Šta je novo?

Najbolji tablet do 200 evra

Učlanjen(a)
08.08.2013
Poruke
196
Poena
170
Pozdrav ljudi!

Planiram da promenim moj Huawei Matepad T8.

Interesuje me vaše mišljenje,koji je najbolji tablet do oko 20-tak hiljada dinara?

Bitno mi je da je okej u radu za office paket,mejl,youtube ,povremeno surf internetom i korišćenje multimedijalnih sadržaja.

Takođe mi je bitno i da za njega postoji oprema-bluetooth tastatura.

Razmatrao sam:
Galaxy Tab A9 ili Galaxy Tab A7 lite
Xiaomi redmi pad ili redmi pad SE

Šta mi vi preporučujete za ovu cenu?
 
Oukitel OKT3, 10.5" 8gb ram i 256gb interne, stiže sa punjačem, futrolom i olovkom (nije za baciti), ima cak nalijepljenu foliju pa imaš i zaštitu za ekran, a može se naći za 21000, proguglaj da ja ne reklamiram ovde. Naravno, ima BT, pa sigurno mogu i tastature da se povežu. Za te pare teško da ćeš naći bolje a da je novo.
 
Poslednja izmena:
Mozda neki Honor x8 ili x9. Na Papiru ne izgledaju loše. Nisam probao, ali eno moji klinci već godinama demoliraju neki najjeftiniji Huawei i još se drži, čak i posle par godina lepo radi.
 
Istu stvar sam igrom slučaja gledao i naleteh na Lenovo Tab M10 Plus treće gen i odlučih se za njega. Preko vikenda je bio 139 € u Saturnu i Mediamarktu a puna cena je sada 179 €.

Mislim da je i više nego korektan uređaj. RAM 4GB i 64 GB interne sa karticom za do 1 TB
 
Ja imam honor x9, platio sam ga 20000 din. Za sad sam prezadovoljan. 11,5 inča, 120hz ekran
 
Ja imam Xiaomi Redmi Pad 4/128gb helio G99. Odličan je, mislim da može da se nadje za nešto ispod 200eura.
 
I ja imam redmi pad ,ali 6/128 i odlican je.Samo nesto gledam Samsung a9 8/128 lte.
 
Uzeo sam skoro A9 plus 11", ali sa 4/64, jer realno za to sta ce se koristiti, a nisu igrice, odlican. Za 160e, star 2 meseca kao nov od prijatelja. Preporuka.
 
Pozdrav! Da li neko ima iskustva sa Teclast tabletima? Tačnije Teclast T40S modelom?
 
Nazad
Vrh Dno