Šta je novo?

najbollji provider za samo telefonske pozive prema svima

zemun1234

Poznat
Učlanjen(a)
06.08.2021
Poruke
49
Poena
25
Bio sam na Globatelu i imao sam neogranicene pozive prema svima a nije mi toliko trebao internet. Pitanje je dana kada ce sve to da nestane pa me zanima da li postoji paket koji ima neograniceno (citaj: mnogo) poziva prema svima mrezama ukljucujuci fiksni. Internet nije vazan ...Znaci, samo telefon ...

Gledao na par mesta i ima uvek nesto sa internetom a to bi zamenio za vise minuta
 
MTS Senior tarifa (tarifa namenjena korisnicima starijim od 65 godina), neograničeni pozivi i SMS, internet saobraćaj brzine do 64/32Kb/s, neograničeno za Viber.
950 dinara mesečno sa ugovornom obavezom i elektronskim računom.
Usluga Net Limit je uključena u mesečnu naknadu Senior tarife.

Samo što moraš da nađeš nekog sa 65+ godina da sklopi ugovor.
 
I može samo jedna Senior tarifa po osobi...
Zato je ćale uzeo Senior sebi a za kevu je morala Omorika 12 (kevi fali 7 godina za Senior tarifu 😂😂), nisu dali 2 ugovora da uzme ćale.
 
Poslednja izmena:
Moja majka na svom matičnom broju ima dva broja u MTS-u i na oba Senior tarifu, potpisala drugi ugovor pre 15 dana, a prvi u januaru 2022.
Doduše, ovaj drugi je bio prelaz iz A1 i izričito smo tražili samo tu tarifu, možda su zbog toga dozvolili, mada nije bilo nikakvog natezanja.
 
Ima senior tarifa i na A1 isto je bila 1000din ne znam da li se menjala cena
Mada ja imam omoriku 3 za 999din 🤭
 
Nema više kod A1 ta tarifa, 849 dinara je bila, a sve isto kao kod MTS-a. Izbacili su tu tarifu iz ponude, zvala se 65+.
Majka je tu tarifu imala i kada je istekla ugovorna obaveza, tražili smo od A1 da joj daju ponovo iste uslove da bi ostala u mreži,
ali nisu hteli da izađu u susret i zato smo prešli u MTS, što smo ovima u A1 i nagovestili.
Nisu ni zvali iz A1 nakon pokretanja procesa prebacivanja broja da ponude nešto za ostanak.

Ja sam pozvao korisnički servis MTS-a, rekao da majka već ima na jednom broju kod njih Senior tarifu
i da bismo želeli da prenesemo broj iz druge mreže ako može i na njemu da bude ista tarifa.
Operaterka je tražila prvi broj, proverila podatke i odmah rekla da može, tražila samo da čuje majku da ona potvrdi.
Nakon par dana nam je stigla poruka da možemo da odemo u poslovnicu po karticu i da potpiše majka ugovor.
Tako smo i uradili, brzo i jednostavno.
Inače, uopšte nisam ljubitelj MTS-a, ali sam prijatno iznenađen ovim iskustvom.
 
Moja majka na svom matičnom broju ima dva broja u MTS-u i na oba Senior tarifu, potpisala drugi ugovor pre 15 dana, a prvi u januaru 2022.
Doduše, ovaj drugi je bio prelaz iz A1 i izričito smo tražili samo tu tarifu, možda su zbog toga dozvolili, mada nije bilo nikakvog natezanja.
Nama nisu dali, keva je isto prenosila broj iz A1 mreže, prepaid broj je bio. Tako su rekli ćaletu, ne može 2 Senior ugovora na njegovo ime... Znači išao sam ja sa njima u poslovnicu u Rumi da objasnim tamo želje i planove pošto je ćale išao da raskine Box4 ugovor a da od toga ostavi samo fixni i mobilni iz Box prebaci na Senior tarifu. Plus keva prenos broja A1 prepaid > MTS postpaid.
 
Da li je ta MTS senior tarifa neograniceno prema svima (fiksni + mobilni) ? Ako jeste onda je to nesto kao Globaltel ali ima vremenski limit za korisnika :)
 
Da, neograničeno prema svim mrežama mobilne i fiksne telefonije u Srbiji, a i malo šire:
"Nacionalne minute i SMS poruke možete koristiti u Srbiji i u zemljama Zone 0."
 
Moja greška, prvi ugovor je potpisan januara ove godine, ne 2022, kako sam prvobitno naveo.
Ovaj internet u Zoni 0 nije standardna ponuda, to je bio neki poklon dodatak. Na drugom broju nema tog dodatka.
Net limit je uključen u pretplatu.
Untitled.png
 
Da li je moguce da se MTS Senior kartica ogranici samo na lokalne pozive tj. da ne moze da se naprave troskovi prema inostrantsvu ili oni telefoni koji se placaju...Znaci da ne moze da se plati preko osnovne pretplate ...Jel moze da se trazi to kao servis ?

Ako izvadim roditeljima tu karticu da znam da nece da izgube telefon ili sta vecc ...
 
Nazad
Vrh Dno