Šta je novo?

Mobilni telefon najbrzi telefon za 300e?

Koji mobilni telefon kupiti

Challenger762

Cenjen
Učlanjen(a)
11.01.2014
Poruke
234
Poena
170
Pozdrav,
Kupio bih sta je najbrze za 300e i pritom da ima dobru kameru.

Ono sto sam nasao najbolje jesu:

Mi 8 Pro 8/128gb sa Snapdragon 845
Mi 9 6/64gb Snapdragon 855
Mi Mix 3 6/64gb 5G Snapdragon 855
-----
Popularne modele kao sto su A71 i Mi Note 10 lite sam izbacio zbog slabih procesora.
Cini mi se da ne vredi cekati novi Redmi Note 10 pro. nece biti nista posebno.

Licno najvise mi se svidja Mi Mix 3 5G, jedino ako ovaj Mi 9 nije iz nekog razloga bolji?

Pokusao sam neku varijantu brz cpu + 8gb rama zbog buducnosti i tu jedino odgovara Mi 8 Pro mada je vec mator i ne svidja mi se zbog onog notcha na vrhu ekrana. Ima i 30% slabiji score na Antutu od druga dva modela.

Mozda nesto polovno...? mada ne menjam cesto telefone i pre bih novo.
 
Za koju svrhu ćeš koristiti najviše? Ja sam imao Poco F1(SD845) a sada pomenuti Mi Note 10 Lite(SD 730g) i nisam primetio neku razliku što se brzine tiče...
 
Види уклапаш ли се ценовно у Pocco f2 pro, кад си већ само кинезе узео у обзир, можда је он најбољи од наведених, званична цена је 410 usd, нзм за наше тржиште...
 
@stevan10 imam dosta aplikacija, neke su malo zahtevnije. U sustini dovoljan mi je i SD730 trenutno ali uzeo bih i da bude jak za 1-2 godine.
@cicarito odlicna preporuka, ne znam kako sam propustio Poco F2 pro, mozda zbog malo vece cene od planirane. Mislim da vredi tih 50-60 evra vise. Sto se tice kamere tu je slabiji? ima 686.
 
Planiraš telefon da koristiš naredne 2 godine, a ti koji razmatraš su neki stari već po 2 godine... Ne znam koliko ti je bitna i da li razmatraš podršku tih telefona.

Ne znam u koju ti svrhu baš treba da bude telefon najbrži, ali danas telefoni sa SD 7XX procesorima su prilično brzi za svakodnevnu potrebu i zahtevne igrice.

Mislim kažeš dovoljan bi ti bio i telefon sa SD730 ali ti je bitno da bude jak i za 2 godine... Danas je bukvalno najnoviji SD732 produkt SD730G koji je produkt SD730 koji je od pre 2 godine.

Malo su ti prošla ta vremena kada neki procesor vremenom pati od performansi.
 
Realme X3 Zoom - Snapdragon 855+, 12GB mem, telephoto kamera sa 5x optičkim zumom - na KP 320eu novi.
 
Poco F2 za više od 300e, mada možeš opušteno i neki sa Snapdragonom 855. Ja sam prešao sa 845 na 865 i razlike u casual korištenju su minimalne.. skoro neprimetne. Isto važi i za 6 vs 8gb rama.
Ako igraš zahtevne AAA igre to je već drugo, tad ideš na S865.
 
Smetnoh sa uma Poco. Ima Poco sa garancijom, full očuvane, za ispod 300eu. Da bira na KP.
 
Nazad
Vrh Dno