byMaX je napisao(la):Rade i stari krekovi... ne vidim unapredjenja....u odnosu na 9.6. Iskopirao sa nekog harda, tako da nemam url....
no name je napisao(la):Ako je sve u redu onda mozete slobodno dalje da przite iz komandne linije!
ZoNi je napisao(la):a zasto bi to neko radio iz komandne linije???
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari