N nesharm Čuven VIP član Učlanjen(a) 11.12.2000 Poruke 2,778 Poena 680 09.10.2003 #1 http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/extreme.html
M Marti Misterija Čuven VIP član Učlanjen(a) 15.12.2001 Poruke 5,115 Poena 955 09.10.2003 #2 ...hmmmm vec osecam miris paljevine u Subotici :d :d
Mali HoBiT Čuven Učlanjen(a) 16.08.2002 Poruke 2,041 Poena 705 Moja oprema CPU & Cooler i7 14700kf P6.0/E4.6GHz Heatkiller IV waterblock Matična ploča Asus Z790 itx RAM G.Skill 2x24GB Patriot 8000MHz GPU Sapphire 6800XT EK waterblock Storage WD Black 850 1TB & Samsung 980Pro 2TB PSU Phanteks Revolt SFX 850w Platinum Kućište SSUPD Meshlicious, custom loop Monitor LG 38WN95C-W Miš & tastatura Keychron K7 max & Keychron m3 Metal Ostale periferije CP1500EPFCLCD 09.10.2003 #3 ma nece biti paljevine,vec smrzavanja-sace da u suboticu stigne jos jedan VAPO koji ce da hladi graficku kartu.
ma nece biti paljevine,vec smrzavanja-sace da u suboticu stigne jos jedan VAPO koji ce da hladi graficku kartu.
OP OP N nesharm Čuven VIP član Učlanjen(a) 11.12.2000 Poruke 2,778 Poena 680 09.10.2003 #4 Stvarno mu je dosadno 😉 Floki, javi se!!