Popovic Dusan
Slavan
- Učlanjen(a)
- 22.07.2003
- Poruke
- 47
- Poena
- 306
Imam gf 4 graficku i sve radi super tv out je savrsen , jedini problem mi je sto ne mogu da nastelujem masinu da prikazuje i titl na TV-u a normalno se vidi na monitoru i ujedno se prikazuje film i na tv u i na monitoru
Neke ideje
Neke ideje