ma nisam,zahebancija...nego ipak je primetno sporiji računar sa sedmicom ,probao sam da se naviknem,ali ne ide ...sporo je to za staru konfiguraciju...ma mogao sam i da znam,al morao sam probati...dobro nešto sam i naučio,koristiće ako nabavim nešto novo....ipak je velika razlika u godinama između OSa i računara...i ovo je neko iskustvo,ali za nešto drugo,za ovaj procesor i ploču je XP optimum!