Šta je novo?

Najlaksi nacin za promena settings na default user account na instalacioni usb Win10

nikola2004mkd

Slavan
Učlanjen(a)
08.07.2004
Poruke
218
Poena
320
Ljudi jel moze neko da spodeli jednostavan program / tutorial kako da se promene default postavke u kontrol panelu i settings kod Win10, tako da svaki novi korisnik koji bi se kreirao ima iste postavke, da sve to se uradi na instalacioni usb?
Znam da je bilo opcije da se promene defaultne postavke i da se instalira office na primer prije zavrsetak na instalacija ali u tom slucaju promene bi bile samo na taj pc, a mene mi trebaju da prmene budu na instalcionu mediju takao da na svaki pc na koji instaliram ima iste postavke.
I jos jednom da povtorim da mi trebaju samo jednostavne promene postavke u control panelu i settings.
 
Ne znam, da li je ovo dovoljno, pa probiraj:

Instalacioni deo: (ima i MBR)


Dodaci:


Power Plan:


Servisi:

 
Nije ovo to na sta sam mislio.
Ja sam zelio da podesim jedan profil, da podesim postavke u settings i control panel (jer mi oduzima najvise vreme) i taj profil bude default-ni, tako da svaki novi profil koji bi se otvorio imao bi iste postavke. Zeleo sam da taj profil bude umentnut i windows instalaciju jer nisam zeleio da na svaka masina podesavam opet sve.
Mislim da sam nasao resenje sa Foresit Transwiz. Nije najbolje resenje, ali izgleda da dozvoljava da se iskopira neki profil sa sva podesavanja je da se kostisti kao osnova za sve naredne profile. Testiracu narednih dana da vidim kako sve to bi funkcioniralo u praksi.
 
Nazad
Vrh Dno