Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Ja mogu svima da preporucim esim Holafly ponuda je po broju dana koriscenja i u pitanju je neograniceni internet!!! Lycamobile mi deluje primamljivo sa TOPUP ponudama i ima ga svuda u Evropi po drzavama EU i u USA. S tim sto TOPUP nije isto za svaku drzavu. Ako je neko koristio Lycamobile neka kaze svoja iskustva, bilo bi od koristi🙏
Holafly ne moze da deli internet a za pozive samo preko WhatsApp ili Skype. E sad jedino da li je stabilan i na koju se mrezu kaci. Meni je za Grcku interesantan ali tamo gde smo isli nije bila dobra pokrivenost sa OTE. Da se ne ponavljam sada sto nisam mogao da kupim OTE sim karticu.
 
Sa obzirom da moj RN 10 Pro, ne podrzava eSim interesuje me kupovina kartice preko eSim.me

  • Koji paket izabrati? Single (5 profila, 1 phone – 29.95$) (5 profila, all Xiaomi – 38$)
  • Da li je ovo bestbuy eSim opcija?
  • Za koje vreme stigne posiljka u Srbiju?
  • Sta znaci deaktiviranje eSim card? Pise ako se ne koristi duze vreme, deaktiviraju je.
 
Ovo sa esim i Airalo je super opcija.
Sledeći telefon mora biti esim definitivno to je očigledno budućnost. Ovo 1GB Telenor je ništa potrošim za 1 dan u Mađarskoj
 
ESim i Airalo je vrh. Naravno ko ima opciju za eSim. Ja uzeo eSim za celu Evropu i radi vrhunski. Može se i isključiti kada se ne koristi pa ponovo uključiti kasnije i samo se dopuni kredit.
 
Holafly ne moze da deli internet a za pozive samo preko WhatsApp ili Skype. E sad jedino da li je stabilan i na koju se mrezu kaci. Meni je za Grcku interesantan ali tamo gde smo isli nije bila dobra pokrivenost sa OTE. Da se ne ponavljam sada sto nisam mogao da kupim OTE sim karticu.
meni je bio dobar, full speed, unlimited data, stalno online, live, ko jos koristi gsm pozive🤭. Ja to nemam ni u Srbiji…
 
Znam da nije Evropa ali ima li neko savet šta za net za Izrael?
 
Koji sve eSIM profili rade sa eSIM.me, osim Airalo?

Pokusavam Ubigi, ali ne prepoznaje eSIM.
 
Ja sam za probu instalirao Globaltel, samo skenirao QR kod iz maila eSIM.me aplikacijom, aktivirao i restartovao telefon. (Samsung A70)
 
Ja sam za probu instalirao Globaltel, samo skenirao QR kod iz maila eSIM.me aplikacijom, aktivirao i restartovao telefon. (Samsung A70)
Hvala na informaciji.
Nadam se da ce jos neko postaviti koji profili rade (preporucuju) sa eSIM.me
Za sada ne mogu da instaliram Ubigi.
 
bolji je Holafly
Koji sve eSIM profili rade sa eSIM.me, osim Airalo?

Pokusavam Ubigi, ali ne prepoznaje eSIM.
Hajbolji je Holafly!!! I najjeftiniji
U poseti Spaniji odlycim da kupum online sim pripejd karticu i top up Lebara. Prevarili su me. Karticu nikad nisu poslali i tvrdili da moj order ne postoji. Naravno da su skunuli novac sa mog racuna. 😤
 
Trebalo bi da za mesec dana idem u Austriju. Jel orange flex esim najbolja opcija trenutno za EU?
 
Evo mog referal linka, daje 30PLN nakon prvog paketa sto je dovoljno za 1 mesec.
Kako im radi referal tacno? Vec sam skinuo aplikaciju i tu sam kod verifikacije pasosa. Pretpostavljam to kad se prodje, moze da se aktivira kod flex i kupi paket za 1 PLN i traje prvi mesec. Da sam se registrovao preko referala, dobio bih nakon tog prvog meseca 30 PLN, sto je dovoljno za najmanji paket?
 
Koju opciju preporucujete za Kipar?
Nesto sa Airalo, posto imam eSIM, ili drugo?
 
@ZorMi
Hvala na vremenu i predlogu.
Mislim da mi upravo predlozena Dekanet ponuda odgovara.
2Gb/15days-750din

Globaltel nudi takodje povoljne pakete
1Gb/7dana-300din,
3Gb/7dana-800din
Mada ne navodi eksplicitno Kipar , vec samo Grcku u Zoni 1.

Ima li neko inace iskustva sa Airalo?
Treba li manuelno podesavanje APN, mreze ili sve radi automatski?
 
Esim -Orange Flex se moze aktivirati i kod nas,ili moram biti u nekoj zemlji EU?
 
Da li je neko skoro aktivirao tjedni flat na bonbonu? Pretpostavljam da se to odnosi na Hrvatsku, nigde ne mogu da vidim koliko interneta imam u ostalim EU zemljama
 
Kad sam im pisao u aprilu, iz tjednog neta je u EU moglo 6 gb. Ne znam da li se od tad nešto menjalo. Možeš da im pišeš na druš mrežama da proveriš.
 
Ako neko ima HR karticu viška, molim neka se javi na PM da se dogovorimo oko plaćanja, hvala :)
 
Nazad
Vrh Dno