Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Da, tako piše not activated...nije aktiviran Data plan... izvini možda nisam čitao sve postove...
Znači ti si stigao tamo gde si hteo da koristiš Airalo i ne radi ti ni na jednoj mreži?
 
Ma nisam ni krenuo ali je Srbija jedna od 39 zemalja u kojoj radi taj paket i tu je moguce aktivirati.
 
Ja lično to nikada nisam probao da aktiviram Data plan ovde u Srbiji dok sam...
Mislim da ćeš to moći tek kada izađeš van Srbije i budeš na nekoj stranoj mreži?
Naravno, uvek im možeš poslati mail sa ovim pitanjem.
Sretno
 
Pise da moze u bilo kojoj mrezi iz paketa tako da mora moci sigurno. Support se ne javlja ni 24 posle tako da ne ocekujem nista od njih. Presudno je da interneta bude pre puta zato sto hanuma nece to znati namestiti . Ostaje da probam ovo tvoje pa cemo videti.
 
Ja lično to nikada nisam probao da aktiviram Data plan ovde u Srbiji dok sam...
Mislim da ćeš to moći tek kada izađeš van Srbije i budeš na nekoj stranoj mreži?
Naravno, uvek im možeš poslati mail sa ovim pitanjem.
Sretno
Ljubi te brat❤️ Imas da biras, pivo(koliko mozes), klopa ili zena( ne noja,naravno)🤣🤣🤣.

Taj APN je resio problem mada sam i nule ukucao.
 
ako nekome treba telekom.me kartica (ESIM), sa preostalih 475 GB, za koriscenje u CG, validnost je jos 18 dana... poslao bih vam QR kod.. poklanjam je naravno, ne bih da je prodajem.
jedini uslov je da niste bas juce registrovani na forum..
 
@pajica123
Mislim da se esim profil koji je jednom registrovan na tvom telefonu ne može prenositi dalje na bilo koji drugi?
Naravno ti proveri sa nekim pre nego ga "pokloniš" nekome...Sretno.

sa telekom.me sajta
Mogu li koristiti eSIM aktivacioni kod više puta?
Ne, aktivacioni QR kod je jedinstven i može se koristiti samo jedanput. Kad ga skenirate i instalirate na svoj uređaj,
niko drugi ga više ne može upotrijebiti. Ako želite da koristite svoju eSIM karticu na nekom drugom uređaju,
potreban vam je novi kod za aktiviranje.
 
Poslednja izmena:
pa nemam bas iskustva sa tim, kako bi bilo da ja menjam tel i da mi treba taj eSIM u novom telefonu..?
 
pa nemam bas iskustva sa tim, kako bi bilo da ja menjam tel i da mi treba taj eSIM u novom telefonu..?
Sa telekom.me sajta...
Ako imam eSIM profil na jednom uređaju a hoću da promijenim uređaj, šta da radim?

Najprije obrišite eSIM profil na starom uređaju. Mi ćemo vam obezbijediti novi QR kod koji koristite za aktivaciju eSIM-a na drugom uređaju.
Javite nam se: pišite na chat, pozovite 1500 ili posjetite poslovnicu.
 
tako je, malo se iskomplikovalo poklanjanje eSIM kartice.trazio sam od podrske novi QR kod, oni su mi poslali opet stari.. moram ih ujutru opet kontaktirati da razresimo to..
 
Ne znam nego pitam sta ti treba, jel ta 3 dolara. Imam ja taj kod jer sam aktivirao pre neki dan zeni.
 
Da li neko zna radi li Orange PL Flex paket u Maledoniji?
 
Za Francusku je najpovoljniji esim preko airalo? Treba mi za jedan dan, vidim da je 5e giga.

E sad, jel ima neko predlog za Mauricijus, esim mi je preskup preko autalo. Jel ima sta povoljnije, ili da jurim lokalni data sim kad stignem tamo?
 
Pozdrav! Da li neko zna da li je u Neos Marmarasu, na Sitoniji, moguće kupiti Vodafone sim karticu?
 
Iza Roma picerije u centru, mala radnja sa potrepštinama za mobilne.
Inače, Vodafone radi očajno u NM, Nikitiju, uopšte na tom potezu, skinuta je antena prošle ili pretprošle godine, jedino Cosmote, mada ni oni nisu šampioni brzine :)

(informacija je od moje drugarice koja živi i radi u NM)
 
Neka preporuka za Kipar, tacnije Ayia napa? Idem na 7 dana, moze eSim i nesto da moze da se WiFi Tetheruje po mogucstvu.
Jeste da idem tek u oktobru ali cisto da se pripremim jer bih potencijalno i radio odande.
 
@Mikec
 
@Mikec
To sam pregledao, ali bi mi znacila neka preporuka u smislu operatera bar. Ovaj Cyta mi je prvi pik, ali opet ko zna..
 
Iza Roma picerije u centru, mala radnja sa potrepštinama za mobilne.
Inače, Vodafone radi očajno u NM, Nikitiju, uopšte na tom potezu, skinuta je antena prošle ili pretprošle godine, jedino Cosmote, mada ni oni nisu šampioni brzine :)

(informacija je od moje drugarice koja živi i radi u NM)
Vidim da su i onu Vodafone radnju zatvorili u Nikitiju. Ali Vodafone mi je zgodan zbog korišćenja po Evropi u toku godine. Cosmote mi deluje komplikovano za dopunu.Sko može neko da me demantuje?
 
Jel ovo https://www.whatsup.gr/paketa/paketa-internet/summer-offer to o cemu pricate za 12-18e ili ima jos neki (pominje se jos neki koji vazi 14 dana). I od cega zavisi cena, slobodne procene Grka ili u poslovnicama vazi jedna a kod preprodavaca po malim radnjama i pumpama druga?
To je ta promocija ali racunaj da sim kartica kosta 2€ pa zato placas kod operatera 12€, nakon aktivirane promocije ostane oko 1.2€ na kratici pa mozes je dopuniti za naredni odlazak ako zatreba. Paket traje mesec dana od dana aktiviranja. Klasika preprodavci se ugradjuju tih 5-6€
 
Nazad
Vrh Dno