Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Pala Turska Lira,jutros mi skinulo 381 dinar za obnovu Premium Ultra HD paketa.
 
Da li će biti mesta u nekoj grupi od 17.06.
 
Od pre par meseci plaćam u lirama ali stigla mi nova kartica iz banke, stara neće važiti kad dođe vreme obnove. Kako dodati novu karticu?
Da uradim to unapred, ili da čekam da istekne pretplata? Da li ću morati da platim jedan mesec iz Srbije da bih verifikovao karticu ili će da prođe dodavanje kartice preko Turske?
 
Zna li se zasto Netflixa jos uvek nema lokalno u Srbiji?

Može bez VPN-a. Ja ću morati to da uradim juna, ali nažalost par dana po isteku pretplate, jer nisam u mogućnosti da uzmem karticu ranije, pa će meni možda biti potreban VPN ili u krajnjem slučaju ponavljanje celog postupka.

P.S. Javi kako si ti prošao sa ažuriranjem kartice.
 
Jesu ukinuli srpski jezik u odeljku "Audio & Subtitles" ali kada se ukuca u obicnoj pretrazi "serbian (", prikazuju se i dalje lokalizovani naslovi.
 
P.S. Javi kako si ti prošao sa ažuriranjem kartice.
Pokušao sam bez VPN-a da dodam backup payment method. Traži mi da verifikuje karticu preko broja telefona i predefinisan je Turski pozivni broj, ne mogu da ubacim 381 pozivni.
Inače, moj broj telefona uredno stoji na profilu, a pre nekoliko meseci sam uspešno prebacio na plaćanje u lirama.
Prelazim na plan B: pošto je kartica istekla, otkazujem pretplatu, plaćam mesec dana našu pretplatu novom karticom, pa onda ponovo probam na Tursku.
 
Pokušao sam bez VPN-a da dodam backup payment method. Traži mi da verifikuje karticu preko broja telefona i predefinisan je Turski pozivni broj, ne mogu da ubacim 381 pozivni.
Inače, moj broj telefona uredno stoji na profilu, a pre nekoliko meseci sam uspešno prebacio na plaćanje u lirama.
Prelazim na plan B: pošto je kartica istekla, otkazujem pretplatu, plaćam mesec dana našu pretplatu novom karticom, pa onda ponovo probam na Tursku.
Nema potrebe za povratkom na srpski netflix, dovoljno je da odeš na SMS service online i za 1 evro dobijaš na privremeno korišćenje turski broj za verifikaciju kartice i naloga, treba samo da radi VPN dok verifikacija traje.
 
Pokušao sam bez VPN-a da dodam backup payment method. Traži mi da verifikuje karticu preko broja telefona i predefinisan je Turski pozivni broj, ne mogu da ubacim 381 pozivni.
Inače, moj broj telefona uredno stoji na profilu, a pre nekoliko meseci sam uspešno prebacio na plaćanje u lirama.
Prelazim na plan B: pošto je kartica istekla, otkazujem pretplatu, plaćam mesec dana našu pretplatu novom karticom, pa onda ponovo probam na Tursku.
Hvala na informaciji.
Javi kako si prošao. Ja ću isto krajem meseca da pokušam.
 
Sutra trebam probati preko Turske,medjutim juce sam instalirao okayfreedom i radio je,danas istu gresku ponavlja i nakon reinstalacije.
Koji mu je?
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    51.5 KB · Pregleda: 113
Instalirao Urban VPN,kmejlom ne mogu da se logujem,kaze pogresna lozinka,kad umesto mejla ubacim telefon logujem se ali nigde ne vidim opciju paketa,samo produzetak?
 
Logovao se danas,nudi produzetak po turskim cenama,naravno koristim vpn,medjutim kod naplate postoji problem,inace imam iracun rajfajzen banke.
Probao i OkayFreedom i UrbanVPN.

Editovao cvc i prebacuje me dalje,medjutim sad trazi turski broj telefona a sajt
mi je pomalo konfuzan,koliko vidim slanje na A1 je 1.47 dolara pa me prebacuje dalje ali nije moguca visa vec neki drugi servisi.
 

Prilozi

  • Screenshot 2022-06-05 at 10-52-42 Netflix.png
    Screenshot 2022-06-05 at 10-52-42 Netflix.png
    40.6 KB · Pregleda: 73
  • Screenshot 2022-06-05 at 11-16-06 Netflix.png
    Screenshot 2022-06-05 at 11-16-06 Netflix.png
    27.8 KB · Pregleda: 57
  • Screenshot 2022-06-05 at 11-19-43 Top up.png
    Screenshot 2022-06-05 at 11-19-43 Top up.png
    92.4 KB · Pregleda: 53
  • Screenshot 2022-06-05 at 11-21-54 Top up.png
    Screenshot 2022-06-05 at 11-21-54 Top up.png
    92.7 KB · Pregleda: 64
Poslednja izmena:
Logovao se danas,nudi produzetak po turskim cenama,naravno koristim vpn,medjutim kod naplate postoji problem,inace imam iracun rajfajzen banke.
Probao i OkayFreedom i UrbanVPN.

Editovao cvc i prebacuje me dalje,medjutim sad trazi turski broj telefona a sajt
mi je pomalo konfuzan,koliko vidim slanje na A1 je 1.47 dolara pa me prebacuje dalje ali nije moguca visa vec neki drugi servisi.
Postrebno je da se registiješ i deponuješ određena sredstva na svoj nalog da bi mogao da koristiš usluge servisa, ja sam preko Paypalych-a prebacio 1 evro sa svoje Visa Virtuon kartice, nakon toga je sve vrlo jednostavno: select your country - Turkey, choose a website (service) to register - Netflix. Za 25 centi dobijaš 20 minuta na korišćenje turski broj za prijem verifikaciog koda, dakle s onim evrom koji deponuješ možeš četiri puta da koristiš usluge servisa.
 
Nema potrebe da ideš na njihov sajt, već ih biraš kao metod plaćanja na SMS service online, screenshot 3 iz tvoje prehodne poruke. Mogu uostalom da potrošim 25 centi na tebe, primiću umesto tebe kod ako hoćeš.
 
Ne prihvata broj.
Ipak su gift kartice bolje resenje.
:(
 

Prilozi

  • Screenshot 2022-06-05 at 13-49-18 SMS SERVICE Order Number.png
    Screenshot 2022-06-05 at 13-49-18 SMS SERVICE Order Number.png
    18.6 KB · Pregleda: 56
  • Screenshot 2022-06-05 at 13-49-23 Netflix.png
    Screenshot 2022-06-05 at 13-49-23 Netflix.png
    33.6 KB · Pregleda: 72
Poslednja izmena:
Ne prihvata broj.
Ipak su gift kartice bolje resenje.
:(
Zbog nekih drugih korisnika, metod radi - više puta potvrđeno u praksi, greška koju netflix prijavljuje je posledica aktiviranja sigurnosnog algoritma posle više neuspešnih pokušaja aktivacije članstva, za par dana bi sve trebalo da prođe bez problema.
 
Koristio sam Netflix nalog par dana koji sam dobio na netu, ali slučajno sam se izlogovao i sad sa tim istim nalogom ne mogu da se ulogujem ponovvo iako je validan? Postoji li neka varijanta da se taj nalog oživi???
 
Koristio sam Netflix nalog par dana koji sam dobio na netu, ali slučajno sam se izlogovao i sad sa tim istim nalogom ne mogu da se ulogujem ponovvo iako je validan? Postoji li neka varijanta da se taj nalog oživi???
Verovatno je onaj ko kontroliše nalog promenio lozinku i sad sa starim podacima nije moguće pristupiti nalogu. Ne znam kakvu grešku netflix tačno prijavljuje, ali to je verovatno razlog.
 
Probao opet ali kad idem na random isto je,tek kad odem na turkcell prihvati broj ali sms ne dolazi,kad sam isao na posalji opet izbacio mi gresku.
 

Prilozi

  • Screenshot 2022-06-06 at 16-47-29 Netflix.png
    Screenshot 2022-06-06 at 16-47-29 Netflix.png
    28.6 KB · Pregleda: 43
  • Screenshot 2022-06-06 at 16-47-37 SMS SERVICE Order Number.png
    Screenshot 2022-06-06 at 16-47-37 SMS SERVICE Order Number.png
    16.6 KB · Pregleda: 42
  • Screenshot 2022-06-06 at 16-56-24 Netflix.png
    Screenshot 2022-06-06 at 16-56-24 Netflix.png
    38 KB · Pregleda: 46
Danas i meni iskočilo obaveštenje o poskupljenju :confused: Pretplatu uzimam preko gift kartica, onu od 200 TL plaćam 277 TL :mad:, znači 5 meseci sada će me izaći 554 TL ~= 3690 dinara, što mu dođe 738 din mesečno.netutero.png
 
Poslednja izmena:
Članstvo uvijek možeš otkazati tako da otvoriš svoj Račun
?
 
Aktivacija uspela,opet sam isao preko turkcell nisam hteo da se zezam. :)
 
Nazad
Vrh Dno