Šta je novo?

Najpovoljnija varijanta za Tunis ?

kakoonobese

Slavan
Učlanjen(a)
16.11.2006
Poruke
241
Poena
330
Kolege, ima li neko iskustva ili preporuku za najpovoljniju varijantu u Tunisu? Trenutno smo na A1 postpaid-u.
Hvala !
 
Najpovoljnija varijanta ti je da tamo kupiš lokalnu prepaid karticu sa DATA.
 
Koliko interneta ti treba? Kada sletiš na aerodrom imaćeš promo štandove pa pogledaj šta ti najviše odgovara. Orange ima jeftine cene data sim kartica tip 75gb za 20 evra ili 20 gb za 9 evra. To nećeš dobiti nigde kod naših operatera.
 
Hvala na odgovoru miki92. Sa dobijenim informacijama možemo da adekvatno isplaniramo troškove i način komunikacije.
 
trebao bih da idem pa da vidim jel radi tethering na orange poneo bih netgear ac810s ruter u tu svrhu.Gledao sam onaj 50gb paket da uzmem jel nas je 3 svakako.
 
uzeo bio oooredo samo sto preprodavci deru sa cenama 25gb platio 15e sa karticom.Posle sam dodao preko platne kartice jos 50gb za iste pare.Prolaze srpske kartice za dopunu i app ima izbor jezika na engleski.Bez problema radio sim u ac810s uz rucno apn podesavanje.
 
Mi smo na aerodromu kupili 2 Ooredo kartice sa po 10GB za 10EUR/komad.
Prihvatljiva brzina prenosa podataka.
Jedino sto je bas smetalo je sto su smorili sa nekim reklamnim porukama.
 
Mi smo na aerodromu kupili 2 Ooredo kartice sa po 10GB za 10EUR/komad.
Prihvatljiva brzina prenosa podataka.
Jedino sto je bas smetalo je sto su smorili sa nekim reklamnim porukama.
Kod mene nisu slali jel je 1 kartica bila u mifi kod mene a druga u telefonu ali ako sam dobio 3 sms max.
30/10 bila max brzina na plazi je kilavilo oko 5 do 6 down i mozda 3 up i to 4g+
 
Nazad
Vrh Dno