Šta je novo?

Nesto za Kokosa...

nesharm

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
11.12.2000
Poruke
2,778
Poena
680
http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/extreme.html
 
ma nece biti paljevine,vec smrzavanja-sace da u suboticu stigne jos jedan VAPO koji ce da hladi graficku kartu.
 
Stvarno mu je dosadno 😉
Floki, javi se!!
 
Nazad
Vrh Dno