Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Shvatam sad, u pravu ste, moja greška, izvinjavam se.
Mora da sam oba puta gledao dostava da bude besplatna pa sam se tu nešto zeznuo.
 
@sammy
Kako si dobio na svom screenshot-u da imaš i kod -1.000 i popust još -600? 😁
 
Iz browsera sam to radio, app nisam instalirao, lakše mi ovako mada app nisam ni probao, ali odgovara mi svakako old school metoda :)
A taj popust -600 je ako uzimaš neki artikal koji je na popustu, to onda ulazi u to, pa kad se sve sabere toliko si kao uštedeo.
Možda app nema to prikazano, ne znam.
 
Da li vam se desilo da neki proizvod skoro nikada ne dostavljaju, iako stoji na maxi online sajtu da ga imaju na stanju?

Peškire nemaju već dva meseca, bukvalno nijedan, nevezano za boju ili veličinu, a skupili smo četiri talona sa markicama.
 
Peškire kao, i noževe verujem da pokupe zaposleni i to je to. Eventualno ako je neko na početku akcije uspeo da dođe do njih.

Da li neko ima važeći kod za maxi?
 
Ne znam baš koliko se zaposleni pale na peškire, ali u svakom slučaju viđao sam ih prilično proteklih dana u maltene svakom Maxiju i u nekim Shop&Go, tj. češće ih je bilo nego što nije (to znam jer sam tražio da kompletiram sve boje i veličine).
Što se dostave peškira preko Maxi Online tiče, tačno je da su u početku ulistali 2-3 vrste ali uglavnom nisu bili raspoloživi za naručivanje, a sada se već neko vreme na spisku pojavljuje samo onaj največi bordo i najčešće ni njega nema, ali sam npr. iskoristio kad su ga nudili za naručivanje pre dve nedelje. Onda su me zvali da kažu da ga nemaju, pa sam ispregovarao da mi ga zamene sa jednim drugim koji su imali u Tempu (odakle se radi Maxi Online) iako nije bio u online ponudi.
Zašto je to sve tako nemam pojma, ali ne verujem da je neka "zavera" u pitanju. Mislim da im jednostavno čitav sistem praćenja i ažuriranja zaliha nije na nivou koji bismo mi voleli da bude.
 
uzeo peskire nocas u tempu viline vode. poslednja 3-4 online narucivanja su dosla bez kupona za peskire. na kasi mi zena vratila i kupone a nije skinuto ni sa app. tako da sam na nuli.
mislim da peskira ima jer mora da se plati. a izgleda da mogu da se uzmu i bez kupona. slabo se prodaju. da su za 1 din ne bih ih bilo. a nema ih jwr ni ne stizu u maloprodajne objekte. iskreno, peskiri nisu nista spec. jedino sto za 900 din nema nigde peskira za plazu. a moze i da posluzi kao cebe. kvalitet daleko od ozbiljnih, hotelskih debelih peskira. moze da posluzi ali kazem nista specijalno. o tom popustu ne treba pricati, ali, eto, ne znam ko bi uzeo peskir za 5000. mislim da su u metrou mnogo bolji za 1500.
 
  • Like
Reagovanja: PPC
Mi i dalje nismo dobili noževe iz prethodne akcije, a skupili smo dovoljno za tri noža.
 
Složio bih se sa @idgf, peškiri lepo izgledaju ali nisu spektakularnog kvaliteta, a ovu poslednju konstataciju nisam baš razumeo, niste i dalje dobili noževe a rezervisali ste preko maxinozevi.rs ili je nešto drugo ?
Ako je preko maxinoževi.rs, rekli su odmah da je rok april/maj, i tu količina skupljenih kupona ne menja ništa, a ako nije u pitanju rezervacija onda na koji način mislite uopšte da dobijete ?
uzeo peskire nocas u tempu viline vode.

Da nisu možda imali set od 2 mala plava, ti mi još fale ?
 
Jesmo rezervisali noževe, rekli su da će nas obavestiti putem mejla kad možemo da ih podignemo, ali se to nije desilo.
 
Rekli su tokom maja i juna. Barem meni tako stoji u mailu.
35F853BD-1184-4103-AE4A-F72D99315E61.jpeg
 
Da, ja sam pogrešno zapamtio, nije april/maj nego maj/jun. Sve u svemu, još ima fore da ispune obećanje :)
 
Hvala! Baš nam je trebao jedan promo kod za Maksi, juče sam se frapirana koliki račun smo napravili u redovnoj prodaji.

Više ništa ne kupujemo u redovnoj prodaji jer su cene podivljale. Kupujemo preko maxi-ja i ide e, zavisi koji market u tom momentu ponudi kod za online kupovinu.
 
Poklanjamo ti vaučer u iznosu od 500 RSD za kupovinu u IDEA online prodavnici pod nazivom POKLONMAJ500 🎉

Poklon vaučer možeš da iskoristiš najkasnije za dostavu do 20. maja 2022. godine isključivo za online kupovinu u IDEA online prodavnici u Beogradu i Novom Sadu.

Pravo je vreme da obaviš svoju kupovinu u IDEA online prodavnici, jer ćeš odmah uštedeti na proizvodima koje voliš. 📦 Kreiraj online porudžbinu, unesi promo kod POKLONMAJ500 i celokupan iznos tvog računa biće umanjen za 500 RSD! 🛍️ Popust se ostvaruje na kupovine u vrednosti iznad 3500 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga do 20.05.2022.

Tvoja IDEA online
 
Juče su nam dostavili iz maxi-ju neke burgere Jokić, cena je ni manje ni više oko 1.500 RSD po kilogramu. Stoji da su proizvedeni od najkvalitetnijeg junećeg mesa, kad ono, na drugoj etiketi piše da je reč o junećem mesu druge kategorije (!) Pored toga, meso i ljubičaste boje, neprijatnog mirisa

Ja ne mogu da vam opišem koje je to đubre. Rok trajanja je do 12 maja. Jedino da nahranimo mačke ispred zgrade.

Ni cena više nije garancija da je meso kvalitetno.

Da li je neko naručivao nešto iz ove mesare?
 
Jokićevi burgeri su od dry-aged mesa, tačnije to je meso koje je odležalo 14 dana u specijalnim komorama, kako bi se prošlo kroz proces suvog zrenja mesa. Otuda i drugačija, tamnija, boja mesa.

Ne znam šta ste vi dobili, moguće da je falš, ali generalno ljudi su poprilično zadovoljni njihovim mesom, pogotovo za burgere.
 
Zašto on onda na etiketi piše juneće meso druge kategorije, ako je to već meso ekstra kvaliteta?

Miris je odvratan, pola mesa je ljubičasto, druga polovina normalne boja.
 
Meni je neverovatan paradoks da na pakovanju piše da su burgeri od junećeg mesa vrhunskog kvaliteta, a na etiketi da je u pitanju juneće meso druge kategorije.

Tek kad smo ga pripremili, razrešili smo misteriju i ustanovili da je reč u mesu treće kategorije. Uzas.
 
@Just You
ne znam šta su ti uvalili, ali ja već nekoliko godina (bar jednom nedeljno) kupujem Jokićev T-Bone, RibEye i prezadovoljan sam. Realno i nemaš neki izbor ako voliš stejkove. Svakako mora da bude dryaged, bar 15 dana, da bi mogao da se jede. Najjeftinija Rozbratna Reserve je 40 dana provela u kontrolisanim uslovima i kad se dobro spremi, prste da poližeš.
Jedino ako su ti uvalili sa isteklim rokom trajanja, ili je popustila vakum kesa, pa ušao vazduh i pokvarilo se. Inače burgeri im nisu loši, ali svakako su najgori u odnosu na njihovu ponudu dryaged proizvoda, a i realno je da ih prave od onoga što otpadne, na stranu što se mleveno meso najpre pokvari. Ja obavezno pogledam rok trajanja i bez obzira što piše 7 dana, biram sa police najsvežije, stare dan, dva. Tad je meso prave boje. Doduše, par puta sam zaboravio na njih i pronašao ih u frižideru pred istek roka, pa su malo promenili boju, odozgo crveni, a na dnu modri. Pojeo sam ih… krastavac skupo, pa ne ide da se baci.:)
 
Poslednja izmena:
Ja ono stvarno nisam mogla da jedem jer je ukus odvratan. Možda najlošije meso koje sam probala. Uostalom, ne bi pisalo da je juneće meso druge kategorije.

Kao što rekoh, miris je veoma čudan, Pola miriše na neku hemiju, pola na ustajalost i pokvarenost.

Pola je ljubičasto, pola crveno.

Za te pare, očekivali smo nešto stvarno dobro.
 
@Just You
ne znam šta su ti uvalili, ali ja već nekoliko godina (bar jednom nedeljno) kupujem Jokićev T-Bone, RibEye i prezadovoljan sam. Realno i nemaš neki izbor ako voliš stejkove. Svakako mora da bude dryaged, bar 15 dana, da bi mogao da se jede.
Ovo je i moje iskustvo. Burgere nisam probao, ali stejkovi su izvanredni :)
 
Nazad
Vrh Dno