Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni net

DjoleMC

Slavan
Učlanjen(a)
18.04.2005
Poruke
2,511
Poena
445
Koji provajder nudi najpovoljniji mobilni net? Brzina nije presudna, ali količina podataka jeste. Treba mi za vikendicu, 2 - 3 puta mesečno po dan-dva.

Signal sva tri operatera je dobar, koristiće se za posao povremeno, surf preko telefona i najverovatnije iptv liste.

Druga opcija je box3, ako su slične cene...
 
Deluje da je baš ono što mi treba. Za desetak evra bih imao neograničen net, ako je stvarno neograničeno, nisam jos detaljno procitao
 
Začkoljica kod Vikend neta je da bude uplaćen dodatak barem jednom godišnje, da ne bi naplatili reaktivaciju ugovora 1200 dinara, ako se ne varam. Druga opcija ti je Yettel turistički paket od 50GB na 30 dana, koji sa SIM karticom košta 1000 dinara, a dodatak košta 600 dinara. Da ne bi došlo do potrošnje kredita, aktivaciju dodatka bi trebalo uraditi iz Yettel aplikacije kada je uređaj isključen. Eventualno, 200GB uz prenos broja kod Globaltela i aktivaciju Freepaid paketa, sa mogućnošću produženja uz, npr. 5GB za 300 dinara na 30 dana. Ugovor i karticu šalju AKS-om o svom trošku. Kupovinu dodataka najlakše obavljaš na Moj Globaltel aplikaciji. Jedino što imaju ograničenje u potrošnji po punoj brzini od 40GB mesečno pa posle smanjuju, zbog rominga sa A1.
 
Globaltel je "mac sa dve ostrice".

Uz prenos broja ( po sadasnjim uslovima ) za narednih 6 meseci
227GB se moze uzeti za 1900 dinara + prvi mesec neograniceni minuti i poruke.
( mesecni limit potrosnje je 40GB )
5GB mesecno je 200 dinara*** ( ko ne zna kako - detalje mozete dobiti na pp )

Neizvesna je buducnost zbog preuzimanja od strane MTS-a jer niko javno ne iznosi
nikakve detalje da li ce i kada da se menjaju uslovi i tarife.

Takodje sa prenetim brojevima postoji gomila problemcica.
 
Deluje da je baš ono što mi treba. Za desetak evra bih imao neograničen net, ako je stvarno neograničeno, nisam jos detaljno procitao
Jedina začkoljica za koju ja znam jeste da se net prekida na svaka dva sata na po 2 do 3 sekunde. Ili na svaka 4 sata, može potvrditi ko ima.
 
To nije problem, bitno mi je da je neograničen, jer iptv zna da svuče poprilično, kao i yt. A brzina 10-20mbs je sasvim ok.
 
A jel može taj a1 vikend net, a da se ne kupi onaj njihov rutet. Mislim da košta 4-5 hiljada
 
Koji je najpovoljniji mobilni net? Nije bitna ni brzina ni kolicina podataka. Potrebno mi je samo da ukljucim klimu u stanu u kom sam povremeno 1-2 puta mesecno.
 
Globaltel 300 dinara mesecno - 5GB.
 
Da li je za korišćenje A1 Vikend net-a neophodno da kartica bude u TCL MW42V MiFi uređaju ili može i da se ubaci direktno u laptop ?
 
Radi kartica u bilo kom uredjaju.
 
Nazad
Vrh Dno