Najbolje slusalice za malo novca

Djilkosh_Ns

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
31.05.2011
Poena
83
Jel ima nesto bolje za 3350 od

A4 TECH G580 Bloody Gaming 7.1 RGB USB

?

Djilkosh_Ns

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
31.05.2011
Poena
83
Ma devojka da moze da uci, a ja da malo slusam muziku, malo da se sigram :)

Skankhunt42

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
14.11.2016
Poena
63
te a4 tech imaju svoje pojacalo, kavo je ne znam. prenost je da ne zavise od izvora, mana je da.... pa ja mislim da imaju puno mana, pogotovu to cheap-o 7.1, ali same slusalice kakve su - ne znam. u tom cenovnom rangu imas puno slusalica koje su ovde pominjane poslednjih par strana, a ispade da ti je najbolji izbor presonus hd7, jer su dobre i za gaming i za muziku. ja ih nisam cuo, tako da ne znam kakve su, ali definitivno planiram da ih nadjem da ih cujem. ne znamo ni kakve slusalice preferiras, neutral, warm, dark, bright..... ? ja bih za cheap sluske razmotrio koss kph30i, nakon sto sam cuo portu pro, navodno je kph30i jos bolji. porta pro je za napolju fenomenalna, ja sam jako zadovoljan, tako da kph30i ne moze da razocara.

Djilkosh_Ns

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
31.05.2011
Poena
83
te a4 tech imaju svoje pojacalo, kavo je ne znam. prenost je da ne zavise od izvora, mana je da.... pa ja mislim da imaju puno mana, pogotovu to cheap-o 7.1, ali same slusalice kakve su - ne znam. u tom cenovnom rangu imas puno slusalica koje su ovde pominjane poslednjih par strana, a ispade da ti je najbolji izbor presonus hd7, jer su dobre i za gaming i za muziku. ja ih nisam cuo, tako da ne znam kakve su, ali definitivno planiram da ih nadjem da ih cujem. ne znamo ni kakve slusalice preferiras, neutral, warm, dark, bright..... ? ja bih za cheap sluske razmotrio koss kph30i, nakon sto sam cuo portu pro, navodno je kph30i jos bolji. porta pro je za napolju fenomenalna, ja sam jako zadovoljan, tako da kph30i ne moze da razocara.
Ma ovo sam video da su malo zatvorene slusalice da se ne rasipa zvuk, a vidim ove koss da su otvorene, a i 20-30% skuplje od ovih sto sam gledao. Ma znam ja da taj 7.1 nije ni 2.1, to me ne zanima. Sto se tice zvuka ni to mi nesto nije jako bitni dajem ispod 30e, najvise volim V shaped, svakako ocekujem nesto iole solidno za te pare. Presonus hd7 nemaju mikrofon i skoro duplo su skuplje :)

toodroged

Flash Drive
Učlanjen(a)
03.03.2008
Poena
3
Pa sad... Vise je stvar ukusa. 30-ka ima plice ali cistije baseve, koji se kod Porte razvlace svuda tj naglaseniji su. 30-ka definitivno udobnija na duze staze, Porta kvalitetnije odradjena.
Bas tako,vidi se da ih imas;),porta me je tako razocarala,posebno kad sam uzeo sporta pro,udobnost,vise snage,cistiji zvuk,vise je flat,ali ponovo kao sto si rekao stvar licnog ukusa..

mikson

Flash Drive
Učlanjen(a)
29.04.2018
Poena
18
Drugari da li moze predlog za bt slusalice,one vece koje prekrivaju celu usnu skoljku?
Kupio bih sinu bluetooth slusalice sa mikrofonom da moze da komunicira sa drugarima preko racunara,slusa muziku itd. Racunar ne poseduje bluetooth, znaci trebao bi i neki bt dongle. Ako moze neki predlog za sluske i dongle koji mogu da se kupe kod nas i da se lepo upare. Hvala

Vrh Dno