Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

daxyco

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
24.06.2009
Poena
63
Broj telefona?? Ne sećam se da mi je to ikada traženo.
Biće da moram sve temeljno da pretresem, hvala!

Edit: evo, sada sam probao da produžim pretplatu kroz Android aplikaciju, i traži mi da dam broj telefona za verifikaciju SMSom. I tu insistira na turskom broju.
Da li ovo znači da moram da produžim srpsku pretplatu, uz verifikaciju srpskim telefonom (po redovnoj ceni za Srbiju), pa opet otkažem, čekam mesec dana?
Hvala!
Ne mogu ti reći da će to uspeti, ali znam da sam na oba naloga imao vezan broj telefona. Ja bih tako probao.

@DariusIII meni iskreno znači razlika u ceni (oko pola košta turski u odnosu na naš), nakupe se fino ovi online servisi. Netflix, Spotify, YouTube premium, eon...

jacemurry222

Flash Drive
Učlanjen(a)
08.01.2021
Poena
8
@kibicer Ja sam to uradio ovako: uzeo turski gift card od 100 TL preko turkgame stranice, uključio VPN i uneo kod sa gift carda. Onda, kao “zamenski način plaćanja” (back-up payment option) uneo svoju karticu i prošla je bez problema. Kad se kredit sa gift carda potrošio, nastavilo je da mi preko bankovne kartice naplaćuje pretplatu po turskoj ceni, odnosno 640 dinara za 4K paket. I da, potvrdio sam broj telefona nakon što sam uneo gift card (prošao je srpski broj telefona).
@kibicer Ja sam to uradio ovako: uzeo turski gift card od 100 TL preko turkgame stranice, uključio VPN i uneo kod sa gift carda. Onda, kao “zamenski način plaćanja” (back-up payment option) uneo svoju karticu i prošla je bez problema. Kad se kredit sa gift carda potrošio, nastavilo je da mi preko bankovne kartice naplaćuje pretplatu po turskoj ceni, odnosno 640 dinara za 4K paket. I da, potvrdio sam broj telefona nakon što sam uneo gift card (prošao je srpski broj telefona).

kibicer

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
23.05.2004
Poena
63
@jacemurry222 hvala, probao sam i ovo. Kreirao novu email adresu. Kupio gift card, kreirao novog Netflix usera, gift card prošao.
Problem je dodavanje kartice - odbija mi virtuelne kartice iz Intese. Ne prihvata ni glavnu, jer je na mom drugom netflix nalogu. Probao u debitne, ne prolaze. Čak i ne pokušava da naplati.
Probaću opet kroz koji dan, hvala svakako.

daxyco

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
24.06.2009
Poena
63
Aha, pa izostavio si taj momenat. Video sam negde da Netflix više ne prihvata nikakve virtuelne kartice.

kibicer

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
23.05.2004
Poena
63
Moju kreditnu ne prihvata, jer je vezana za drugi nalog (onaj prvi, originalno napravljen na Srbiju, koji sam pustio da istekne, i nisam uspeo da produžim na Tursku).
Osim virtuelnih, izgleda da ne prihvata ni debitne kartice, ne znam.

danijel00

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
08.11.2003
Poena
63
Bas su dripci... Turcima jeftinije, a u sr i ovde na Tajlandu cena kao u nemačkoj...

Bandzi8

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
19.02.2019
Poena
28
Ma ajde, bacamo pare za 4k uredjaje a jedini sbb ima kanal koji je u 4k rezoluciji. Sve preklo Full HD je prazna slama, za sada i ovde.

Stiven

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
13.05.2005
Poena
63
Pa sad kad kupis solidan TV po defaultu je 4k. Ja doduse posle 10 godina kako sam kupio LG 32" televizor koji radi i dan danas, castio sam sebe sa LG CX. Nije isto sesti i gledati 4k Dolby Vision / HDR film i gledati full HD. Sad i filmove skidam samo u HDR 4k :) (mada to je profesionalna deformacija obzirom da se bavim dizajnom pa mi pixel i color paleta smeta)

nkvlaleksa

Flash Drive
Učlanjen(a)
26.07.2020
Poena
8
Danas mi naplaćen Netflix 3 puta, isti iznos. Inače, danas je redovan dan za obnovu. Zvao sam ih, oni imaju evidentiranu samo jednu uplatu, za druge da se obratim banci. Sad blokirao karticu🤬

vidor

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
17.08.2007
Poena
28
Poz momci,
Da li ima neko jedno mesto za pretplatu ?

miki92

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
14.06.2011
Poena
63
Danas mi naplaćen Netflix 3 puta, isti iznos. Inače, danas je redovan dan za obnovu. Zvao sam ih, oni imaju evidentiranu samo jednu uplatu, za druge da se obratim banci. Sad blokirao karticu🤬
Verovatno greška banke. U izvodu ce ti se pokazati jedno skidanje, drugo skidanje i storno tog drugog. Proveri opet sa bankom ali mislim da je to to.

vkozomar

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
05.12.2005
Poena
38
Ја бих узео на себе да уплатим једну породицу само ме занима шта делим осталој 3 :) " user name i password " тј како иде а да све прође коректно за све учеснике :)

vidor

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
17.08.2007
Poena
28
Ја бих узео на себе да уплатим једну породицу само ме занима шта делим осталој 3 :) " user name i password " тј како иде а да све прође коректно за све учеснике :)
Napravis posebno gmail nalog za netflix
Napravis Netflix nalog sa gmail adresom, uplatis
Delis ostalima podatke za netflix login

metallica2

Flash Drive
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poena
3
Ako nekome fali osoba za deljenje netflixa ili neko zeli da se skupimo da podelimo troskove neka se javi u pm, pozeljno obicni nalog ali ako nema moze i 4K.

Alukard

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
08.09.2016
Poena
113
Dao mi je drugar account za netflix, instalirao sam ga na telefonu i sve je ok, ali nemam mogucnost castovanja na tv. O cemu se radi,kako kastovati?

danijel00

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
08.11.2003
Poena
63
Moraš imati netflix aktivan na tvu ne može drugačije. Takodje mora biti u istom WiFi.

hazmaju

Flash Drive
Učlanjen(a)
31.01.2019
Poena
28
Prilično glupo rešeno, koja je onda poenta tog Cast-a? Ako je app na TVu, zašto samo ne pustiti sa istog?

Vrh Dno