Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Da li neko zna u Hrvatskoj, koji operater, tj. tarifni paket je najbolji za što više GB za mobilni surf, tj. najviše mi treba za navigaciju.
 
Ko bude imao viska grcku karticu neka se javi..Zasto da bacamo :).

Negde oko 25.jula.
 
Ako nisam sanjao ;) neko je pomenuo da grcka whatsup kartica ne moze da se dopuni iz inostranstva.
E pa moze. Ja sam uspeo moj account da dopunim i aktiviram unlimited net na 30 dana na kartici koju sam u avgustu prosle godine kupio.
Iz nekog razloga nisam uspeo preko pay pal da platim (izbacivalo mi od PayPal gresku da ne može da mi autorizuje karticu) ali sam bez problema dopunio visa karticom. Još sam u Srbiji pa kad odem u gr za nekoliko dana javicu kako radi tamo gde budem (jonska obala potez od sivote do parge). Prosle godine na sitoniji je radila odlicno,vec sam pisao o tome.
 
Evo samo da javim da u Pefkohoriju moze da se uzme Cosmote sim sa unlim data na 30 dama za 17.5e… kod mene je manje vise oko 2h kartica i onako, brzina standardna 4g na iphone 11 pm od 7-15mb..ali je svakako bolje od uplacivanje naseg rominga
 
Evo samo da javim da u Pefkohoriju moze da se uzme Cosmote sim sa unlim data na 30 dama za 17.5e… kod mene je manje vise oko 2h kartica i onako, brzina standardna 4g na iphone 11 pm od 7-15mb..ali je svakako bolje od uplacivanje naseg rominga
Jel si uzeo bas whatsup karticu sa tim neogranicenim netom ili cosmokartu? I jel si uzeo u cosmote radnji ili germanosu ili na trafici? :)
 
Jel si uzeo bas whatsup karticu sa tim neogranicenim netom ili cosmokartu? I jel si uzeo u cosmote radnji ili germanosu ili na trafici? :)
Uzeo sam bas whatsup, uf bila je neka mala radnja ne znam kako se zove, u sustini kao neki servis ali prodaje i ovo :D

Ps evo sad sam probao bas tu na dve tei plaze ide ide, 40-60mb… super…
Plus ima 1000min ako zoves drugi grcki broj
 
Ona glavna ulica, posle kruznog toka, sa leve strane malo uvucena, mala radnjica sa IT opremom, tu sam ja prosle godine uzeo Cosmote karticu...
 
Uzeo sam bas whatsup, uf bila je neka mala radnja ne znam kako se zove, u sustini kao neki servis ali prodaje i ovo :D

Ps evo sad sam probao bas tu na dve tei plaze ide ide, 40-60mb… super…
Plus ima 1000min ako zoves drugi grcki broj
Aha, znaci i tu ih imaju :D
Hvala na info
 
Da li je moguće da ogranice brzinu protoka za te "turist" kartice sa neogranicenim netom?
 
Pa ograničeno je već sa tim da traje 10 dana i posle je možeš baciti..Sledeći put kad dođeš u Hrv. na more
uzmeš lepo drugu karticu cepaš 10 dana neograničen net i ... Inače super stvar, platiš, ubaciš u tel. i cepaj...
 
Pa ograničeno je već sa tim da traje 10 dana i posle je možeš baciti..Sledeći put kad dođeš u Hrv. na more
uzmeš lepo drugu karticu cepaš 10 dana neograničen net i ... Inače super stvar, platiš, ubaciš u tel. i cepaj...
Ova whatsup ovde u 🇬🇷 nije na 10 dana(30dana kao neogrn protok-pretp kad bi krenuo neku ogromnu kolicinu da trosim da bi ogranicili a ovako yt insta tiktok ne povuce ni 10gb dnevno).. stim sto kasnije mozes da dopunis(takodje u nekoj radnji, nzm da l moze onilne)
 
Šta je najbolje uzeti za Tursku na 12 dana? I gde se može uzeti kartica (online ili u Turskoj kad stignem tamo)?
 
Samo da javim, whatsup kartica radi ok na delu jonske obale kod parge. Do sada dam bio u pargi tamo je DL oko 20 do 30mbps (u ovom delu grcke signal dosta varira verovatno zbog brdovitog terena). Takođe , probano na karavostasi plazi, tamo ide i do 35mnps.
Nemam pojma gde ima da se kupi u ovom delu grcke.
 
Šta je najbolje uzeti za Tursku na 12 dana? I gde se može uzeti kartica (online ili u Turskoj kad stignem tamo)?
Komplikovano je sa turskim karticama, moraš registrovati telefon, sebe, mrcvarenje.

Ako ti ne treba previše interneta, odnosno ako ti 2 GB rešava, možeš uzeti dodatak kod globaltela 2×1 GB po 300 din na 7 dana.

Screenshot_20220706-175356_GLOBALTEL.jpg
 
Samo da javim, whatsup kartica radi ok na delu jonske obale kod parge. Do sada dam bio u pargi tamo je DL oko 20 do 30mbps (u ovom delu grcke signal dosta varira verovatno zbog brdovitog terena). Takođe , probano na karavostasi plazi, tamo ide i do 35mnps.
Nemam pojma gde ima da se kupi u ovom delu grcke.
Da se nadovežem, u Sivoti na kiosku kod kružnog toka može da se kupi kartica. Treba pasoš, košta 8eur i dopuna 12eur. Za 10 eur se aktivira internet paket 30 dana unlimited net.
 

Baci pogled na ovaj link, imaš i eSIM varijante :)
 
Gde se kupuje kartica i dopuna? Kako se aktivira?
Kupio sam u Turkcell prodavnici oni mi aktivirali ubacili sim u aparat, namestili aplikaciju na engleskom. Medjutim istice kartica nakon 60 dana ako se ne produzi pa sam istu bacio da je ostala ziva ponudio bih ti. Kartica je vec sa tim paketom, daje se samo pasos koji skeniraju i kazes gde si smesten hotel, adresa isl.
 
Da se nadovežem, u Sivoti na kiosku kod kružnog toka može da se kupi kartica. Treba pasoš, košta 8eur i dopuna 12eur. Za 10 eur se aktivira internet paket 30 dana unlimited net.
Hvala za info.
Jel im ovo site? Guglanje pa neka redirekcija me tu bacili.
 
Idem uskoro na 15 dana u Francusku. Koja je najbolja varijanta za net? Imam jednu BonBon karticu koja jos nije ni aktivirana ali mislim da ima ogranicenje od 3-4GB za koriscenje van Hr. Tako je bar bilk ranije. Hvala unapred ;)
 
Idem uskoro na 15 dana u Francusku. Koja je najbolja varijanta za net? Imam jednu BonBon karticu koja jos nije ni aktivirana ali mislim da ima ogranicenje od 3-4GB za koriscenje van Hr. Tako je bar bilk ranije. Hvala unapred ;)
Pre par nedelja bio radi bonbon kao sat , srednji internet 5GB mesecni od 50 kuna - oko 800din , ostalo mi oko 450MB
imas veliki od 7GB 60 kuna, Naj bolje cimaj na Whatsapp imas sve informacije , moras u HR da aktiviras karticu i ujedno kupis na pumpu Ina novu karticu 20 kuna traje tri godine ne aktivirana
 
Zasto moram tamo da aktiviram? Ranjje sam uplacivao sa njihovog sajta direkr ba broj dopunu
 
Nazad
Vrh Dno