Šta je novo?

Najpovoljniji izbalansirani(prednost internet) paket prepaid/postpaid do 1000 din?

lowzyyy

Poznat
Učlanjen(a)
10.11.2020
Poruke
43
Poena
40
Pozdrav,
Koristim zmaj tarifu u MTS koja ima oko 200 min,200 sms, 10gb interneta i 10gb youtube+twitch. Paket je kostao 1000 din sve do sada kada hoce da dignu na 1250 din i da promene na 15gb i neke dve glupave aplikacije.
Da li postoji bolja opcija od ove kod nekog drugog provajdera do 1000 din? Ne daje mi se vise od toga
 
Imaš kod A1 интарифу za 999 dinara postpaid i bez ugovorne obaveze.

Tarifa ima:
300 min ka svima
neograničen sms
10GB neta
neograničen net za viber, wa, fb, messenger

Inaš kod A1 moćni plan prepaid (naravno bez bilo kakve UO) koji sadrži sledeće:
Varijanta 1:
900 dinara (600 dinara prvih 6 meseci uz prenos broja u A1), 30 dana
500 min ili sms (ukupno) ka svima
paralelno neograničene razgovore u mreži
9GB interneta
10GB za viber, wa, fb, messenger
+ posebno 10GB za Instagram

Varijanta 2 (moćni plan + moćni dodatak):
1300 dinara (1000 dinara prvih 6 meseci uz prenos broja u A1), 30 dana
1000 min ili sms (ukupno) ka svima
paralelno neograničene razgovore u mreži
18GB interneta
10GB za viber, wa, fb, messenger
+ posebno 10GB za Instagram

--

Imaš Globaltel freepaid pakete (to su prepaid paketi nema UO, imaju automatsku obnovu, naravno bez UO...):
Jednokratno 200GB za prenos broja u globaltel, važi dok god redovno obnavljaš paket.

900 dinara, 30 dana
neograničeni min i sms ka svima
2GB interneta

1000 dinara, 30 dana
neograničeni min i sms ka svima
8GB interneta

1300 dinara, 30 dana
neograničeni min i sms ka svima
20GB interneta

Napomena: Globaltel je virtuelni operater, imaju svoje sim kartice, svoj call centar, svoju aplikaciju, a iznajmljuju pristup A1 baznim stanicama. Postoje potencijalni problemi sa servisnim SMS porukama (od banaka, aplikacija, 2FA itd, imaš celu temu).

--

Yettel verovatno možeš da izboksuješ 50% popusta za prelazak sa prepaida na postpaid uz ugovor na 24 meseca za neki od Total ili GoData paketa. Pročitaj šta imaju u temi za Yettel postpaid.
 
Koji je najpovoljniji postpaid da se čisto održava broj i nekih 1gb interneta da ima? Do sad sam koristio siguricu.
 
Koji je najpovoljniji postpaid da se čisto održava broj i nekih 1gb interneta da ima? Do sad sam koristio siguricu.
Koji je razlog za postpaid ukoliko bi samo održavao broj i koristio 1 GB interneta? To ima kod svakog operatera za sitne iznose na pripejdu
 
Da ne bih uplaćivao kredit i nije za mene nego za moju majku.
 
@havijer Go start Yettel uz 50% popusta, prelaskom sa Prepaid na Postpaid, uz ugovornu obavezu na 2 godine (525-50 dinara za eRačun=475 dinara mesečno).
 
A1,MTS,Yettel - najjeftiniji postpejd je 799 dinara
a isto to ( 1GB i xxx minuta/SMS ) na pripejdu ( bez ugovora ) imas
za 400 dinara u MTS-u i A1 , ili za 300 1GB+50min/SMS u Globaltelu.

Racun placas svaki mesec , a na pripejdu jednom u tri meseca uplatis
dopunu , a mesecni plan se automatski obnavlja...
 
@havijer u Yettel-u ne. Servisna promocija se kasnije odobrava na poseban zahtev ili nakon poziva agenta službe za brigu o korisnicima posle zahteva za prenos broja iz Yettel-a. U A1 je verovatno slična situacija, s tim što rade outsourcing ka BNT doo pa sam preko agenta njihovog call centra zaključio ugovor na intarifi (sada ukinuta) za 500 dinara, ali to je opet bila specijalna promocija za prelazak sa pripejda na postpejd.
 
@uji nakon prelaska iz A1 na yettel prepaid posle koliko može da se pređe na tu ponudu na Postpaidu - 50%
 
@havijer ako ne dva, onda tri dana zasigurno. Prvog se servisni meni za proveru stanja *111# prikazuje kao da je na postpejdu, drugog ide inicijalizacija istog na pripejd i posle toga se u Yettel aplikaciji pojavljuje „Iskoristi priliku uz 50% popusta itd" ili unutar aplikacije u podmeniju „Posebna ponuda za prelazak na postpaid".
 
E pa nikakav problem i sedam osam dana... Top. Mislim da nema bolje ponude na tržištu.
 
  • Like
Reagovanja: uji
@uji nakon prelaska iz A1 na yettel prepaid posle koliko može da se pređe na tu ponudu na Postpaidu - 50%
Možda može i ranije ako odeš da registruješ taj pripejd broj, meni su prvog dana u poslovnici ponudili. Provukli kroz priču kao da li sam zainteresovan za postpaid, popust 50% na pretplatu. Ne garantujem da je i dalje takva situacija.
 
@uji nakon prelaska iz A1 na yettel prepaid posle koliko može da se pređe na tu ponudu na Postpaidu - 50%
Upravo sam uradio bas to. Proslog vikenda sam podneo zahtev za prenos u Yettel prepaid sa A1 postpaid. U sredu je prenos odobren. U petak ujutro mi je aktiviran broj u Yettelu i ugasen u A1. Jutros mi se pojavila ponuda za 50% popusta ako predjem na postpaid. Uz napomenu da mi se ponuda sa 50% popusta pojavila samo u Yettel aplikaciji, a ne i kad unesem onaj kod (*111# ako se dobro secam).
 
Najbolja opcija za 1225 dinara je Total 10 sa 50% popusta uz e-račun kod Yettela. 10GB neta, neograničeni pozivi i poruke, Deezer&HBOMax, sve za taj novac, po meni najpovoljnija ponuda za bilo koga
 
Nazad
Vrh Dno