sve radi kako treba.

Blaham

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
05.08.2010
Poena
83
Probaj neki drugi grad da izabereš. Meni to pomaže, mada slabo koristim VPN uz Netflix. Slabo ima potrebe.

Citizen Kane

Flash Drive
Učlanjen(a)
09.09.2020
Poena
43
Pozdrav. Upravo sam instalirao VPN (ExpressVPN) na Box S-u, ali kad pokusavam da upalim neku seriju iskoci mi da Netflix prepoznaje da koristim proxy i da iskljucim. Jel se moze ovo nekako zaobici? Na laptopu sve radi kako treba.
Netflix blokira svaki vpn. Bilo koji da instaliras ili nece raditi ili ce raditi par dana dok ga ne blokiraju.

TosaNS

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
12.08.2010
Poena
63
Hteo sam da pogledam film Train to Busan i nema ga listi, da li je to samo kod mene ili su ga sklonili sa liste. U pretragu kada unesem naziv izbaci naslov kada odem na taj naslov nema ga na listi filmova?

gilespii

Flash Drive
Učlanjen(a)
28.04.2017
Poena
8
Ako ima neko slobodno mesto za netflix neka me kontaktira. Voljan da se pretplatim

Vrh Dno