Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Ja sam u nekom trenutku ukucavao kod FLEX za popust, ne sećam se na kom koraku, nisam aktivirao putem linka i slično
 
100.000+ preuzimanja u PlayStore a ni jedna recenzija (Review)???
To mi spada u sumnjive aplikacije.

Pa sad ja do 2018. na Lefkadi, Krfu ...nisam bio nešto baš odsečen od sveta. Yettel. A obilazio sam ostrva, rj nisam bio ufiksiran za jedno mesto.
Nekako ne volim uopštene odgovore.
Imam na oba telefona i radi ok
 
I ja sam jednog trenutka imao problema sa odzivom, ali ne ovoliko. Nisam radio speed test, ali sigurno nije bilo ovako loše. Sa ovim pingom je VOIP verovatno neupotrebljiv?
Možda sam i češće imao problem, ali nisam mnogo koristio internet.

Prethodnih dana imam sličan problem sa Yettel, sad pustio test, brzina 255/20, ali DL ping u average preko 500.
Вибер ради одлично, ово мало што сам користио, жена и 'ћерка стримују садржај без проблема. Све у свему ради све без грешке.
 
Ima li sansa da se dopuni ova Cosmote(whatap) kartica iz srbije? Probao sam sa paypal i karticom, paypal samo iz eu dozvoljava a sa karticama neki broj trazi, ili sam ja zeznuo stvari?
 
Moze, ja sam prosle godine dopunio Cosmote Frog samo sam se zeznuo zaboravio sam da ima porez od 10% pa sam sa dopunom od 10e imao 9,09 sto mi nije bilo dovoljno da aktiviram letnju promociju, pa sam to uradio kad sam stigao u Grcku.
 
Kako funkcionise ovaj Orange Flex? Koliko sam razumeo to je kao neki postpaid paket, znaci mora da se placa svakog meseca? Ili moze da se nekako pauzira? Ne vidim kako se drugacije isplati.
 
Deaktiviraš paket nakon korišćenja :)
 
Moze, ja sam prosle godine dopunio Cosmote Frog samo sam se zeznuo zaboravio sam da ima porez od 10% pa sam sa dopunom od 10e imao 9,09 sto mi nije bilo dovoljno da aktiviram letnju promociju, pa sam to uradio kad sam stigao u Grcku.
Preko cega? Kartica? Meni trazi onaj vat broj , sta tu da upisem
 
Moze, ja sam prosle godine dopunio Cosmote Frog samo sam se zeznuo zaboravio sam da ima porez od 10% pa sam sa dopunom od 10e imao 9,09 sto mi nije bilo dovoljno da aktiviram letnju promociju, pa sam to uradio kad sam stigao u Grcku.
Jel ima Cosmote pristojnu aplikaciju na Engleskom?
 
Ima engleski, e sad koliko je pristojna to je diskutabilno... 😁
 
Jel ima Cosmote pristojnu aplikaciju na Engleskom?
Cosmote Whatsup nema na engleskom, još prošle godine sam im ostavio 1* samo zbog toga, i dobio sam odgovor "da će uskoro biti na engleskom", međutim ništa i dalje :)
 
Imam na oba telefona i radi ok
E, ajde mi pojasni kad vec koristis. Da bi ova app radila, mora da se ima njihova SIM kartica koja omogucava emulaciju vise karica (oponasa eSIM)?
Bar sam ja tako shvatio sa njihovog sajta.

*pričamo o eSIM.me servisu
 
Ko ide za makedoniju 100GB 600din izadje na a1 mk prepaid karticama.Cak se dobije 100gb za te pare koji vazi 2 nedelje uz sim karticu.Ovo dole je cena posle ko produzuje.
Пакетот вклучува промотивни 100GB интернет за цена од 299 денари/месечно. Пакетот е со валидност од 30 дена од датумот на активација, по што автоматски се реактивира доколку имаш доволно кредит на твојата сметка.
 
Još da napišeš, za one kojima treba, kako se zove plan i da li je klasična sim kartica ili može i esim da se kupi 😃
 
Pisali smo više puta o tome :)

Cosmote WhatsUp promocija neograničenog interneta za 30 dana, klasična SIM kartica, kupuje se na Cosmote ili Germanos prodajnim mestima, ili kod preprodavaca, i uglavnom košta 15-20€ (uračunaju u tu cenu i SIM karticu i podešavanje i naravno kredit za promociju) :) Kartica važi 13 meseci od poslednje dopune, dakle može da se sačuva i za sledeću godinu, i može da se dopuni preko aplikacije, ili kupovinom vaučera na trafikama i slanjem SMS-a sa kodom.

 
Znam za nju i piše se još od prošle godine, nego sam mislio da je otkrio neku novu gde može i esim 😃

Prošle godine su je moji koristili i bukvalno je radila kao zvrk, jedina mana je što je klasičan sim. Ove godine su uzeli, upravo zbog toga, manje povoljni, Airalo pošto je neophodna dostupnost i na klasičnom broju telefona 😃, a ne žele da vuku još jedan telefon koji glumi hotspot i da i njega stalno pune. Kažu da im nije praktično i da ih mrzi da tako rade 😃
 
Mts poceo da radi u nemackoj, mozda nekom bude zanimljiva ponuda... 😀
 
Vodafone punkt na granici, sim sa mesec dana neta 20e. Ja reko oću Cosmote za 11.
Subota, ništa u Solunu ne radi. Odem u Cosmos mall, ima tamo jedini Germanos koji radi, nemamo kartice... ajmo ipak Vodafone... imamo, 50e!!! Mislite 15? Jok, 50!
Odem u Makedonia mall, isto Vodafone radnja, imaju za 25e!?
Ko tu koga zjbava, nisam provalio.
Na kraju je bilo, daj to za 25.
Savet, uzmite na Evzoniju odmah za 20. Hebo Cosmote...
 
Vodafone punkt na granici, sim sa mesec dana neta 20e. Ja reko oću Cosmote za 11.
Subota, ništa u Solunu ne radi. Odem u Cosmos mall, ima tamo jedini Germanos koji radi, nemamo kartice... ajmo ipak Vodafone... imamo, 50e!!! Mislite 15? Jok, 50!
Odem u Makedonia mall, isto Vodafone radnja, imaju za 25e!?
Ko tu koga zjbava, nisam provalio.
Na kraju je bilo, daj to za 25.
Savet, uzmite na Evzoniju odmah za 20. Hebo Cosmote...
Ja sam isto pokušao da kupim cosmote u zvaničnoj njihovoj prodavnici u Nea Mudaniji i rekli mi nemamo kartice, dobićemo sledeće nedelje. Ja nisam mogao da verujem. Pa šta prodajete u cosmote prodavnici ako to nemate, pa nisam tražio burek.
Elem, bolje je što nisam kupio jer u mom mestu cosmote nije imao 4g signal. Nije nijedna mreža imala 4g signal, tako da proverite da džaba ne kupujete kartice
 
Potpisuju postpaid ugovore? 😕
Da, znam, sezona, turisti, daj prepaid, ali nije da nemaju šta da rade bez prepaid kartica...

Tamo gde sam ja bio, možda nije bilo 4G, nisam proveravao, jer sam sve vreme bio na 5G.
 
Mts poceo da radi u nemackoj, mozda nekom bude zanimljiva ponuda... 😀
kako ovo funkcionise u nemackoj? da li su virtuelni operater na nekoj (kojoj?) mrezi ili imaju svoju infrastrukturu?
 
kako ovo funkcionise u nemackoj? da li su virtuelni operater na nekoj (kojoj?) mrezi ili imaju svoju infrastrukturu?
Virtuelni operater na vodafon mrezi.
Pokusao sam vise info da dobijem, kako se tarifira naprimer kada se iz srbije zove nemacka, kako se dopuna vrsi, validnost kartice....
Ali stigao mi je samo neki genericki beskoristan odgovor na mesenger. Tipicno MTS 😀

Citam nemacki portali pisu juce su navodno imali raspad sistema u call centru kolko se ljudi interesovalo.
Posto je ovo prvi put da se nudi ovako nesto za balkan u nemackoj.
 
Poslednja izmena:
Kako se aktivira ona opcija za 1 zlot? Ako neko moze da mi objasni korake
Samo napravis nalog instaliras app, izaberes paket koji hoces (najveci posto je prvi mesec 1 zlot), i pratis korake do kraja, i kad bude tamo pred placanje posle pasosa i svega imaces opciju upisi promo code, tu upises FLEX i kaze bice naplaceno 1 zlot i to je to), mada meni je intesa skinula dva puta po 1 zlot ne znam sto... Sve sam malopre odradio, posle toga samo se klikne activate esim i sve se samo odradi( posle sam samo ugasio taj esim dok ne odem u grcku)...
 
Nazad
Vrh Dno