Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Belgija se nalazi u zoni 7 gde je 1Gb - 8000 din
Da ni meni to nema logike... pa u toj sedmoj je i Švajcarska koja je na nekih ~1.300 km odavde!?
Inače što se tiče pomenute Švajc. Telenor SRB. ih je stavio u promociju 1 GB 7 dana za 699 din.
kao i Belgiju koju si pomenuo...a ovi u sedmu hm... i kud baš tu najskuplju. :ROFLMAO:
 
Da li je neko porucivao GiffGaff skoro i za koliko je stiglo u Srbiju?
 
Meni su GiffGaffovci 28.maja poslali da je poslato, a 27.5.sam je narucio, jos nije stiglo.
 
Da li iko zna ili mozda ima kako se u Srbiji moze doci do bonbon bona?
Moram bonom da produzim, za 2-3 dana mi potpuno istice kartica. Zaboravio sam na to potpuno. Ne moze se kupiti preko weba sada u ovom statusu sim kartice.
 
Da li iko zna ili mozda ima kako se u Srbiji moze doci do bonbon bona?
Moram bonom da produzim, za 2-3 dana mi potpuno istice kartica. Zaboravio sam na to potpuno. Ne moze se kupiti preko weba sada u ovom statusu sim kartice.
Aircash aplikacija resava stvar
 
Aha, nemam pojma. Izguglacu.
 
Evo kupih, samo nije izgelda automaska uplata - nije se aktivirao broj (jos uvek).
EDIT: radi hvala. Ja cekao neki sms ali to je to ... Samo "gomilam" novce, a ne trosim, steta da propadne.
 
Poslednja izmena:
Ја никако не успевам да доплатим преко Aircash, a пре сам могао.
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-06-10-21-51-49-688_com.aircash.aircash.jpg
    Screenshot_2021-06-10-21-51-49-688_com.aircash.aircash.jpg
    35.7 KB · Pregleda: 52
Drugar narucio dan posle mene 28.5. no njemu ni menu nije stiglo of giffgaffa. Mada je Moj postar problematican.
 
A sta nudi taj giffgaff? Za par minuta kod njih na sajtu videh da je FUP onako striktan bas, zahtevaju i "recent UK traffic".
Za ove bonove na aircash glupo je da ja ista kazem kad sam veceras prvi put kupio na taj nacin. U 20:23 je radilo ...
 
Ja sam u 0:02 i vec su u 11:23 poslali, mislim da ko je hronologija po mailova.

Po ovemo samo pakati sa preko 20gb imaju fup 20gb.

Neka se nadje i ova, ne planiram je aktivirati dok ne zatreba, i onako ni bonbon nisam koristio od kako je pocela pandemija, a redovno se dopunjava🤷🏻‍♂️
 

Prilozi

  • 20210610_231848.jpg
    20210610_231848.jpg
    224.4 KB · Pregleda: 52
Juce(10.6) stigla giffgaff, porucena 27.5, poslata 28.5, a imam i bonbon broj, koji je poslednji put dopunjen u decembru 2019, tako da je deaktiviran....
Sad da vidim sta mi je bolje i lakse da koristim na odmoru.
Dal' bonbon da reaktiviram ili ovu giffgaff, citam da su jako rigorozni po pitanju koriscenja van UK, mada za 10-ak dana valjda nece biti problem. Opet bonbon sam koristio i znam kakav je signal, na koju mrezu da se nakacim, a ova mi je nepoznata po tom pitanju. Gde se vidi koliki je fup za giffgaff pakete, ne uspevam da pronadjem na sajtu?:confused:
:unsure:
 
Da li je ova giffgaff klasičan prepaid?
Meni nešto sve uvijeno da je ovih 10 funti za 10GB ako ih uplaćuješ svaki mesec.
 
Stigao i meni danas giffgaff. Da li ga je neko aktivirao ili cekate pred put?
 
Šta je najbolje za 2 meseca u USA?
 
Lako😉

Diving with UNLIMITED DATA for 30 days! Activate them from 08/06 to 01/09 for only € 9.90 through the myWIND app to do all that means summer!
 
Ali mi ovo deluje da je samo za one koji imaju ugovore kod njih, ne vidim nigde prepaid. Jel moze kod njih kartica nekako da se naruci pre?
Da se ispravim, ima ovo, ali jedino tamo grku da isporuce, a da njemu najavim
 
Poslednja izmena:
Mozda je ovo tema, mozda smatra neko da nije, ali sad i domaci operateri mozda mogu da budu "povojni operater za putovanje" u Grcku barem.
Jel neko ispratio ovo, ima li trenutno nekog zakljucka?
Ja kako tumacim, paketi koj god da su nebitno je, naplacuje se ono minut van paketa, MB van peketa. Da li je to 10din/min, ili 2 din/ MB svejedno, ne znam konkretne cene. Ako bi neko ko je siguran sta je zapravo tacno mogao da prenese ovde?
 
Koliko sam ja razumeo, sve je isto kao i u Srbiji ali preporucuju da se kontaktira maticni operater pa da oni potvrde kako stoje stvari.
 
Lako😉

Diving with UNLIMITED DATA for 30 days! Activate them from 08/06 to 01/09 for only € 9.90 through the myWIND app to do all that means summer!
Odgovor ti je na nivou, kartu, klavir...
Da zaključimo, važi samo na ronjenju ili prilikom zarona, je l' da?

Daj rastumači ako znaš, prepaid, postpaid, stvarno neograničen net 30 dana ili obećanje ludom radovanje... ako ne znaš nisi morao bi ovo da pišeš
 
Ako ti nije jasno, ne vredi ni da pojasnjavam. Jedino ako ne znas engleski, onda vredi pojasnjenje.
 
Nazad
Vrh Dno