Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

bonbondžije koji imate bonbon aplikaciju na mobilnom gde piše koliko je ostalo do isteka kartice, isteklo mi onih primarnih 90 dana još krajem oktobra, sada mi aplikacije pokazuje da mi SIM kartica ističe za 41dan, da li je to onih dodatnih 90 dana? Glupo mi je da uplaćujem svakih 90 dana zbog ove sad situacije gde ne može da se putuje, ko zna da li ću ikad moći da iskoristim taj kredit a već imam 88kn na kartici.
Da li mogu da uplatim preko aircash pre isteka ovih 41 dana ako su to ti dodatni dani, i da tako vratim karticu u aktivni status? Pa onda imam još 180 dana fore do sledećeg isteka
 
Mislim da mozes, ali ako uplacujes samo da bi odrzavao karticu svodi ti se na isto jer je na aircashu najmanja dopuna 30 kuna, sto mu dodje isto kao da na svakih 90 dana kupis bon od 15.
 
Za bonbon je 25, za A1 je 30 kn minimalna uplata preko Aircasha.
 
Има ли неко на продају папирни бон од 15 куна за бонбон картицу, наравно уз надокнаду пустићу одмах паре на бр. рачуна.
 
Šta je najbolje da se uzme u Italiji? Drugarici treba italijanksa kartica jer je u italiji nešto zbog posla, pa joj traže italijanski broj. Da je na dopunu i da ima ok ponude.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 

Prilozi

  • WhatsApp Image 2021-01-11 at 16.19.09.jpeg
    WhatsApp Image 2021-01-11 at 16.19.09.jpeg
    40.1 KB · Pregleda: 95
Код мене није хтело.
f1e51220b41909d75546599a5dd3aaf0.jpg
 
Истекла јуче, али пробао сам на другој која је активна и исто неће. Да ли је до Aircash или до Бонбона немам појма.
 
Ni meni aircash ne prolazi, a imam 20€ na broju, kartica ističe za sedam dana, ne znam sta da radim...

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Ne može, ne radi aplikacija više kad prođe 90 dana od dopune...

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Ne može, ne radi aplikacija više kad prođe 90 dana od dopune...

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
Napisao sam ti u pm probaj naci nekoga iz hr jer znas sta je moguce da su kartice limitirali samo da mogu izdate u hr da se placa njima.
 
Znate li možda ko daje najviše interneta, recimo za Holandiju?

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Drugari, koja je najbolja varijanta za 7 dana u BiH, zimovanje na Jahorini...

Hvala u napred


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uzmes mtel prepaid, pre je bilo da odmah imas cim aktiviras tipa 20gb,mislim da i sada imas,a kartica kosta 5km.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Jel moze i EU roaming? Ne znamo italijanski :)

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Moze roaming. Na onaj prvi paket eu roaming 5.5 Gb. Na drugi 3.3Gb

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ako nekom treba da se kupi Bonbon dopuna u HR da oživi broj, šaljite PM.
Mogu samo danas, kupljeni 15kn bon vam slikam i šaljem.
 
Stiglo mi ovo od aircash-a. Da li se neko verifikovao? Da li uopšte mora da se verifikuje? Da li je ovo kraj korišćenja aircash-a za oživljavanje isteklih kartica?

Screenshot_2021-02-19 mailbox_org Office_ Milos, Aircash misli na tvoju sigurnost_☺ Printout.png
 
Nazad
Vrh Dno