Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Ako nekom treba da se kupi Bonbon dopuna u HR da oživi broj, šaljite PM.
Mogu samo danas, kupljeni 15kn bon vam slikam i šaljem.
Jel ovo sada jedini način, da neko tamo kupi dopunu?
I naravno "Ukoliko koristiš mobilno/internet bankarstvo jedne od hrvatskih banaka (PBZ, PB, Erste ili Zaba) možeš ondje kupiti bon"
 
Pošto mi je bonbon broj obrisan jer ga dugo nisam koristio, šta je najpametnije uzeti? (jednom sam ga oživeo, sada mi rekli da je obrisan)
 

Prilozi

  • 71D5D03F-F3A1-4EFF-BD11-98D2F54A79D7.png
    71D5D03F-F3A1-4EFF-BD11-98D2F54A79D7.png
    284 KB · Pregleda: 37
Ostajem par dana, ali svakao mi treba da imam za ubuduće i ono kad negde idem u eu. A i 1gb mislim da mi je malo.
 
A kakvi su sad paketi kod ovih u bonbon-u?
 
A kakva je situacija sa nabavkom kartice? Predpostavljam da više nema da šalju za Srb.
Kakva je ponuda kod A1 npr?
 
Imas na fb tipa sto barata i upucen u svemu , snabdeva kamionđije karticama
 
Mogu ti ja pozajmiti moju ako se ne snadjes, ja sam moju dopunjavao redovno...
 
I u HR su Bonbon dopune dostupne u min iznosu od 30 kuna. Na sajtu postoji 15kn. Uz svaku kunu potrošenu na dopunu dobija se 10kn (neka akcija je u toku)
 
Kakva je situacija za Crnu Goru, koja kartica je najbolja za internet to mi jedino i treba za mesec dana, da li je bolje da kupim tamo neku i koju, i da aktiviram neki njihov dodatak ili ovde kod nas neku pripejd MTS, Telenor, A1 i aktiviram dodatak...nesto sam gledao i koliko sam video MTS pripejd kartica sa CG dodatkom 1800 din 30.dana neogranicen internet, pozivi i poruke.
 
Bolje lokalnu... jer ako telefon predje na drugu mrezu... a ukljucen data roam...
 
Kakva je situacija za Crnu Goru, koja kartica je najbolja za internet to mi jedino i treba za mesec dana, da li je bolje da kupim tamo neku i koju, i da aktiviram neki njihov dodatak ili ovde kod nas neku pripejd MTS, Telenor, A1 i aktiviram dodatak...nesto sam gledao i koliko sam video MTS pripejd kartica sa CG dodatkom 1800 din 30.dana neogranicen internet, pozivi i poruke.
Imaš ponudu Telenora Cg:
Ili Telekoma:
 
Nije to lose 500 GB kod njihovih, a svraticu ovih dana do MTS da vidim sta im je to od 1800 din. neograniceno 30 dana za CG, duelsim mi je tel pa cu u njemu na VIP kartici blokirati net a omoguciti za tu drugu koja ce mi biti za CG.
 
Pozdrav ljudi,jedno pitanje: Imam BonBon karticu koju nisam dopunio duže vreme i javio sam se korisničkom servisu koji mi je reaktivirao karticu.Međutim,sada ne mogu da je dopunim.Kažu da je neophodno reaktivirati je iz Hrvatske pozivom bilo kog broja. Jel možda znate da li i kako da se aktivira iz SRB?
I da li znate nekog EU operatera kod koga je moguće kupiti prepaid esim?
 
Pozdrav ljudi,jedno pitanje: Imam BonBon karticu koju nisam dopunio duže vreme i javio sam se korisničkom servisu koji mi je reaktivirao karticu.Međutim,sada ne mogu da je dopunim.Kažu da je neophodno reaktivirati je iz Hrvatske pozivom bilo kog broja. Jel možda znate da li i kako da se aktivira iz SRB?
I da li znate nekog EU operatera kod koga je moguće kupiti prepaid esim?
Више пута је било питање о овоме, прелистај мало тему. Углавном, aircash апликација завршава посао.
 
Jel ima neko preporuku za Egipat, šta koristiti tamo kada se ode na 10 tak dana?
Ne bih uzimao ove hr. varijante zbog uplata ili neki njihov mob.operater?
 
Poslednja izmena:
Na aerodromu kupiš Vodafone njihovu internet karticu, ja sam čini mi se uzeo nešto tipa 50GB za 20-ak dolara.
Doduše, to je bilo pre 3 godine, verujem da je sada jeftinije.
 
Jel ima neko preporuku za Egipat, šta koristiti tamo kada se ode na 10 tak dana?
Ne bih uzimao ove hr. varijante zbog uplata ili neki njihov mob.operater?
Koliko sam ukapirao, VoIP je blokiran, pa ne bi bilo lose koristiti i neki VPN.
 
Početkom juna treba da odem do Lavova u Ukrajini. Nažalost, Telenor 1
GB rominga koji sam često koristio nije uvrstio i Ukrajinu. Može neka preporuga ko je koristio roming u Ukrajini.
 
Nažalost još uvek nemam esim, znam za taj sajt i sigurno će mi sledeći mob biti sa esimom. Veoma praktično i rešava mi sve probleme.
 
Ja sam pretprošle godine uzeo tamo sim, nešto je smešno bilo, tipa 3e 10gb prepaid, možeš i tako. Ima na aerodromu da se uzme.
 
Za Ukrajnu moze da posluzi i ovo:
0.02€ za MB.
 
@Poglavica
Hvala, mislim da od ovog nema bolje (hteo sam pre par godina ovo da naručim i na kraju nisam).

Edit:
Krenuo sam da naručim karticu kad ono uvedena poštarina 27,5 eura i odustao sam (znam sigurno da poštarine nije bilo ranije).
 
Poslednja izmena:
Nova fup pravila za bonbon su uvedena. Moze li neko da protumači, ja shvatam da na npr l internet nema fup, tj 6gb iz paketa je za potrošnju?
 
Nazad
Vrh Dno